Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

wiecie co mnie czasami wkurza takie bieganie tam i tam i szukanie czegos , wiec lubie takie gry przejsc po oposie tak,ze jak sie zatne to za pol minuty wiem gdzie co jest i z tegoz powodu sprawilem sobie poradnik xtreme , jednak mam pytanko jestem w noverii, i jest kwestia,ze wszystkie windy nie dzialaja , dojechalem tym smiesznym samochodem na koniec drogi , rozwalilem robale i musze sie zkonsultowac z jakims wii na stacji , ale jakiej stacji ? benzynowej Q**a ? biegam tak i sie wpieniam :P hehe poradzcie cos ... pozdro

Odnośnik do komentarza

Lecz się auto-doktorem między kolejnym piętrami. Na którymś poziomie będzie szafka z medi-żalami. Co do samej walki, grając biotykiem zostawiałem swoją drużynę kawałek wcześniej, a sam zwabiałem klona i zombiaki. Kiedy zaczną do ciebie biec, leć do swojej drużyny i kończ ich pojedynczo, jak się za bardzo zbliżą, to użyj rzutu (jak masz) lub wal kolbą (zawsze zaliczają wtedy glebę). No i lepiej na początku wykończyć klona - podniesienie lub osobliwość + ten skill do szybszego strzelania.

Odnośnik do komentarza

(Zly)Seba, Nie do konca ci wytlumacze jak tam dojsc - tego sie sam domyslisz - zreszta powienines znalezc to bez problemu. Idziesz do takiego pokoju w ktorym na obkolo ciebie jest tak jakby panel komputerowy, masz tam guzik - zejdz do rdzenia - tam winda zjezdza na dol i masz aktywowac zepsuty rdzen - za pomoca X Y B przenosisz klocki z X'a do B lub Y. Tyle - potem ci sie WI uaktywnia i masz kolejne zadania do wykonania :>

Odnośnik do komentarza
wiecie co mnie czasami wkurza takie bieganie tam i tam i szukanie czegos , wiec lubie takie gry przejsc po oposie tak,ze jak sie zatne to za pol minuty wiem gdzie co jest i z tegoz powodu sprawilem sobie poradnik xtreme , jednak mam pytanko jestem w noverii, i jest kwestia,ze wszystkie windy nie dzialaja , dojechalem tym smiesznym samochodem na koniec drogi , rozwalilem robale i musze sie zkonsultowac z jakims wii na stacji , ale jakiej stacji ? benzynowej Q**a ? biegam tak i sie wpieniam :P hehe poradzcie cos ... pozdro

Używaj narzędzi, które ci twórcy gry udostępnili np. mapy ;) A swoją drogą eksploracja to sól erpegów więc czemu się denerwujesz na ten aspekt grając właśnie w erpega?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Węszyć gdzie się da, włazić w każy kąt tak, ale nie w mako!!! Do szału mnie doprowadza jeżdżenie tym pożal się boże pojazdem i szukanie minerałów i anomalii. Gdyby ekplorację planet rozwiązano inaczej to może i przyjemnie by się to robiło, ale jeżdżenie w tą i z powrotem po tych wertepach to nie jednak nie to.

A po co zbierałeś minerały i anomalie tuż po tym jak ci się ta czynność znudziła? Żeby się zirytować? Chyba ci się udało ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

W związku z tymi darmowymi punktami z tych samochodów pobrałem Bring Down The Sky. No i właśnie, jak to odpalić? Dodatek ściągnąłem na konto USA a grać chcę na koncie europejskim.

 

EDIT: Aha, i jak po pokonaniu ostatniego bossa można zacząć grę od nowa ze starym levelem?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...