Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

Holenderska deska serow nie dobre. Na poczatku wchodza, ale z kazdym kolejnym chipsem w ryju zostaje posmak straszny i z kazdym kolejnym czipsem chce sie przestac je jesc.

 

potwierdzam. do tego strasznie (pipi)ią tymi serami.

Odnośnik do komentarza

Z czwórki tych ostatnich lejsów akurat te sery mi najbardziej podeszły, choć faktycznie - capią syrami. Ale to akurat różne sery mają do siebie. Leczo? bez konkretnego wyrazu i chyba najgorszy smak. Kurki dobre, ale mdlące przy większej ilości. Pizza pepperoni - ratuje je tylko to, że są przyjemnie ostre (nie za dużo, nie za mało).

Odnośnik do komentarza

Skosztowałem wszystkich.

 

Serowe i kurkowe nie dla mnie. Pierwsze śmierdzą, a drugie smakują jak rzygi.

 

Leczo - Smak podobny do laysów pikantna papryka (zielone)

 

Pizza pepperoni - Były kiedyś cheetosy o smaku pizzy i smak jest porównywalny.

 

Spróbowałem wszystkich i uważam to samo.

 

Serowe śmierdzą, tak jak kukurydziane chrupki serowe, kurki strasznie dziwne, słaby smak, niesmaczne, leczo nawet nawet ale za łagodne, powinien smak być mocniejszy. Smak pizzy najlepszy ale smakują dokładnie tak jak czitosy o tym samym smaku

Odnośnik do komentarza

Przetestowałem wszystkie nowe smaki Laysów:

 

Kurki w śmietanie- słabe. Dziwny smak. Przypomina bardziej masło niż śmietanę, a smak kurek ciężko tutaj wykryć.

Pizza- dobre. Kojarzą mi się z cheetosami o smaku pizzy, które były całkiem całkiem ale chyba już ich nie ma.

Leczo- nijakie

Deska serów- intensywny serowy smak i zapach. Niezłe ale mdłe na dłuższą metę.

 

Podsumowując- wracam do paprykowych Laysów i dalej rozpaczam nad wycofaniem bekonowych...

Odnośnik do komentarza

w biedronce tez to maja? sa ceny nizsze troche? oni tam maja zawsze fajne ceny chipsow lejsow lub kranczipsow ;)

 

Wypalilo ci kubki smakowe? o_O W biedronce nie wezme za chiny ludowe laysow czy wodki - to jakis odpad ze 100% wartosciowego produktu jaki mozna znalezc w "normalnych" sklepach. A teraz przepraszam bo ide zaciskac swiateczna pizze z "biedry" z jajkiem pisankowym.

Powiedz, że żartujesz... Ludziom się w dupach poprzewracało. Poszedł jeden z drugim zapier.dalać na budowę, zarobi trochę grosza i już pan i władca, kupuje tylko w pewexie i tylko firmowe. Reszta be. Jak słyszę, że w Biedronce jakość towaru jest chu.jowa, to mnie krew zalewa. Słaby stereotyp, niepotwierdzony chyba przez nikogo, który był neutralnie nastawiony do tego sklepu przed zakupami w nim. Ani nie wspominam o tych, co nigdy w życiu w Biedrze nie byli, a hejtują, "bo to sklep dla biedaków". Ja jakos NIGDY nie zauwazyłem różnicy pomiędzy Laysami z bezdomki, a tymi z "normalnego" sklepu. Wczoraj kupiłem czarną pakę Strongów i wsunąłem jednym tchem całe.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...