Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czytam ten wątek od jakiegoś czasu w poszukiwaniu telewizora. Zakres cenowy: 2 - 2,5k PLN. Na początku myślałem, że wybór padnie na Samsunga B650, ale szczerze mówiąc po przeanalizowaniu tego tematu i recenzji znalezionych w sieci postanowiłem sobie odpuścić. Wiem, że niezłym wyborem byłby Sony W5500, ale nie uśmiecha mi się dobijać do prawie 3k za 37" (przekątna, która zdaje się być odpowiednią do mojego pokoju). 

 

Jako że opcja "Wyszukaj" zbytnio nie pomogła chciałem zapytać o mój kolejny typ: LG 37LH7000.

 

Czy ktoś z forum miał z tym sprzętem styczność? Jak sprawdza się przede wszystkim w grach? Smużenie, input lagi i inne duperele?

 

Jest kilka dość pochlebnych recenzji w sieci, jednak żadna nie wspomina zbytnio o tym jak prezentuje się obraz podczas grania.

 

 

 

 

W grę wchodziłaby jeszcze plazma Panasa TX-P42S20. Jednak nie jestem w pełni przekonany do tej ilości cali, oraz do faktu, że zasiadam raczej blisko telewizora.

 

 

 

 

Ktoś pomoże?

 

Napisz jaka będzie odległość do tv, czy masz mocno nasłoneczniony pokój i czy oglądasz w nocy w ciemności czy przy świetle.

Odnośnik do komentarza

...potrzebny mi telewizor LCD pod PS 3.

 

Myślę o fullHD, 42", około 3.000 zł. Prosta obsługa, elegancki wygląd i możliwie najlepszy obraz to priorytety. Do tego przydałoby się wejćie usb z obsługą divix. Mile widziane inne "bajery".

 

Proszę o wskazówki....co powiecie na Sharp Aquos LC-42DH77?

 

Dziękuje za wskazówki...wolałbym jednak LCD...doradźcie coś o ww parametrach...coś "przyszłościowego"...

 

...co sądzicie o Samsungu B650 40"?

Odnośnik do komentarza

Ja gram na B550. TV generuje bardzo ładny obraz, może czerń nie jest ciemna, ale inne barwy OK. Wiadomo nie jest to tv za 5 tys. ale swoją rolę spełnia znakomicie. Filmy na BD wyglądają ładnie, nie korzystam z Game Mode bo już bym dawno wzrok stracił. Samsungi mają to do siebie, że konieczne jest indywidualne dopasowanie ustawień.

Odnośnik do komentarza

Panasonic TX-P42S10E

 

U mnie wcześniej był jedną z opcji i to tych jak najbardziej realnych. Jeśli nie masz obiekcji do plazm to polecam. Dobry stosunek cena/jakość, świetna czerń...

 

http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=4380

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Też mam ten TV i jestem zadowolony. Ale powiedzcie mi, co to jest ten tryb 24p i do czego to jest.

 

Tryb ten umożliwia oglądanie filmów zgodnie z zamierzeniami reżysera z prędkością 24 klatek na sekundę, czyli z prędkością, z jaką miały one być odtwarzane w kinie.

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Plazma Panasa nie ma żadnych problemów z Imput Lagiem, który w niej po prostu nie istnieje, brak jakiekolwiek smużenia, perfekcyjna dynamika obrazu i oczywiście rewelacyjny obraz. Jak nie zamierzasz oglądać TV w 4:3 to nie ma takiego czegoś jak powidoki. Przekątną się nie martw - po dwóch miesiącach będzie już za mała. (Ja siedzę w odległości ok. 1.5m, więc też dość blisko.)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko z okazji szczuplutkiego budżetu ok 1300zl mam do wyboru dwa tv lcd 32calaki, powiedzcie który waszym zdaniem będzie lepszy LG 32LH3000 czy Samsung LE32B530. Tv do X360, PS2 i Wii, czsami jakiś film z cyfrówego dekodera. Za Samsungiem jest tuner MPEG-4 czego w LG chyba nie uświadczymy, ale daje Wam drodzy userowie pole do popisu i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Co możecie mi polecić z plazm Panasonica? Budżet do 2500 zł.

 

Ja mam TX-P42U10E i jest zajedwabiste. Jako że masz trochę większy budżet, bierz TX-P42S10E, brat bliźniak parametrami ale ma 3XHDMI i jakąś powłokę na ekran, by nie odbijała tak światła.

Odnośnik do komentarza

Co możecie mi polecić z plazm Panasonica? Budżet do 2500 zł.

 

Ja mam TX-P42U10E i jest zajedwabiste. Jako że masz trochę większy budżet, bierz TX-P42S10E, brat bliźniak parametrami ale ma 3XHDMI i jakąś powłokę na ekran, by nie odbijała tak światła.

 

 

Coś z plazm o przekątnej 37 cali? Bo większe u mnie się nie zmieszczą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...