Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Przez całą grę na Coccon jest nudno i monotonnie

To może pograj w jakieś mmo, jeśli sama walka rajcuje cię bardziej niż 25 godzin fabuły.

W tym problem, ze przez te 25 godzin gry nie ma nic innego oprócz walki i cutscenek. Gdyby fabuła była słaba to już dawno bym się pozbył tej gry, bo to chyba najnudniejszy final w jakiego grałem.

Odnośnik do komentarza

heh a ja wogóle nie farmowałem na gran pulse i teraz jestem w chapterze 12 :P Jakoś daję radę nie moge tylko pokonać tych dużych robotów (te co plują ogniem i walą atak co zabija mi postać z 6k hp ) więc omijam je :D Jestem chyba już przy końcu gry więc 2 pytanka do tych co już przeszli.

Jaki jest max level każdej z profesji?

Jak mocnym trzeba być aby ubić ostatniego bosa w grze ?

Odnośnik do komentarza

a do mnie fabuła choć ciekawa jest źle rozplanowana. Chyba dopiero od 7 czy 8 aktu rusza z kopyta...wcześniej wlecze się niemiłosiernie i praktycznie stoi w miejscu.

 

Zdecydowanie za to system walki jest najlepszy w historii serii,szkoda,że system rozwoju nie idzie z nim parze :P

 

Dobry Final i trzyma poziom ale chyba nigdy nie przeboleje zmarnowanego potencjału- dodać miasta,minigry i coś więcej niż tylko same walki oraz trochę przebudować fabułę w pierwszej połowie gry i poważnie byłby genialny jrpg.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Czy do Gran Pulse dostajemy sie dopiero po przejsciu gry czy jeszcze w ramach glownej fabuly - wiem, ze przed ostatnim bossem, ale tylko przed samym starciem czy wczesniej ?. :)

Ile mniej-wiecej zajmuje dostanie sie do momentu, w ktorym mozna pobiegac i pogrindowac w Gran Pulse ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@sakiu

 

Na 3 lvl? To chyba tylko z 'dodatkowych jobow', ktore sie odslaniaja potem. Bo na pewno nie z tych podstawowych :)

 

@saptis

 

Gran Pulse to jest chapter 11. Odwiedzamy go fabularnie. Zajmuje to ~25h

 

Nope jak bum cyk w każdym z 3 jobów dostępnych dla naszych bohaterów od początku na lvlu 3 każdy następny segment to 8k, a każdy odchodzący od centralnego 10k .... może jak nie pakuje się tylko idzie dalej z historią to się to zmienia? dunno ;p

Odnośnik do komentarza

mam pytanie,czy zeby uzyskac trofeum za wszystkie akcesoria i bronie bede mogl je kupic pod koniec gry?moge spokojnie je narazie sprzedawac czy mam trzymac?

Trzymaj, bo żeby dostać trofeum/achieva musisz każde z nich upgradować i chyba nie wszystkie można kupić później w sklepie. Zresztą kasa jest ci niepotrzebna.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dla 3-ech podstawowych jobów na najwyzszym daje się po 30k i potem po 60k. Na opcjonalnych(inaczej już poukładane są) na najwyższych masz 60k za zwykł status up(i nie są to jakies super upy) i 120k za job lvl lub ability.

 

Mam pytanko, a mianowicie czy wiecie jak zdobyć ( zrobić ) dla wszystkich postaci accesory z Auto-Haste ?

W misji 34 dostajesz hermes shoes i jak je upgradujesz to masz dash shoes z auto-haste

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...