Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co jeszcze nie widzieli polecam ściągnąć trailer z psstore z GC 2k9. Jest w nim użyta ta sama muzyka (od początku) + dostarcza jeszcze więcej dreszczyku. Jakby co to tu tutaj jest http://www.gametrailers.com/video/gc-09-heavy-rain/54361 Muzyka genialna trochę mi przypomina main theme z filmu Requiem dla snu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Podczas przetrzepywania czelusci YT w celu znaleznienia jakiegoś ciekawego filmiku z Heavy Rain natrafilem na malutki preview skaladajcy sie z kilku scenek z gry:

Z gory sorka jesli taki filmik juz pojawił się w tym temacie ,ale do niedawna kompletnie olewalem każdą infrmacje / filmik pochodzacy z tej gry.

Ogolnie to jestem ciekaw czy

podczas bawienia sie w Davida Caruso z CSI (ostatnia scenka z tego previewa) bedzie można wyjśc na droge i zostac potrąconym / zabitym przez pedzacy samochod

:potter:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

napiszę to bez spoilera bo w sumie to było deklarowane przez twróców i wydaje się wg mnie nawet logicznym rozwiązaniem.

 

Przez pierwszą połowę gry obojętnie co postępując nie dane nam będzie zabić bohatera....ma to zapobiec sytuacji gdy cały ten interaktywny film zakończy się po godzinie grania gdy w pierwszych scenach dla każdej z postaci od razu ich pozabijamy :P Pierw mamy się zżyć z postaciami a potem zacznie się jazda by każdy z naszych podopiecznych dożył końca tego filmu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio obejrzałem film "Law abiding citizen" ("Prawo zemsty") z tego roku i historia z grubsza jest bardzo podobna do tej z HR.

 

 

Ginie żona i córka bohatera, a ten zawiedziony wymiarem sprawiedliwości sam wyznacza karę zabójcy.

 

 

W sumie nie jestem na bieżąco z HR, bo wolę zostać zaskoczony przy graniu, a nie czuć się, że 'skądś to znam'.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio obejrzałem film "Law abiding citizen" ("Prawo zemsty") z tego roku i historia z grubsza jest bardzo podobna do tej z HR.

 

 

Ginie żona i córka bohatera, a ten zawiedziony wymiarem sprawiedliwości sam wyznacza karę zabójcy.

 

 

Akurat to tylko 1/4 historii w HR ;)

Demo będzie, nie wiadomo dokładnie kiedy.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis obejrzalem filmik bo byl na main na YT [z detektywem, ale nie cały zeby sobie nie spolerować] i musze powiedzieć ze teraz to na prawde narobiła mi sie zajawka na tą gre. Przynajmniej sie musze zmobilizowac do kupna tv prz te 1,5 miesiąca :happy: A co do sterowania to na tym filmie faktycznie koleś czesto kręcił sie w kółko, jak dla mnie to osoba trzymająca pada miala troche braki w zdolnościach manualnych, myśle ze kwestia wprawy. Wygląda to tak jak w strych Residentach [nie wiem jak jest w nowych , pewnie tak samo] czyli o ile pamietam to kierunkami sie obracamy a przyciskiem idziemy na przód, tak mi to wyglądało.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...