Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj ze zrozumieniem, OK? ;)

 

Zapiszcie sejwa (Nie AUTOSEJWA) w slocie numer jeden i to będzie twój. W drugim slocie zapiszcie ponownie w tym samym miejscu i to będzie tej drugiej osoby.

 

A autosejwa olejcie przy wczytywaniu swoich sejwów bo on zawsze będzie nadpisywał czyjeś postępy. Ważne są osobne zwykłe sejwy.

 

Inną opcją jest utworzenie innej kariery ale za każdym razem jak będziesz chciał sobie włączyć swojego herosa i swoją kampanię będziesz musiał przełączać kampanię.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gooralesko ma rację, po co sobie życie komplikować. Jedna osoba zapisuje sobie na pierwszym slocie a druga najlepiej żeby jej się nie pokręciło niech np. zostawi 1-2 sloty odstępu i zapisuje na 3/4 slocie, a autosave się olewa w takich grach jak ME gdzie można grę zapisać w dosłownie każdym momencie :-)

Odnośnik do komentarza
Gooralesko ma rację, po co sobie życie komplikować. Jedna osoba zapisuje sobie na pierwszym slocie a druga najlepiej żeby jej się nie pokręciło niech np. zostawi 1-2 sloty odstępu i zapisuje na 3/4 slocie, a autosave się olewa w takich grach jak ME gdzie można grę zapisać w dosłownie każdym momencie :-)

Będą musieli sobie skomplikowac życie gdy jedna osoba będzie chciała mieć inna klasę postaci niż druga. Wtedy trzeba zrobić motyw z dwoma kampaniami.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

watpliwe... nie wydaje mi sie by to zaimplementowali, poza tym w ME jest to IMO zbedne. Jednak licze, ze dwojeczka doczeka sie wiekszej ilosci dodatkow niz 2.

 

Jak dla mnie to moga szykowac duze dodatki co 3 miesiace, podobnie jak to bylo z F3

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem, to dodatek jest słabiutki - zerowa fabuła; recykling starych aren do walk - na pewno nie na to czekali fani przez półtora roku, ale mimo tego i tak już te kilkaset mega leży u mnie na dysku i czeka aż odzyskam grę.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnosnie koncowki gry:

 

 

W koncowce gry, gdy dochodzi do starcia z Sarenem prowadzimy z nim dialog. Gada do Sheparda ze sprzymierzyl sie z Suwerenem by uratowac galaktyke, byly wtedy zablokowane czerwone i niebieskie opcje dialogowe. Co trzeba zrobic by te opcje mogly byc odblokowane i jakie ma to konsekwencje dla gry (no bo chyba Saren nie poslucha Sheparda) ? Mialem wtedy prawie maksymalny poziom zastraszania, moze trzeba miec max ?

 

Odnośnik do komentarza

Ja mogę ci dać jedną radę - jeżeli zacząłeś grać żołnierzem i pasuje ci ta klasa postaci to graj cały czas tym samym skladem. Do żołnierza polecam Tali i Liarę (tą trzeba najpierw uratować). Dzięki takiemu połączeniu masz w ekipie mistrzów w trzech specjalizacjach - walka, biotyka, inżynieria. Na drugie przejście polecam wybrać sobie szturmowca oraz grać z Kaidanem i Garrusem. Trzecie przejście polecam grać dalej jedną z postaci wymienionych wyżej (Jako New Game Plus) oraz grać z Ashley i Wrex.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...