Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Demko skończone. Kurde to będzie jedna z tych gier która powoli się rozkręca, ale im dalej tym może być lepiej.

 

Będą polowania na duże potworki

 

Bieganie po otwartym święcie to pójdź przynieś pozamiataj.

 

Walka mi się podoba, ale będą tacy którym się nie będzie podobać. 

 

Muzyka na +

 

Jazda samochodem to jazda po szynach, nie mamy nad nim praktycznie żadnej kontroli poza gazem i hamulcem. A skończy się tak, że i tak wszyscy będą jeździć na autopilocie.

 

No ale przede wszystkim nie mogę się doczekać tej korytarzowej części XV. Zapowiada się na prawdę grubo. :fsg:   W demku mamy lekko zaspoilowaną drugą część.

 

 

Co do fps grałem w takie badziewia techniczne jak unity czy wiedźmin na bagnach. Tutaj tego nie ma, nawet jeśli gdzieś dropi, to ja nie za uwarzyłem. 

Odnośnik do komentarza

U mnie praktycznie zero spadków, wszystko chodzi płynnie że aż dziw bierze, a łowienie rybek to majstersztyk, bo Justice monster five szybko się znudzi.

 

Gra względem Duscae zrobiła ogromny postep w stosunku do płynności, graficznie jest cholernie dobrze, preorderowcy na bank nie będa żałować że zamówili w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Jazda samochodem to jazda po szynach, nie mamy nad nim praktycznie żadnej kontroli poza gazem i hamulcem. A skończy się tak, że i tak wszyscy będą jeździć na autopilocie

Eh jak na szynach to mogli dac tramwaj czy cos :/

Teraz w robocie dopiero jutro obadam.

Czyli jest to poczatek gry?

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Jak ogolnie system walki? Nawalanie jednego przycisku na pałe czy cos trzeba jednak uwazac?

 

Jest kilka zagwozdek związanych z atakami od tyłu, które mogą się zmienić w atak łączony z drugą postacią. Ataki specjalne kompanów też dają radę, można je łączyć jeden po drugim. Ogólnie trochę trudno wszystko wyłapać, bo jednak krzaczków nie rozumiem :P Ogólnie na plus, a obiło mi się o uszy, że dostępny jest też "wait mode", co może urozmaicić rozgrywkę i trochę zbliżyć ją do poprzednich Finali.

 

Co do animacji, na XO gra działa bardzo ładnie. Spadków ilości klatek nie zauważyłem. Graficznie dostajemy miękki obraz, ale imo to dobrze, bo maskuje niedoskonałości, słabe tekstury itp. Da się grać.

Odnośnik do komentarza

Jak ogolnie system walki? Nawalanie jednego przycisku na pałe czy cos trzeba jednak uwazac?

 

D padem zmieniamy bronie i magie

 

Mamy

 

kółko - atak

 

kwadrat - uniki/kontra

 

x - skakanie

 

trójkąt - teleportacja/ataki 

 

l1 - specjalne ataki towarzyszy łączące się z noctisem.

 

Walka ze zwykłymi mobkami to prościzna, ale z większymi a po demie widać, że będą ogromni przeciwnicy może być ciekawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demko jest ewidentnie na easy, fajnie się gra sztyletami, bo broń palna mi nie podpasiła, za to polepszyli użycie miecza dwuręcznego, jest wolniejszy, ale za to ma lepsze (pipi)nięcie niż w Duscae, wieczorkiem drugi raz obadam od początku żeby pozwiedzać więcej, pierwsze przejście zajęło mi 2h z małym podziwianiem widoczków, sądzę że w pełniaku będzie multum rzeczy do roboty.

 

Jak wcześniej pisałem strzasznie mi podeszło łowienie ryb, fajnie że będziemy mieli różne rodzaje przynęty, kołowrotki, żyłki i wędki.

Odnośnik do komentarza

No właśnie grafika na starej ps4 nie do końca daje radę, postacie b. ładne animacja ok fps stabilne tła wyglądają jak z ps3 .

Detali nie ma za wiele, textury gdzie nie gdzie spoko gdzie nie gdzie słabiutko .

Jedno jest pewne ten FF na starym ps4 grafą nikomu nie zrobi a szkoda bo dla mnie pierwszy FF na nowej generacji to był zawsze opad kopary ....

Oczywiście mozna powiedzieć że oświetlenie daje radę,widoczki momentami robią 

Na pro będzie o wiele lepiej jestem tego pewien bo na amatorze to pewnie w 900p śmiga eh ....

 

Co do samej gry to po 2 pierwszych kupiastych demkach które mnie zniechęciły to 3 z jap psn prezentuje się bdb i zachęciło mnie do kupna, nawet bardzo .

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...