Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie, mianowicie zakupilem wczoraj lcd samsunga le32c630k i chcialbym pod niego podlaczyc glosiki creative t6100. Teraz pytania czy da sie podlaczyc by uzyskac 5.1 ?

Mam podobny zestaw głośników ale 2.1, którego wtyk jest (jeśli dobrze pamiętam nazwę) mini jack, więc jeśli u Ciebie jest podobna wtyczka to, do tv raczej tego nie podłączysz.

Odnośnik do komentarza

Forumowa braci mam okazje za grosze wyrwac Samsunga le46c530f1wxx - moje pytanie poniewaz chce go tylko i wylacznie podlaczyc do konsoli czy spelni on swoje wymagania czy odpuscic. Nie biore nic innego chwilowo pod uwage wiec nie bede nic dokladac i wybierac cos lepszego, poprostu jest okazja bo tv za 450euro a ten sam model u mnie to 650e

Odnośnik do komentarza

mam takie dziwne, zapewne lamerskie pytanie...

 

 

ogladam filmy z poziomu ps3, przewaznie div x....zmieniłem sobie jakis czas temu tv z 21 cal 50 hz (chyba) na 40 100 hz

 

no i te div x wyglądaja jakos dziwnie...tzn nie chodzi mi o jakosc obrazu (bo wiadomo ze widac teraz wszystkie niedoskonałosci) tylko ruszają sie jakby szybciej, tak nienaturalnie jak dla mnie (a moze naturalnie własnie tylko kwestia przyzwyczajenia?)

 

gdy oglądam kanały polsatu to "chodzi" normalnie...

 

jak ktos mi wyjasni to bede wdzieczny a i plusa nie poskąpie ;-) moze cos w opcjach ps3 ustawic trzeba :blink:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

mam takie dziwne, zapewne lamerskie pytanie...

 

 

ogladam filmy z poziomu ps3, przewaznie div x....zmieniłem sobie jakis czas temu tv z 21 cal 50 hz (chyba) na 40 100 hz

 

no i te div x wyglądaja jakos dziwnie...tzn nie chodzi mi o jakosc obrazu (bo wiadomo ze widac teraz wszystkie niedoskonałosci) tylko ruszają sie jakby szybciej, tak nienaturalnie jak dla mnie (a moze naturalnie własnie tylko kwestia przyzwyczajenia?)

 

gdy oglądam kanały polsatu to "chodzi" normalnie...

 

jak ktos mi wyjasni to bede wdzieczny a i plusa nie poskąpie ;-) moze cos w opcjach ps3 ustawic trzeba :blink:

Jeśli masz w opcjach tv możliwość wyłączenia 100hz to je wyłącz. Powinno pomóc. 100hz dobre jest do relacji sportowych. W filmach niezbyt dobrze się spisuje-obraz jest "teatralny"

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ja polecam TV firmy Sharp 32 calowy a konkretnie model DH520,cena ok 1400zł ,wczoraj został kupiony przezemnie a jakosc jaką prezentuje jest po prostu cudowna,ocywiscie kabel HDMI do gier i gry wygladają cudownie oraz filmy HD Ready,polecam ten tv:) .

 

A co do postu Mate5 to widziałem w neo necie w moim miescie tez marki sony tv ale nie pamietam modelu a jakosc była koszmarna,jakbym miał brac 32 calowy to Sharpa:) albo Samsunga nawet:)

 

 

Edytowane przez fanatyczny
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Zaqair
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...