Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci, że w mojej konsoli od pewnego czasu kaszani się napęd. Stary, Samsung więc nic w tym dziwnego. Do rzeczy, mianowicie miałem Bioshocka, płyta bez żadnych rysek, gładziutka, a gra cięła co parę minut. Co gorsza, etap Medical "coś tam" nie chce się ładować. Myślę więc, że coś może być ze słabymi napędami i gierką od 2k Games.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Włączam dziś konsolkę - monit "Błąd systemu. Prosimy skontaktować się z biurem obsługi technicznej Błąd E 74" - na konsolce mruga na czerwono dolna prawa część kółeczka.

 

No to dzwonię do MSu.

 

Pan mi mówi, że ni da radi, konzolka po gwaranzji. Na to ja że nie, jest na 2 lata na wszystko i 3 lata na red ring,

- "tak, ale panu się zkończyły dwa lata"

ja ze nie, że w listopadzie 2006 kupiłem i gwarancja jest

 

Musze im teraz na mejla wysyłać rachunek. Na szczęście ją mam.

tak więc uwaga, trzymajcie fakturę po kupnie konsoli, może się przydać

 

W każdym bądź razie jest to moja trzecia awaria, ale ja mam tą starszą konsolkę.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Najśmieszniejsze jest to, że to jest kolejny już raz, kiedy awaria nastąpiła nie po graniu w ekstra wymagające gry, tylko po 20 minutowej sesji w Carcassone czy jak to się pisze. Mój pierwszy RROD był po sesji w Hexic HD, drugi był tydzień po pierwszej naprawie. A teraz kolejny Live Arcade uśmiercił sprzęt za 1400 pln ;f

Odnośnik do komentarza
Włączam dziś konsolkę - monit "Błąd systemu. Prosimy skontaktować się z biurem obsługi technicznej Błąd E 74" - na konsolce mruga na czerwono dolna prawa część kółeczka.

 

No to dzwonię do MSu.

 

Pan mi mówi, że ni da radi, konzolka po gwaranzji. Na to ja że nie, jest na 2 lata na wszystko i 3 lata na red ring,

- "tak, ale panu się zkończyły dwa lata"

ja ze nie, że w listopadzie 2006 kupiłem i gwarancja jest

 

Musze im teraz na mejla wysyłać rachunek. Na szczęście ją mam.

tak więc uwaga, trzymajcie fakturę po kupnie konsoli, może się przydać

 

W każdym bądź razie jest to moja trzecia awaria, ale ja mam tą starszą konsolkę.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Najśmieszniejsze jest to, że to jest kolejny już raz, kiedy awaria nastąpiła nie po graniu w ekstra wymagające gry, tylko po 20 minutowej sesji w Carcassone czy jak to się pisze. Mój pierwszy RROD był po sesji w Hexic HD, drugi był tydzień po pierwszej naprawie. A teraz kolejny Live Arcade uśmiercił sprzęt za 1400 pln ;f

Ja miałem tak jak miałem źle dysk podłaczony, sprawdź czy dobrze siedzi w tym wejściu. Co do gwary - też tak miałem...

 

Odnośnik do komentarza

Witam , brat ma taki problem , migają mu 3 czerwone diody bez prawej gornej ( to samo co ROD ? ) a konsola nie wyrzuca zadnego bledu ekran czarny , wiec ni jak idzie blad zidentyfikowac , jezeli ktos wie co to moze byc prosze o odpowiedz i jesli cos ile moze wyniesc koszt naprawy bo konsolka juz nie na gwarancji.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

problem polega na tym, ze przestala mi konsola czytac plyty... juz sie to kiedys zdarzylo, ale wtedy pare wstrzasow ^^ i przewrocenie z pionu na poziom pomoglo... teraz nie dalo rady. Zastanawiam sie wiec na spowodowaniem RoD poki jeszcze jakas gwarancja na to jest. Ostatecznie pojade kupic nowa, chociaz szkoda mi mojego 2.5 letniego malenstwa...

 

Ogolnie wydaje mi sie, ze problemem moze byc jakis styk w srodku, bo kurna nie jest to laser. Po wlozeniu plyty do czytnika konsola nie podejmuje sie proby jej odczytania. Moze naped sie spierdzielil, nie wiem... zaden blad nie wyskakuje. Wszystko smiga, tylko dostaje napis "Unplayable disc".

Odnośnik do komentarza
jak najprosciej i najszybciej spowodowac RoD??

 

Zeratul - nie trzeba nic powodwac aby oddac konsole do naprawy. Zadzwon na infolinie i rznij glupa:

 

"no kupilem xboxa, gram na oryginalnych grach i prosze pani ostatnio jak gram to jakies 3 czerwone swiatla sie pala. Co to jest? W zyciu tak nie mialem. Pogram chwile, czasem godzine i znowu sie zapalaja. Czy cos zepsulem? Nie wiem co mam robic"

 

Najprostrza opcja, nie sprawdzaja tego. Co wiecej konsole bez plomb wracaja z naprawy do ludzi wiec daj spokoj.

 

on nie może tak powiedzieć! Mieszka w Nowym Jorku i musi po amerykańsku!!

Odnośnik do komentarza
on nie może tak powiedzieć! Mieszka w Nowym Jorku i musi po amerykańsku!!

 

to niech powie:

 

"no kupilem xboxa, gram na oryginalnych grach i prosze pani ostatnio jak wrocilem z mcdonalda to jakies 3 czerwone swiatla sie zapalily. Co to jest? W zyciu tak nie mialem. Pogram chwile, czasem godzine i znowu sie zapalaja. Czy cos zepsulem? Nie wiem co mam robic"

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...