Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w moim pokoju nie zmieści się 32" LCD i muszę kupić 26", mam okazję za 800-900zł kupić Toshiba 26AV605PG ( http://www.toshiba-av.pl/TV/LCD/AV605/140/26AV605PG )

 

TV będzie działał w 90% głównie w graniu na PS3. Czy miał ktoś styczność z tym tv i może powiedzieć czy warto go kupować? Jak z input-lagiem w tym tv? Czy jakość będzie porównywalna do serii b450 Samsunga? Mam do wydania max 1200zł na tv.

 

Proszę o pomoc.

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza
Gość sanderka

Psyko, dziękuję za szybką odpowiedź wraz z uzasadnieniem. Problem polega na tym że te 4000zł to całkowity maks, jaki na ten czas mogę z siebie dać (nawet trochę zawyżony). "Rzucił" mi się w oczy model 46V5500. Porównując specyfikację obydwu, są prawie identyczne, z tym że V nie ma 100 Hz Motionflow + i ma inny kontrast dynamiczny. No i jest tańszy o jakieś 600zł. Opłaca się go kupić czy lepiej pomęczyć się trochę ze starym CRTkiem 21 cali i dozbierać na W5500, licząc że może cena trochę spadnie? :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość sanderka

Czyli xbox sobie jeszcze trochę poczeka ze swoimi możliwościami :whistling: Jeszcze taka kwestia - często poruszana odległość od tv. Plany są takie że ten tv wisiałby na ścianie, a odległośc od kanapy to jakieś 2,4 metra. Czy to nie za mało? Jak byłam w sklepie i pytałam o Samsungi 46 z przeznaczeniem pod konsolę, to kobieta w sklepie prawie wrzaskiem do mnie "a po co aż 46 cali? do gry telewizyjnej wystarczy w zupełności 40!". Oczywiście nie spytała mnie o odległość w jakiej bym grała, ciekawe czy jakbym miała salon 5m x 6m to czy taka 40 byłaby w zupełności wystarczająca :diablo: Szybko opuściłam tamten sklep...

Edytowane przez sanderka
Odnośnik do komentarza

powoli szykuje sie do zmiany tv w sumie troche sie naczytalem obeznalem w cenach i najbardziej pasuje mi Samsung UE32B6000.

 

moje pytanie brzmi warto ? czy moze jednak kupic UE32B7000 ? myslalem jeszcze o 40" ale raczej ciezko bedzie zmiescic w pokoju ;/ acha zastosowanie to glownie x360 ;)

 

jednak im wiecej czlowiek czyta tym lepiej sie orientuje do wyboru doszedl Sharp LC 32LE700E i LE32B650 ktos ma ?

 

zalezy mi na dobrych kolorach, glebokiej czerni, zebym nie smuzylo ;d i dobrze by bylo gdyby dalo sie odpalic film z dysku twardego lub pendriva

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Po trudnej burzy mózgowej pomiędzy modelami Sony KDL37W5500 i Philipsem seria 8 wybrałem Sony KDL37EX500 :)

Telewizor testuje od dwóch dni ale już jestem zadowolony. Gdyby ktoś myślał nad kupnem tego modelu to polecam. Obraz z konsoli i filmy bluray - piękne. Żadnego smużenia i cloudingu nie stwierdziłem. Wipeout HD, U2 przy włączonym motionflow na max chodzą bez problemu.

Obraz SD z kablówki UPC: tutaj zależy jaki program. Jedne grają ładnie inne tylko średnio.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemacie. Tak się właśnie fajnie składa, że w tym miesiącu biorę wreszcie TV HD pod PS3 które mam już ok. rok. Jaram się tym jak dziecko;] Także, co byście polecali do 1500/ew. 2000 zł. Ja już wybrałem, konkretnie tego Panasonica http://www.allegro.pl/item956742229_lcd_panasonic_tx_l32c10_32c10p_najtaniej.html jak myślicie? weźcie poprawke na to, że dużo mi do szczęścia nie potrzeba :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Krótka piłka z mojej strony, któy z tych najlepiej do grania?

 

Samsung B550, B554, B551

 

Sony P5600

 

Te samsungi w ogóle się czymś różnią oprócz cyferek?

 

 

Samsungi obudową i ilością wejść :P

 

 

Ja ostatnio zakupiłem samsunga 40b550 i jestem bardzo zadowolony. Z resztą gdzieś tam pare stron wcześniej pytałem się ludzi. Poza tym przewertowałem fora itp itd i wyboru się nie wstydze i szczerze polecam.

 

Siemacie. Tak się właśnie fajnie składa, że w tym miesiącu biorę wreszcie TV HD pod PS3 które mam już ok. rok. Jaram się tym jak dziecko;] Także, co byście polecali do 1500/ew. 2000 zł. Ja już wybrałem, konkretnie tego Panasonica http://www.allegro.pl/item956742229_lcd_panasonic_tx_l32c10_32c10p_najtaniej.html jak myślicie? weźcie poprawke na to, że dużo mi do szczęścia nie potrzeba :) Pozdro!

 

Jak masz 2tys zł to nie lepiej wziąć coś większego ?

Edytowane przez Cr3aTiVe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...