Skocz do zawartości

Haze


artur z londynu

Rekomendowane odpowiedzi

I pomyśleć, że za parę dni przyjdzie do mnie paczka z grą...

Przez te wszystkie recenzje aż się będę bał otwierać :P

 

No ale nic, z chęcią sam skonfrontuję (czy to aż taki crap jak mówią recenzje?????) te recki ze swoimi odczuciami (demko nie uważam, żeby było na ocenę 4/10) i zdam relację na forum jak już trochę pogram.

Odnośnik do komentarza

Haze jest od 3rd party developera, który przez 90% czasy developingu utrzymywał, że gra ukaże się i na XO i na PS3 więc co to za ekslkuzyw...

Z innej strony patrząc a wydawcę - Ubisoft, to ostatnio ciężko się dziwić czemu port na PS3 kuleje. Chyba wszystkie wydane przez tą firmę gry na PS3 miały jakieś ftopy z silnikami, niestabilny framerate itp. itd. To już ostatnio nawet EA niektóre gry lepiej robi pod PS3...

 

W każdym razie mam nadzieję, że w końcu developerzy od Ubisoftu zaczną się przykładać do swojej roboty i ogarną w końcu temat CELLa, bo chyba coś im to nie wychodzi :P

Odnośnik do komentarza
No wlasnie mi tez demko sie spodobalo i ja ta gre chce kupic tylko te recenzje az strach.Jutro premiera jak sie nie myle ale bede mnial dylemat....

 

panowie ja mam Haze od wczoraj i nie jest gra taka zła,powiem więcej to jest dobra gra,a multi w coopie to bajka,grafa ładniejsza niż w demie ale fajerwerków sie nie spodziwajcie,narazie gram jako Mantel wiec jest tak sobie,dostajesz zadanie i robisz rozpierdziuche,wracasz do bazy dostajesz nowe zadanie i tak w kółko,podobno gra nabiera rumieńców dopiero jako partyzant-zobaczymy,polecam przechodzenie gry w coopie bo komputerowi kompani to kompletne debile,moja wstępna ocena 8/10 z dużym naciskiem na coop i multi,multi troche zle zbalansowany,łatwiej sie gra jako mantel niż partyzant takie są moje odczucia ,ale do Call 4 daleko oj daleko.....

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do posiadaczy pelnej wersji tej gry.

W demku zassanym z PSStore byl maly myk z dzwiekiem - niby mialbyc Dolby Digital ale sygnal wychodzil DTS i moj dekoder dzwieku szalal ( nie mialem go wcale, tylko jak przelaczylem w menu konsoli, ze dzwiek ma isc z TV to cos bylo ). Czy podobnie jest w pelnej wersji, bo nie chce sie wqrwic ( nie lubie miec sound-u z TV, po to mam 5.1 w domu ( szkoda ze bez DTS-a )).

Dzieki za odpowiedz

 

Pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza

ogólnie gra jest marna (jeśli chodzi o tryb on-line) i nie ma mocnych stron, do największych minusów mogę zaliczyć:

- nie można spokojnie pogadać przez HS cały czas przerywa

- nie ma czegoś takiego ja party

- na liście przyjaciół nie ma ludzi których mam w przyjaciołach w głównym menu

- długo się ładuje

- bardzo źle się steruje np. żeby oddać strzał na większa odległóść trzeba się zatrzymać i wycelować

- pojedynki na bliski dystans to nawalanie do goscia i obracanie się do okoła

- na kilku filmikach po śmierci widziałem kilku gości z bardzo słabymi teksturami

- plansze dość biedne i mało ciekawe

 

nie polecam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hehe, a to miał być HALO , czy coś tam killer :)

 

Zapożyczyłem wczoraj od ziomka na łikend .Oj coś tu nie styka w tej gierce. Niby dżungla, niby giwery futurystyczne, niby klimat , ale ...

jakoś tak słabo widać przeciwników , którzy zaskryptowane mają dwa ''zachowania'' na krzyż . Jakoś tak nie ciągnie do pada .Nawet nie p[róbuję oceniać tej gry pod kątem innych (np COD 4 :) po prostu ... słabsza od Turoka , który średniakiem się okazał jak wiemy .Słabsza od Timeshifta , Jericho ...

Nie polecam .

 

Edit: część powyższych słów muszę odszczekać . Dzisiaj pykałem w multi i jest okej ,ale z uwagi,że sporo ludzi pojawiło się na serwerach . Generalnie w multi na niektórych planszach jest OK .

Edytowane przez SORROW
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nabyłem grę i mam wrażenie że posiadam jakąś inną wersję niż Wy ;) Gra jest najnormalniejszym "szuterem" FPP jakich wiele. Nie ma ani wybitnie złych stron ani wybitnie dobrych. Nie mam pojęcia czemu wszyscy tak narzekają na Haze... Graficznie oczywiście nie jest wybitnie i gra trochę odstaje od czołówki chociaż niektóre lokacje są całkiem ładne. Niestey SI przeciwników i kompanów z drużyny to jakaś parodia, ale w sumie można przywyknąć i później to już nie przeszkadza. Sama rozgrywka natomiast IMO nie odbiega jakością innych wychwalanych gier w tych klimatach jak Resistance albo Halo czy Half-Life. Wiem że to zdanie zaraz rozpęta tu burzę :D ale wytłumaczcie mi w czym ta gra jest gorsza od wymienionych przeze mnie tytułów pod względem trybu single player? Bo ja mam wrażenie że to całe narzekanie na Haze to kolejny owczy pęd... Nic natomiast nie zmieni faktu że FPSów na konsole jest obecnie za dużo i kolejne średniaki nie są chyba nikomu potrzebne.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...