Skocz do zawartości

Co teraz męczysz na PSX`ie


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsza od jedynki? W dwójke nigdy nie miałem okazji pograć. :(

 

Taka jedynka po mocnym tuningu.

 

A mi sie etap walki jeden na jeden podobał. Bo trzeba było rozegrac to taktycznie nie na chama ;)

Jest też o wieeeele trudniejsza niz jedynka. Np, dzięki temu że nie odnawiają sie fontanny z życiem jak powtarzamy etap :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja od jakiegos czasu ogrywam pierwsze Spyro, udalo mi sie kupic za bezcen w idealnym stanie.
Wczoraj nie wiedzialem w co mam grac bo na regale zebrala sie juz masa konkretnych tytulow i na swoja kolej czekaja nie zaczete nawet Tomb Raider 2013, Metal Gear Rising i The Walking Dead (wszystkie gry na plytach, zadne tam "Plusy"), poza tym zaczete juz Super Mario 3D Land i Donkey Kong Country Tropical Freeze.

 

Ja jednak postanowilem odpalic ponownie starego, dobrego Spyro, ktory wciagnal mnie na calego i kontynuowac rozpoczeta jakis czas temu rozgrywke - kapitalna gra, teraz juz takich nie robia - moglbym w to gac godzinami, to jedna z najlepszych gier gatunku !
Gram na PS3 z wlaczona funkcja polepszania grafiki, troche widac piksele, ale obraz jest bardzo czysty, grafika wcale mnie nie odstrasza - gra wyglada bardzo ladnie, oryginalnie i co najwazniejsze nadaje jej to odpowiedniego klimatu.

 

Co najwazniejsze gra jest naprawde dluga, rozbudowana i ma bardzo fajna, wpadajaca w ucho muzyczke. W levelach czesto trzeba konkretnie poszukac poukrywanych diamentow - lubie miec 100%, wiec zagladam w kazdy zakamarek dodatkowo podziwiajac grafike i design leveli.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...