Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

12.12.08 dostałem - po 2 tygodniach - nówkę Premium (prod. 10.2008), za mojego starego Premium (prod. 12.2005), który padł 3-ci raz.

Po pierwszym podłączeniu konsoli wyskoczyło pytanie o update, po czym wywaliło szary ekran:

"Can't update your console. Contact service or support" i numer błędu, mówiący, że nie udało się wgrać NXE na miejsce starego softu.

Konsola chodzi cichutko jak marzenie, pad jest zalogowany, szuflada działa, żadnych RRoDów - niestety - poza szarym ekranem z komunikatem NIE MA NIC, żadnych opcji i innych możliwości.

I jak tu nie kochać tego sprzętu ? :/

To się nazywa konkurencja - dzięki MS, Święta spędzę wyłącznie z Sony...

Odnośnik do komentarza
Jest sens bawic sie w akcje z kocem, chociaz zeby pograc jeszcze kilka h przed wysylka do serwisu ? Na biurku lezy nowiutka Prince of Persia i ch** mnie strzela ;)

 

Jak to dokladnie zrobic i czy nie zepsuje czegos ze swojej winy (chodzi mi o to ze moga mi ewentualnie nie uznac gwarancji).

 

ja robilem juz tak 3 razy. za pierwszym i za drugim razem to dzialala okolo dwoch dni i mialem juz tego nie robic,ale kumpel wpadl i chcial gta4 obadac to wsadzilem w koc znowu i jak juz wylaczylem konsole i uruchomilem to juz nie dzialala je,bana.

 

gwary i tak nie mialem wiec sie w to bawilem,ale raczej bym odradzal tego typu zabiegi.

 

jak sie to robi? uruchamiasz konsole,owijasz w koc na jakies 15 min zeby sie wypocila nastepnie wyjmujesz z koca,wylanczasz i czekasz az ostygnie okolo 20 min. mi zawsze za drugim razem odpalala

 

 

pelno tego na Youtube

Edytowane przez Damian312
Odnośnik do komentarza

oi! Mam problem (coś nowego?) z konsolą. Stracił mi się dzwięk jak mam konsolę podłączoną przez HDMI albo component. Jak podłączam ją do telwizora przez euro to dzwięk jest! Trudno mi ustalić co jest nie tak, sprawdzałem wszystkie ustawienia po kilka razy i nic. Jeszcze dzisiaj rano grałem przez HDMI i wszystko było wporządku. Potem chciałem obejrzeć film Divx i właściwie po tym wszystko się spieprzyło. Przełączałem jeszcze kabel HDMI do PS3 bo mam 2 konsole i póki co jeden kabel. Spotkał się ktoś z czymś takim? Nie wiem czy to wina kabla, TV czy konsoli...

Odnośnik do komentarza

Hmm wczoraj konsola pokazała mi po raz 4 fakasa . Za pierwszy razem był to naped ktory sie skopcił , a potem trzy razy [ wliczając wczoraj ] dostał 3 czerowone pierścienie władcy mordoru :angry2:

Co mnie wkur.wiło to fakt ze na 2 dni przed swietami , okres gdzie mozna w spokoju pograc musiała sie spie.rdolic ..

Mysle ze ten bill specjalnie to robi , leży se gdzies cap na jakimś lezaku na jakiejs jamajce , ciągnie przez słomkę jakiegoś drina mocząc swoją brudną stopę w morzu , lewą rączka wciskając niepozorny czerwony guziczek dzięki czemu jakis procent konsol na swiecie dostaje kongo zmuszajac klientow albo do kupna nowej konsoli arcade ktora jest obrzydliwie tania albo czekajac do stycznia na serwis gwarancyjny.

:wkurzony:

Odnośnik do komentarza

Mam arcade. Przed chwilą włączam kloca, mryga jedna doda, bład e74. Po odłączeniu kabla HDMI (którego używam) i włączeniu konsoli nie mryga na czerwono, tylko świeci sie na zielono te małe kółeczko.

 

Czyli chyba działa?

 

A jednak chu,j na czinczach też dupa

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Witam ja również na święta dostałem prezencik od xboxa w postaci błędu E74, czy na to też jest 3 lata gwarancji? moja konsola została wyprodukowana w 16.03.2006, więc jak zawsze zdążył bym rzutem na taśmę ;d, podepnę się jeszcze do prośby Strong'a o wyjaśnienie na czym polega różnica miedzy E74 a ROD

Odnośnik do komentarza

RRoD, 3 czerwone diody sygnalizowane w układzie:

/

\/

 

E74, z tego co pamiętam miałem go kiedys na konsoli, ale jej przeszło:

/\

\ - (u chodzi o to, że gdzie jest puste tam świeci czerwona dioda)

 

Chyba, że chodzi Ci dokładnie co się popsuło, to już do Juchego...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Mój trzeci RoD w życiu. Error 0110 (pamięć):

Premium

☆ 23 Maj 2006

+ 27 Grudzień 2008

Niechaj mu ziemia lekką będzie. Leci na gwarancję, znowu użeranie się z serwisem microsoftu :) mam nadzieję że dostanę jakąś nową płytę główną. Chyba zakończę swoją przygodę z tym sprzętem.

Odnośnik do komentarza

Panowie wczoraj podczas grania w COD4 zaczeły mi wyskakiwać dziwne czarne paski na niebie a póżniej na postaciach:D jak mniemam siada grafika i to tylko kwestja czasu jak będzie ROD?

 

Konsola kupiona 28 Maja tego roku (Falcone) wersja Elite.

Odnośnik do komentarza

U mnie w sumie występują dziwne objawy konsolki.

 

Grając w demo GH 3 nagle przyrwało mi muzykę po czym stukałem w pada całkowicie bez rytmu. Po skończeniu gry muzyka leciała jeszcze 10 sek. A w ME problem pojawił się taki że czasem zauważyłem dogrywanie się tekstur oraz loadingi których wcześniej w ogolę nie miałem przechodząc chapter.

 

Powinienem się bać czy to może tylko jakieś przeziębienie?

 

Konsolka kupiona 11.10.2008 data produkcji 28.08.2008.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...