Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ogolnie mam problem:

 

Wieszala mi sie konsola (bez ROD'a, po prostu freez). Zadzwonilem na infolinie powiedzialem ze mam ROD'a. Wzieli konsole. Dzisiaj wrocila z wymieniona plyta glowna i czytnikiem, tylko ze wiesza sie dalej w ten sam sposob:/ Dodam, ze jest to stara konsola (prod. 2005). Gry sa na 100% dobre bo na brata konsoli chodza normalnie. Dziwne jest to ze w FIFE 09 moge grac i grac i bez zawiechy ale taki GoW 2 czy Dead Space to sie wiesza po 5 minutach gry.

 

any idea ?

 

edit: teraz to mi sie nawet na dashu zwiesila.

Odnośnik do komentarza

pare dni temu padł mi xbox, jutro dzwonie na infolinie zeby go do serwisu oddac, ale w miedzyczasie cos mnie naszlo:

mam error E74, dlaczego może on oznaczać uszkodzony kabel a/v[jeszcze musialem sie upewniac ze kabel jest ok]? przeciez gdyby kabel był uszkodzony to nie zobaczyłbym informacji o błędzie ._.

 

 

edit:

lol, Snejk, pjona ;D

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza

Witam mam zasadnicze pytanko gwarancja microsoftu liczy sie od daty zakupu konsoli czy od daty jej wyprodukowania ?

Mam konsolke wypordukowana w listopadzie 2005, natomiast kupiłem ją w sklepe psxextreme w listopadzie 2006. O dziwo jeszcze chodzi :)(i żeby tak zostało :P) ale pytam na przyszłość żeby wiedzieć bo jak wiemy mam jeden z pierwszych modeli "premiumów" a te były najbardziej wadliwe :). Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Fajnie po niecałych dwóch tygodniach jakie upłynęły odkąd mój xbox do mnie wrócił, znowu padł tym razem błąd e79 i e71 na zmianę. Co ciekawe gdy dzisiaj rano jeszcze raz sprawdziłem to konsola pochodziła ok 5 min a potem znowu zwiecha i e79 , a potem RRoD. :(

Edytowane przez Mr.Kara
Odnośnik do komentarza

Mam taki drobny ale uciążliwy problem - tacka wysuwa mi się z pewnymi problemami. Nie chce wyjechać od razu, ale kiedy pracuje silniczek muszę ją nacisnąć i wtedy się dopiero wysunie. Na pewno nie blokuje się o front panel - bez niego jest to samo. Xbox to stary model z napędem Samsunga. Dwa lata gwarancji minęły. Spotkaliście się z podobnym przypadkiem, a może da się to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Mam taki drobny ale uciążliwy problem - tacka wysuwa mi się z pewnymi problemami. Nie chce wyjechać od razu, ale kiedy pracuje silniczek muszę ją nacisnąć i wtedy się dopiero wysunie. Na pewno nie blokuje się o front panel - bez niego jest to samo. Xbox to stary model z napędem Samsunga. Dwa lata gwarancji minęły. Spotkaliście się z podobnym przypadkiem, a może da się to jakoś rozwiązać?

Czyli musisz pomóc palcem np żeby tacka się wysunęła? Też to samo mialem. Ale gdy konsola wróciła mi z naprawy, i zamontowali mi nowy napęd, już takie cos nie wystepuje, i tacka sie elegancko wysuwa.

Odnośnik do komentarza
Mam taki drobny ale uciążliwy problem - tacka wysuwa mi się z pewnymi problemami. Nie chce wyjechać od razu, ale kiedy pracuje silniczek muszę ją nacisnąć i wtedy się dopiero wysunie. Na pewno nie blokuje się o front panel - bez niego jest to samo. Xbox to stary model z napędem Samsunga. Dwa lata gwarancji minęły. Spotkaliście się z podobnym przypadkiem, a może da się to jakoś rozwiązać?

tak naprawic trzeba naped, bo ma usterke, bardzo czesta usterka w samsungu...

mozna nazwac to zuzyciem sie niektorych elementow napedu, najczestszy powod to brud, starzenie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ciupie sobie kampanie z ziomkiem w Gearsow 2 i odlaczylo mnie od neta (bateria w lapku padla). Podlaczylem laptopa do ladowania, ale konsola dalej sie nie chciala polaczyc. Wylaczylem wiec konsole, a przy nastepnym uruchomieniu przywital mnie blad E 74. Falcon, kupiony w Marcu. Je**ne (pipi), gownianego Microsoftu...

 

Moze to i lepiej sesja sie zbliza. Dalej daja bonusy po powrocie konsoli z serwisu ?

 

Edit

 

Po 10 minutach dziala, zobaczymy jak dlugo...

Edytowane przez Strong
Odnośnik do komentarza
Witam mam zasadnicze pytanko gwarancja microsoftu liczy sie od daty zakupu konsoli czy od daty jej wyprodukowania ?

Mam konsolke wypordukowana w listopadzie 2005, natomiast kupiłem ją w sklepe psxextreme w listopadzie 2006.

A jak MS miałby niby sprawdzać datę zakupu, skoro nie żąda żadnych papierów/paragonów podczas wysyłki do serwisu ?

Mój Premium ma (miał?) datę produkcji 12.2005. czyli 3 latka właśnie mijają i tydzień temu pojechał do serwisu, bez żadnych oporów ze strony infolinii...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...