Skocz do zawartości

Co teraz męczysz na PSX`ie


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

4BZaFoA.jpg

 

Na razie tak sobie jeżdżę, bo czekam na memorkę. Jakiś pech - najpierw babka stwierdziła że już nie ma przedmiotu i oddała kasę, następny inteligent spóźnia się z przesyłką już tydzień. Allegro (pipi)a ;) A chcę przejść bo nie miałem przyjemności z dwójeczką.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to 2 strasznie klatkowała i już w swoich czasach straszyła wyglądem. Moim zdaniem mało grywalna, a możliwość przemieszczania się na piechotę wrzucona na siłę. Jedynka o wiele lepsza imo.

 

Ale wtedy nikt nie myslał że wrzucone na siłe tylko "ojaciepier.dole w driverze można wysiadać z samochodu". Nie rozumiesz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja teraz przepalam Warzone 2100, wracam po latach bo kiedyś pamiętam, dobra gra była. Teraz szczerze nadal dobra, mało tego ma potencjał niezły, z tym projektowaniem jednostek.
Jest nadal trudna tak, jak ją pamiętam. Klimat dobry na wieczór, choć można przysiąść na zbyt długo jak to RTS. Generalnie jak tak spojrze to na PSX'a swego czasu było mnóstwo dobrych RTSów. PC nam to później chyba odebrał xD

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że na CRT,  zawsze dziwiło mnie nagłe pozbywanie się przez ludzi starych telewizorów, bo "przyszło nowe", a potem nie mają na czym grać w retro sprzęty.

Grając na LCD bym chyba zwymiotował (przez chwilę na PS2 pykałem na LCD ze względu na wygodniejsze ustawienie i większą przekątną, ale podarowałem to sobie, też kupa).

Odnośnik do komentarza

Jak wy gracie na PSX-ie na nowych TV ("nowych", lol, ktoś w ogóle ma jeszcze CRT? :D), przecież obraz to totalna kupa.

 

To proste. Wrzucam do PS3, w XMB wybieram opcje by nie rozszerzało mi obrazu, wybieram jego wygładzanie, i gram co prawda w ramce, ale dzięki temu nie mam rozpaćkanego obrazu :)

 

Obecnie szarpię w Kula World, gra wypaśna, ale zagadki szybko robią się bardziej wymagające... :P

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo na nowych konsolkach gram na lcd ale psx ma oddzielny kąt gdzie króluje 15 calowy crt :D sentyment podwójny bo na nim grałem 15 lat temu xD

 

Odpaliłem ostatnio Gran Turismo. I powiem wam ze bawie sie przednio , grafika kuleje ale dynamika jazdy jest poziom wyzej niz w GT6 ;)

 

No i wczoraj do 24 naparzałem w FF8 <3

 

Gra w karty wciąga :D

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo na nowych konsolkach gram na lcd ale psx ma oddzielny kąt gdzie króluje 15 calowy crt :D sentyment podwójny bo na nim grałem 15 lat temu xD

 

Odpaliłem ostatnio Gran Turismo. I powiem wam ze bawie sie przednio , grafika kuleje ale dynamika jazdy jest poziom wyzej niz w GT6 ;)

 

No i wczoraj do 24 naparzałem w FF8 <3

 

Gra w karty wciąga :D

Pamiętam że gra w karty jest spoko do czasu, później jest coraz więcej dziwnych reguł. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wtrącę się jeszcze do dyskusji o wyglądzie szarakowych gier na nowych TV . Kupiłem ostatnio LEDową Toshibę 40 cali FullHD i z ciekawości podłączyłem swojego szaraka pod ten TV ,żeby przekonać się na własne oczy czy na serio jest taka padaka (w gry z PSXa cioram teraz tylko na PSP ) .Wygodnie usiadłem sobie w odległości 3metrów od sprzętu i .... i doopa , albo mam niskie wymagania ,albo po prostu nie widać za bardzo pogorszenia obrazu :P . Włączony "na chwilkę" CTR wciągnął mnie na ładnych kilka godzin i jakość obrazu nie przeszkadzała mi ani trochę ! Domyślam się ,że gdybym siedział metr od TV to doznania byłyby zdecydowanie gorsze , ale to jasnej ciasnej nie kupuje się tak dużych TV ,żeby siedzieć przy nich tak blisko :P . I tyle , dziękuję dobranoc.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...