Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie jest za darmo. Nigdy nie było.

Dziś zrobienie gry zdecydowanie kosztuje więcej niż X lat temu a ceny gier są ciągle te same. Praktycznie od kilkudziesięciu lat, z maleńkimi wahaniami na plus.

DLC to często szpetna zagrywka, jednakże w przypadku kompletnych gier płacz o nie jest daremny. Dobre DLC potrafi szalenie zwiększyć żywotność danej gry.

Nic tam, mnie po prostu bawi to całe, dochodzące zewsząd, często bezmyślne " O patrz, DLC! A to szuje! Ukryli w grze a teraz chcą doić z nas kasę szubrawcy!" :P

 

Odnośnie online: nie wiem, nie gram w tryby online w bijatykach.

Edytowane przez Xenon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba nikt jeszcze nie wspomniał, że w plikach gry na PC znaleźli Barrakę, Sindel i Raina. Czyli pewnie kolejne DLC polegające na odblokowaniu dostępnej zawartości...

Bylo.

 

 

Maly combobreaker a propos dlc strojow z MK1 w MK9. Kupilem :frog: bo sa teraz za 4zl w psn. Design swietny, te pikowane kimona(?) daja rade, chociaz jak teraz mysle, to te stroje sa raczej z MK2. No nie wazne, wyglad spoko, ale w polaczeniu z animacja ruchu z MK9 czar pryska. Jednak te stroje mi osobiscie beda kojarzyc sie z

reptile-mk2animy.gifa1.gif

Odnośnik do komentarza

4 nowe postacie i skorki do tych obecnych (chyba lacznie 16) - cena jest kosmicznie przesadzone, ciekaw jestem jak to sie bedzie ksztaltowalo osobno, na razie z postaci dlc kusi predator ale zobaczymy ile bedzie kosztowac, dalsze postacie to tez kwestia czasu bo obecny season pass konczy sie juz w czerwcu wiec az zbyt wczesnie, sam chetnie bym tez dlc z nowymi arenami przytulil

Odnośnik do komentarza

latwo sie nim klepie combosy, jest na okladce gry, kolekcjonerka miala jego figurke, od razu jak wybierasz postac masz cursor ustawiony na nim, ma fatality o nazwie promujacej gre - ed boon pewnie ma na (pipi)e jeszcze jego dziare, tyle w telegraficznym skrocie

Dokładnie. Ulubiona postać Boona, przez co rzygać się już nim trochę chce ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...