Skocz do zawartości

Game Time


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

 

heh, podstawa to nakrecic i sie szybko zmyc w nowe miejsce... tam nakrecic scene i sie zmyc ^_^

 

dwa razy juz paly przyjezdzaly, ale skonczlo sie na weryfikacji, czy nie jestesmy wariatami :P

 

Znaczy, zweryfikowali że nimi jesteście i tak po prostu puścili was wolno? ;)

 

Mowilismy, ze wprawdzie nie mamy zadnych papierow z tv, ale mamy kamere i jak co to material pojdzie do ryszarda cebuli z uwagi... no i nas puszczali

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

program naprawde profesjonalny. proponuje jednak wywalic ten glos wymawiajacy nazwe programu miedzy zapowiedziami. bo te sa przewaznie krotkie i co chwila tego murzyna nie chce sie sluchac. zrobcie jakas krotsza, zamienna wersje, z logiem programu i bez murzyna ;) poza tym naprawde milo sie oglada, gagi miedzy reckami rox ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
program naprawde profesjonalny. proponuje jednak wywalic ten glos wymawiajacy nazwe programu miedzy zapowiedziami. bo te sa przewaznie krotkie i co chwila tego murzyna nie chce sie sluchac. zrobcie jakas krotsza, zamienna wersje, z logiem programu i bez murzyna :pinch: poza tym naprawde milo sie oglada, gagi miedzy reckami rox ;]

 

nie ma mowy! czarnuch zostaje- to juz znak rozpoznawczy programu ;)

Odnośnik do komentarza
aaaa, ta dziewczyna, tzn. Anioł ubrany w niebieski szalik, podczas wywiadu mówiący na temat wirtualnej rzeczywistości, że dopiero jak jej Myszaq powiedział, to poczuła zimno w nogi aaa piękna jest :slinotok: Myszaq.. daj mi jej numer, jakikolwiek chociażby buta. Anioł, czyste piękno O_O

 

jej numer to 90/65/90 ghe, ghe!

 

nowy odcinek rowno za tydzien... bedzie zabawa z ogniem i nozami :P

Odnośnik do komentarza
a dlaczego w pobieralni sa tylko odcinki od 1 do 12 , tych nowszych nie mozna pobrac ??

 

 

na razie nie mozna, bo telewizja musi miec wiarygodny przelicznik ogladalnosci

 

za pare miesiecy przejdziemy na inny system - wtedy bedzie mozna pobierac... poki co jednak nie da sie tego przyspieszyc i pozostaje stream

 

pozdro - nowy odcinek jutro ok 19:00!!

Odnośnik do komentarza
Odcinek 18 IMO słabszy od tych ostatnich, co nie zmienia faktu że i tak bardzo dobry :(

Szkoda tylko że Myszaq tego psa nazwał najmądrzejszym rozmówcą, bo przecie ten kolo co gra w strategie mondrze godał o grach! :)

 

 

odcinek 18 do obejrzenia na www.telka.tvk.pl i dzis wieczorem na www.gametime.pl

 

 

z tym psem to zart byl, skumaj :(

Odnośnik do komentarza
kiedy kolejny GT? planujecie moze wydac wszystkie odcinki na plytkach :) nie chce mi sie sciagac wszystkich odcinkow 8)

a tak wogole odcinek bardzo dobry :/

 

 

kolejne gt 14 Marca - jak zwykle w polowie kazdego miecha. Jesli gt pojawi sie na plytce - to za jakis czas. Zapraszam do ogladania odcinkow i komentowania - takze na www.gametime.pl/forum... pomozcie rozruszac dyskusje! dzieks

Odnośnik do komentarza

a ja mam takie pytanko :/ czy podczas kręcenia jakiegoś odcinka były incydenty z przechodniami? (faki,bluzgi,grozby) itp...

 

kiedy wiedzmin zatrzymywał auta/ratował bazar przed granatem itp itd masę tego było by wymieniać :/)

 

w nie których odcinkach jest jednak jazda bez trzymanki:)

Odnośnik do komentarza
a ja mam takie pytanko :/ czy podczas kręcenia jakiegoś odcinka były incydenty z przechodniami? (faki,bluzgi,grozby) itp...

 

kiedy wiedzmin zatrzymywał auta/ratował bazar przed granatem itp itd masę tego było by wymieniać :/ )

 

w nie których odcinkach jest jednak jazda bez trzymanki:)

 

Nie sądzisz gdyby takie miały miejsce to napewno pokazaliby to w gametimie?

To się ludziom podoba , wzrosłaby oglądalność.

No ale może się mylę.

Myszaq?

Odnośnik do komentarza
a ja mam takie pytanko ^_^ czy podczas kręcenia jakiegoś odcinka były incydenty z przechodniami? (faki,bluzgi,grozby) itp...

 

kiedy wiedzmin zatrzymywał auta/ratował bazar przed granatem itp itd masę tego było by wymieniać :) )

 

w nie których odcinkach jest jednak jazda bez trzymanki:)

 

Nie sądzisz gdyby takie miały miejsce to napewno pokazaliby to w gametimie?

To się ludziom podoba , wzrosłaby oglądalność.

No ale może się mylę.

Myszaq?

 

na takie coś trzeba mieć chyba zgodę:) bo ludzie są różni nie wszystkich musi to bawić :)

np ktoś ma zły dzień, a tu na ulicy ktoś podchodzi :lol: zadaje dziwne pytania <_<

chyba że ja sie myle 8)

Odnośnik do komentarza
czy podczas kręcenia jakiegoś odcinka były incydenty z przechodniami? (faki,bluzgi,grozby) itp...

 

kiedy wiedzmin zatrzymywał auta/ratował bazar przed granatem itp itd masę tego było by wymieniać ;) )

 

w nie których odcinkach jest jednak jazda bez trzymanki:)

 

Nie sądzisz gdyby takie miały miejsce to napewno pokazaliby to w gametimie?

To się ludziom podoba , wzrosłaby oglądalność.

No ale może się mylę.

Myszaq?

 

 

Wbrew pozorom nie ma specjanie bluzgow i fakow - ostastnio dziadek przy Efekcie Massy sie wkrzyl. ale krzyczalem do niego, zeby mnie walnal laska (bylby wporzo material), a on nic... jak to bylo w Fighr Club - wcale nie jest latwo zmusic postronnna osobe do walki :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...