Skocz do zawartości

Current-geny a HDTV


Czoperrr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Do podpięcia X360 pod TV potrzebny jest jakiś specjalny kabel HDMI czy zwyczajny z marketu?

 

 

 

najlepszy byłby ten kabel http://allegro.pl/kabel-hdmi-1-3b-profigold-sky-prov1020-dl-20m-i1530080355.html

 

tylko - niecałe - 1400zł - może wtedy jakość obrazu gier na Twojej konsoli dorówna chociaż w 10% jakości PC :teehee:

 

Mało? Odległość od ekranu będzie od 2 do 3 metrów.

 

 

Grałem ostatnio w GOD OF WAR 3 na tv 37' u kolesia któremu pożyczyłem pleja i za przeproszeniem - wielkie G...O było widać.

Odległość była 3 metry.

42' to według mnie minimum.

Edytowane przez effendi
Odnośnik do komentarza

Mało? Odległość od ekranu będzie od 2 do 3 metrów.

 

O opinie wolę tu pytać, przynajmniej znam lub kojarzę część userów i wiem na przykład, że opinii nie napisał pan Zdzisiu, który ten telewizor widzał przez szybę w sklepie.

 

 

Ja bym sie nie zastanawial jesli sygnal HD i 3m to spokojnie 46 bierzesz i sie cieszysz w pelni obrazem. Tylko od tego rozmiaru docenisz jakosc HD. Wiem co mowie bo jak odpalam PS3 (np ostatnio Dead Space 2 a mam 55") to siedze 2m od ekranu. Lepiej dozbieraj, wstrzymaj sie i badz adowolony w 100%. Teraz moze ci sie wydawac za duzo ale za 2-3 mce stwierdzis zze jest za mala przekatna.

np to polecam: http://www.skapiec.p...22/comp/1127570

Edytowane przez kapsell
Odnośnik do komentarza

Mama dzisiaj powiedziala, zebym nie kupowal tego, lecz jakis 3D, a mi dolozy troche kasy. W sklepie nie dla idiotów widzielismy ten oto telewizor, czy mozecie go polecic?

 

Sony KDL 46 EX 720 BAEP chodzi mi ogólnie o granie na PS3, moze kiedys cos w 3D sie tez obejzy ;)

 

Z góry dziekuje za pomoc, od lat kieruje sie z wiekszymi dylematami na to forum, bo jak Marlon wiem ze to tutaj ludzie znaja sie na rzeczy.

Edytowane przez Lukastec
Odnośnik do komentarza

Mama dzisiaj powiedziala, zebym nie kupowal tego, lecz jakis 3D, a mi dolozy troche kasy. W sklepie nie dla idiotów widzielismy ten oto telewizor, czy mozecie go polecic?

 

Sony KDL 46 EX 720 BAEP chodzi mi ogólnie o granie na PS3, moze kiedys cos w 3D sie tez obejzy ;)

 

Z góry dziekuje za pomoc, od lat kieruje sie z wiekszymi dylematami na to forum, bo jak Marlon wiem ze to tutaj ludzie znaja sie na rzeczy.

 

 

 

Po co ci 3d na ps3 ??? Do grania w 3d to Ci jest potrzeby monitor 120Hz i porządny pecet; to 3d na konsoli to o dupe mozna rozbic; daruj sobie - szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, na konsoli nie gral bym w 3D, bo strzelanek jak Killzone nie lubie, chodzi glównie wlasnie o dotacje od mamy, która chcialaby obejzec sobie czasem film BR w 3D. Wiec to mnie nie rusza zbytnio. A wiec zalezy mi na parametrach czysto pod katem grania, czy mozna ten telewizor polecic? Sprzedawca w sklepie powiedzial ze to Full HD, wiec wydawalo mi sie ze bedzie ok...

Edytowane przez Lukastec
Odnośnik do komentarza

A kontrast ? Czarne jest czarne czy szare ?

Po ci ci full hd na konsoli ? Przecie i tak tego nie wykorzystasz ?

Moja rada:

 

Mama niech idze sobie na film 3d do kina a ty kup sobie porządny telewizor i pamietaj - wielkosc MA ZNACZENIE.

Reszta to tylko detale ktorych na tak nedznym sprzecie jak konsola i tak nie zauwazysz.

Zamiast przeplacac za nikomu niepotrzeny bajer lepiej doloz sobie cali chlopie.

Edytowane przez effendi
Odnośnik do komentarza

Hmmm, ja akurat lubie konsole (Japonie tez), a prawde mówiac jak dotad gralem na 20'' i to do tego starym telewizorze. Dlatego musze sie przesiasc na telewizor HD, a nie na komputer. Dziekuje za Twoja pomoc Effendi, ale moze wypowiedzialby sie takze inny uzytkownik forum?

Z góry przepraszam za lekka niewiedze w temacie.

Odnośnik do komentarza

effendi jestes kretynem? kazdy twoj post to jakis hejt na konsole, wstaw sobie swoj konfig do sygny i sie ciesz, bo na pc gier nie ma, w kazdym badz razie nie mozna ich tak anwet nazwac w porownaniu z konsolowymi produkcjami.

Odnośnik do komentarza

effendi jestes kretynem? kazdy twoj post to jakis hejt na konsole, wstaw sobie swoj konfig do sygny i sie ciesz, bo na pc gier nie ma, w kazdym badz razie nie mozna ich tak anwet nazwac w porownaniu z konsolowymi produkcjami.

 

 

 

Synku, mam porządnego PC oraz PS3 i XBOXa360 i tak się składa, że na konsolach gram okazjonalnie i tylko w największe hity bo mi nie starcza czasu na granie

we wszystko co jest na PC więc nie pieprz mi tu że na PC nie ma gier.

Miałem wszystkie konsole od czasów pegasusa i wiem jak było kiedyś i widze jak jest teraz.

I jeśli jade na konsole, które sam posiadam to chyba mam ku temu powody nie ???

Wystawiłem na tym forum temat np niedawno dotyczący beznadziejnej grafiki homefront na Xsie to mnie wszyscy pojechaliście a temat usunięto.

Dwa tygodnie później mamy reckę w PSX Extreme gdzie autor pisze - cytuję: "jedną z największych wad tego tytułu jest oprawa graficzna"

i co ty na to ?

A ja skończyłem sobie tą grę na PC i graficzka naprawdę była niczego sobie.

Odnośnik do komentarza

Ty grasz czy bawisz sie w benchmarki? Nie wiem o co ci chodzi, ale koncze temat jak twierdzisz ze cos moze byc ladniejsze niz U3, GoW3, Gearsy 3 (czesci jeszcze nie ma), bo chodzi w wiekszej ilosci cyferek. Technikalia + unikalny design a nia siema ustawiamy an max to aa tyle, draw distance.

 

zabawny jestes

Odnośnik do komentarza

Ty grasz czy bawisz sie w benchmarki? Nie wiem o co ci chodzi, ale koncze temat jak twierdzisz ze cos moze byc ladniejsze niz U3, GoW3, Gearsy 3 (czesci jeszcze nie ma), bo chodzi w wiekszej ilosci cyferek. Technikalia + unikalny design a nia siema ustawiamy an max to aa tyle, draw distance.

 

zabawny jestes

 

 

Ty jesteś zabawny dzieciaku i bardzo chciałbym zobaczyć twoją minę jakbyś zobaczył obok siebie odpaloną tą samą grę na PC i na konsoli;

widac - masz 15 lat - w (pipi)e byłeś i (pipi) żeś widział - tyle ci powiem;

zyj sobie dalej w swoim matrixsie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam 15 lat i mysle, ze mialem wiecej sprzetu niz ty, bo pegasus byl moja 3 maszyna po sedze genesis, i wczesniej atari 2600. Po polskiej podrobie NESa gralem na Amidze 500 troche, potem PSX, DC, N64, PS2, Xbox, NGC i X360 teraz, wiec swoje teorie mozesz sobie wsadzic. Jaraj sie cyferkami, ja wole popatrzec na materialy z Gearsow 3, czy chocby zapodac God of War 3. Prz starcie nastepnej generacji kiedy konsole zjedza na lekkie 2 lata oprave video na pc zmienisz front?

 

Widzialem gry chodzace w Full Hd na PC z bajerami, Halo Reach jako gra OGOLEM robi na mnie 100 razy wieksze wrazenie swoim art stylem, grywalnoscia itd... Bo wiesz element wizualny jest bardzo wazny, ale to nie on okresla gry.

 

Sony jest w porzadku, warto, ale osobiscie bym celowal w Sharpa 820 cos tam ledowego, swietny tv, gdzies w sub forum byl poruszany jego temat.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.