Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

The Chronicles Of Narnia - Prince Caspian - genialna muzyka, zayebista sceneria, dobra gra aktorów. Bardzo przyjemnie się oglądało. No i te gadające zwierzaki, myszak podbił moje serducho .Fabuła genialna. Warto było poświęcić 2,5 h na obejrzenie. W sumie nawet nie wiem kiedy to zleciało .Nie mogę się doczekać kolejnej części. Z siostrą tak zafascynowane jesteśmy, że wyprosiłyśmy grę na x'a xD
Odnośnik do komentarza

Wczoraj obejrzałem sobie ,,Kawę i papierosy". Dużo dobrego słyszałem o tym filmie i rzeczywiście, śmiało mogę polecić. Film o wszystkim... i o niczym :) Półtorej godzinki rozmów o kawie i papierosach i o niczym. Brzmi absurdalnie? A jednak sprawdza się świetnie. Kilkanaście nowelek, kilkanaście historii. Śmiało można polecić. Dobre 8/10

Odnośnik do komentarza

Step Brothers - świetna komedia jeśli ktoś lubi humor Farrela. Ja sie do tych osób zaliczam, toteż i cały film wsysnąłem z przyjemnością. 8/10

 

Książe Caspian- średniak. O ile jedynka była w miarę dobra ( przywracała wspomnienia z młodości jak się oglądąło kiedyś serial czy coś podobnego) tak dwójka jest wg mnie zupełnie wyprana z klimatu. Wszystko wydało mi się takie na siłę, bez polotu. Obejrzec można ale może męczyć. 5/10

 

Max Payne - jak już wiele osób pisało- gra średnio adaptuje grę, jednak jako osobna produkcja jest nawet do przełknięcia. Takie 6/10.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Step Brothers - świetna komedia jeśli ktoś lubi humor Farrela. Ja sie do tych osób zaliczam, toteż i cały film wsysnąłem z przyjemnością. 8/10

To az musze skomentowac:|

 

 

Ten film to najgłupszy obok Krola Skorpiona 2 i Zdarzeniu film roku 2008 i zdecydowanie najmniej smieszna komedia w ogole. Ogladając to nie mogłem uwierzyć, że tak dobry aktor komediowy gra w takim czymś i to jeszcze własnego pomysłu. Stranger than fiction było genialne, ostrza chwały były dobre, semipro było srednie, a to jest najgorszym filmem podszywającym sie za komedie ktory widziałem. Zdecydowane 1/10 i nie mam zamiaru nikomu odradzac filmu. Mozna obejrzec i sie przekonać na własne oczy jak nisko mozna upaść kręcąc film.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
XXY- Byłem sceptycznie nastawiony do tego filmu jak rok temu wchodził do kina z wielkim hukiem jako ambitne kino latino , byłem sceptyczny także dzisiaj przed seansem. I co ? I okazało się ,że miałem rację. Sam główny motyw 15-letniej hermafrodyty byłby interesujący gdyby cały film miał jakiś scenariusz. A tak jest jakiś nieprzekonywujący romans , nie budzący współczucia gwałt i nie wzbudzająca emocji półtoragodzinna projekcja. Pochwały tylko za niektóre zdjęcia. 2+/6
Odnośnik do komentarza

Body of Lies- Wlasnie wrocilem z kina... swietny film, byc moze najlepsza rola Di Captrio. Rowniez nie mam zamiaru sie rospisywac, ale warto sie wybrac do kina. Jestem rowniez przekonany, ze kraje arabskie nigdy nie byly tak przekonujaco ukazane( chyba, ze na Travel) oraz nie widzialem ambitniejszego filmu o walce z terropryzmem

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Łukasz kąsnąłeś trochę tego Angelopoulosa ?

 

Ścieżki chwały - Kubrick opowiada o wojnie z tej bardziej mrocznej strony . Honor i duma przegrywa z herezją i żadzą władzy . ''Góra'' wydaje rozporządzenie aby garstka najbardziej oddanych i zaślepionych szaleńców podjęła sie zadania niewykonalnego . Na czele tej grupy stoi idealista i duma Francuzów generał Parker ( w tej roli świetny Kirk Douglas ) . Gdy misja zdaje się przerastać umiejetności żołnierzy rozkaz zagłady szwabów zostaje rozmieniony na anihilizacje swoją . Prewencyjnie ofkors , aby nikomu nie przyszło do łba ,że u zabojadów sami tchórze urzędują na koszt podatników . Reżyser jak zwykle bezkompromisowy mówią niewygodną prawdę o dumnych obrońcach narodu frnacuskiego , które w rzeczywistości jest bandą nikczemników , którymi kierują najgorsze instynkty . Gartska ideailistów przegrywa batalię o dobro ze okrucieństwem i obłudą przedstawicieli i dobrych kupmli usmiechnietych od ucha do ucha prezydentów . Smaczne .

9/10

 

 

Odnośnik do komentarza

Eastern Promises - Nie tak dobry jak poprzedni film o przemocy ale Dejw nadal w wysokiej formie. Podcinanie gardla mnie zabolalo. Aragorn swietny, maz Moniki Beluczi troche pipowaty ale ma w sobie duzo z psychopaty. Glowa rodziny zlych bezwzgledna i zla.

Scena

w lazni mocna i krwawa. Kurde, krew wyglada jak prawdziwa krew, no i co poniektórzy beda mieli przyjemosc poogladac mikro pytke Vigo

:)

Brakowalo mi jakies konkretniejszego zakonczenia. Jak myslalem, ze nastapi jakas kulminacja historii to film sie nagle konczy. 8/10 i tak

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza
Wall-e- jaka ta bajeczka była smutna O_O

i zaje.bysta ;) Też oglądałem ostatnio i moim zdaniem Wall-E > Shrek. Najlepszy był ten mały robocik ze szczoteczką co musiał sprzątać po łolim ^_^

 

- łoli

- mo

- mo?

- mo

Mi mnie mi sie naprawde podobało do chwili przeniesienia akcji na statek. Od tego momentu film obnizyl loty dlatego w ogolnym rozrachunku jest sredni.

 

Ale fakt, Wall-e jest taki słiiiit ... i te jego niesmiale postukiwanie raczkami jedna o drugą :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja bym Wallego nie porównywał do żadnych szreków i innych przereklamowanych gniotów. To naprawdę dobra animacja, którą powinien obejrzeć każdy, czy coś z tego zczai, czy też nie.

 

Rozliczając filmik ze smiesznych scen dla mnie nie do przebicia była akcja ze znalezieniem na śmietniku pierscionka zaręczynowego xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...