Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

gekon, troche kultury

 

The Imaginarium of Doctor Parnassus

 

Dawno nie oglądałem /baśni/ , więc sięgnąłem po film w doborowej obsadzie. W przeciwieństwie do Niezniszczalnych, tu nie zawiodłem się. nie mogłem.

Pomimo tego, ze Depp'a czy Jude Law'a bylo calkiem niewiele, to Heath Ledger wykazal sie za reszte. Bardzo ciekawa kreacja.

Na uwage zasluguje rowniez diabeł , czyli Tom Waits.

Ogólnie podziwiam wyobraźnie twóry. Nie jest rzecza przecietna wymyslec w glowie tak zwariowana historie.

Z dziewczyna mozna obejrzec ;)

Świetne sceny, zdjecia, muzyka.

 

imag.jpg

 

4/6

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem tych debili ;D Jackassów oczywiście. GENIUSZ! Dawno się tak nie naśmiałem przez 90min. Akcja z

 

tym grubym owiniętym w folie i wypiciem jego potu oraz shake w kiblu

 

poderwały mi rzygi do gardła. Tylko przez to dam 9/10. Dobrze że zjadłem popcorn jeszcze na reklamach ;D Ogólnie wszystkie akcje wryły się w pamięć ale najbardziej te najobrzydliwsze ;D

Odnośnik do komentarza

Legend of the Guardians- gekon przypomniał mi o tym filmie, ktorego zwiastunem tak bardzo sie jarałem i... latające sowy + 3d+ slow motion=pure awesomness. Przepiękna animacja nie tylko dla dzieci, a w zasadzie nie wiadomo do kogo jest adresowana, bowiem jest w niej kilka mocnych momentow. Gdyby postarano się o bardziej oryginalną fabułę i muzykę lepiej wpadającą w ucho, to mielibyśmy dzieło kompletne, a tak to jest tylko niewiele gorzej od Toy Story 3. I dlaczego takie krótkie ?! :C Czekam na sequel, bo będzie na bank. 8.5/10

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

gekon, troche kultury

 

The Imaginarium of Doctor Parnassus

 

 

 

4/6

Jak mozna zachowywą csie kulturalnie jak ktoś takie debilizmy wypisuje?

 

Z tym parnasusem też sie pogrązyłes

Odnośnik do komentarza

Idę z wami, mi też się podobał. Przy całej świadomości wszystkich ftop i niedociągnięć powstałych w wyniku diametralnych zmian w scenariuszu, wprowadzonych w połowie kręcenia filmu z wiadomych powodów, uważam że i tak całkiem zgrabnie to poskładali. No i Tom Waits wub.gif. Ale ja jestem lekko (pipi).nięty na punkcie Gilliama, więc może tylko zasugerowałem sobie, że ten film jest niezły :ninja:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wake.Of.Death - jeden z najlepszych filmow z JCVD z okresu jego upadku. Super rola, swietna realizacja, krew i cycki. podobało mi sie:)

 

Hatchet 2 - Rozczarowanie. Jedynka to dzielo skończone, a dwojka natomiast tylko poprawna. Przez bita godzina kompletnie nic sie nie dzieje. Dopiero pod koniec Green urządził gore fest. Efekty i egzekucje świetne, gumowy Wiktorek śliczny, tylko do cholery czemu to takdlugo sie rozkrecalo?

Odnośnik do komentarza

Film pod tytułem 'Z'. Costa- Garvas w najwyższej formie, nie wiem jak to się stało że obejrzałem ten film dopiero teraz. Rewelacyjna historia o totalitaryźmie, ciemnej stronie polityki i roli prawdy w życiu publicznym. Bez żadnych konkretów, nazwisk, bez wgłębiania się w polityczne mechanizmy. Niby lata 60'te ale jednak kiedy popatrzymy na ostatnie kilka lat w Polsce (sprawa Blidy, te całe marsze z krzyżami i pochodniami) to film okazuje się ciągle nie tylko wartościowy artystycznie ale i aktualny. No i naprawdę świetny w odbiorze, wciągający i trzymający w napieciu, bez zadęcia i ciężkości. Z.

Lekko 9/10

Odnośnik do komentarza

Toy Story 3 - świetna kontynuacja starej serii. Jak ktoś za małolata lubił poprzednie części to i ta powinna się mu spodobać. Cały czas coś się dzieje, często bywa zabawnie,a i fabuła daje radę jak na bajkę. Poza tym wspomnienia ożywają razem z Chudym i kompanią i to jest chyba najlepsze w tym wszystkim. Moja ulubiona bajkowa trylogia :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...