Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

JAAAA ! TAKI ISTNIEJE ! xd

 

Walka z kaktusem to narazie dla mnie masakra, nie wiem jak się za to zabrać, więc męcze tylko tego Bahamut Kinga i drugiego psiaka oraz misje.

Dobija mnie teraz ten crystarium - ileż on CP żre - -

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Kaktus w pierwszej wersji nie jest zbyt trudny. Ma po prostu dużo hpków. Polecam ustawienie ekipy albo z jednym Healerem albo z Sentinelem.

 

No i czym prędzej polecałbym zrobienie misji 55. Nie musicie silnych postaci, bo ten przeciwnik jest naprawdę hardcorowy (przy rozwiniętych postaciach z 3 rolami na maxa + ostatnimi broniami przeszedłem za 20 razem i to bez jego pomocników), ale jest jeden myk. Używanie Vanille jako Saboteur i spamowanie Death + liczenie na łut szczęścia ;)

 

Warto, bo nagroda to Grow Egg (CPx2).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

LOL 13h? speed runa robisz xD? ja tam się znalazłem po 24h i mam teraz 34h a ciągle nie ruszyłem fabuły tylko biegam po pulse i robię misje (9 zrobiony w tym wszystkie na 5 gwiazdek) XD

 

EDIT:

oh teraz doczytałem lol! facepalm...

 

Co do sposobu z bahamutem i tym psokotem, działa i jest lepszy niż kaktus w wersji za 5000 CP, katkusa zabijam w 3 minuty, bahamuta z tym drugim w minutę i dają 6600 CP :) Ja robie to tak, że breakuje "kota" i przerzucam się na bahamuta, przestaje bić zaraz przed staggerem wtedy daje paradigma gdzie mam sabotarzystę, synergyste i medica, żeby nie zwracać na siebie uwagi bahamuta; kot sam go złamie a do tego czasu jestem cały wybuffowany a przeciwnicy zdebuffowani, oboje są słabi na ogień więc enfire się przydaje. Po tym daje na commando + 2x revengar i w około 30 sec schodzą oboje :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja je sprzedawałem. One dawały mało exp z tego co pamiętam.

 

Dla tych co nie mają cierpliwości do 'trapezów' wyciaganych od adamantoisów http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage.php?board=928790&topic=53891972.

Troche czasochłonny ten proces. Mi brakuje już tylko 2 broni dla snowa i hope, wiec mi się raczej nie przyda, ale moze ktoś inny spróbuje.

Odnośnik do komentarza

Haha, w momencie w którym dostajemy pierwszego hunta i jednocześnie pierwszy raz wreszcie jesteśmy na otwartym terenie, Light mówi coś takiego:

"I think it's safe to say, that things won't be boring here"

Normalnie łamanie czwartej ściany :D

Nie widzę w tym żadnego łamania czwartej ściany.

Odnośnik do komentarza

Expię i expię i expię i expię, nie mogę przestać expić xD Ta walka z kotkiem i pieskiem dające 6600 cp jest awesome.

Nie posunąłem się przez nią, od dotarcia na Grand Pulse, ani na krok jeśli chodzi o fabułę.

Co prawda nie mam takiej wyczesanej strategii na nią, jak poprzednicy, ale commando i dwóch ravagerów dają radę ^^

Ah i mam pytanko. Przeszedłem pierwszą misję (nawet nie wiedziałem, że ten przeciwnik był do misji, tak go skopałem)

i nie wiem teraz czy da się ją później powtórzyć? Dostałem za nią.. zero gwiazdek i chciałbym to poprawić ;p

Odnośnik do komentarza

Wiem, że w tym nie ma łamania czwartej ściany. Przez całą grę na Coccon jest nudno i monotonnie, aż do Gran Pulse, gdzie Light mówi, że tutaj tak nie będzie. Wiadomo, że nie zwraca się do nas i nie chodzi jej o to, że w końcu nie będzie nudno tak jak wcześniej, ale na upartego można to tak odebrać :P

Odnośnik do komentarza

Hobbith - Bo na nich nie trzeba żadnej wyczesanej taktyki, sam używam najprostszego sposobu i nie odczuwam potrzeby innego :P

Tak można powtórzyć misję, wystarczy że podejdziesz do statuy z której ową misję zacząłeś.

 

Dahaka - Święcie się z tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza

No ja już chyba nie będę miał wszystkich accessory, bo posprzedawałem te fire/ice/etc-eater. Trudno ;)

 

@Czekolada

 

Poszukaj sobie na google. Polecam użytkowników MasterLL albo sakuracostam. Misja 8 natomiast jest tam, gdzie nasza ekipa rozbiła obóz.

 

@Hobbith

 

Raczej nie. Możesz ewentualnie liczyć na farta i używać Death. Jeden cios tego największego żółwia zbiera ponad 10k hp.

 

@darkknight

 

Wszystko co ma w sobie napisane "Can be sold for premium" możesz spokojnie sprzedawać, bo taka jest rola tych itemów.

 

@Killabien

 

Zapomniałem ci napisać, że z niektórych broni rzeczywiście można uzyskać trapezy. Czytałem gdzieś o tym i zapomniałem. Fajnie, że znalazłeś odpowiedni temat, bo teraz łatwiej będzie farmić kasę ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...