Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy film Abramsa (tego od Losta) i Spielberga

 

fix'd

 

drive angry 3d - nowy film z nickiem cagem. jedynym elementem skłaniającym widza do pozostania przed ekranem jest znakomita postać księgowego (choć i tak nie wykorzystana w pełni, aczkolwiek brawurowo zagrana przy tak marnym materiale przez znakomitego aktora charakterystycznego williama fichtnera znanego w odmętach internetu i wśród fanów mrocznego rycerza jako bank menager, a szerokiej publiczności jako agent alex mahone) i śliczna amber heard będące sexy, klnąca na potęgę, kopiąca tyłki i sprzedająca fangi na lewo i prawo. w opisywanym filmie nick cage zabija kilku zakapiorów jednocześnie odbywając stosunek seksualny, paląc cygaro i popijając whisky - niech to da wam jakiś obraz tego czego możecie się spodziewać. jeśli komuś na myśl od razu przyszła pamiętna scena z shoot 'em up tam z kolei z clivem owenem i monicą belluci w roli głównej od razu ostrzegam - nie jest to ten poziom. w ogóle film jest gorszy nawet od season of the witch, ale w końcu czego można było oczekiwać od twórcy tak wybitnych tytułów jak moje krwawe walentynki 3D i halloween: 20 lat później. fani mistrza w tym roku muszą chyba poczekać na hungry rabbit jumps. 2+/6

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Mikes, chyba nie załapałeś do końca-

w pierwotnej linii czasowej nauczyciel był martwy, przecież nie przejmował jego ciała tylko przenosił się do ostatnich 8 minut. A że udało mu się wytworzyć alternatywny wszechświat, gdzie pociąg nie wybuchł to już inna sprawa.

 

 

PS. a porównanie z Moon jest z dupy, bo to całkowicie co innego.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Jestem numerem cztery - dlugo sie rozkreca ale naprawde warto dla scen walki pod koniec, podobal mi sie, czekam na 2 czesc 7/10

Czwarty stopień - bardzo ciekawy horror, poczulem ten dreszczyk podobnie jak przy Blair Witch Project 8/10

 

Szkoda tylko ze film okazal sie fejkiem tak jak BWP :( ..i czar prysl.

 

Odnośnik do komentarza

Mikes, chyba nie załapałeś do końca-

w pierwotnej linii czasowej nauczyciel był martwy, przecież nie przejmował jego ciała tylko przenosił się do ostatnich 8 minut. A że udało mu się wytworzyć alternatywny wszechświat, gdzie pociąg nie wybuchł to już inna sprawa.

 

 

PS. a porównanie z Moon jest z dupy, bo to całkowicie co innego.

Chyba nie załapałeś, co napiałem. Nie tłumacz mi filmu, bo rozumiem, że to alternatywna rzeczywistość, i to JEST przejęcie ciała, bo fakt faktem w tej nowej rzeczywistości on przeżył jako nauczyciel (nawet tak wygląda, co pokazane było jakoś z początku), więc fakt, że został tam z tą kobietą, co ona zaobserwowała jako "lekką zmianę charakteru" jest trochę "creepy". Nie mówię, że to błąd, czy nieścisłość, tylko po prostu coś, co dało się zrobić lepiej.

 

I dlaczego nie mogę go porównywać z moon? Po prostu stwierdzam, który film z dorobku reżysera bardziej mi się podoba

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

paranormal activity - obejrzane z dziewczyna w lozku , ciemno w pokoju, dobre glosniki i te sprawy, film skonczyl sie o przed 24 dziewczyna zasnela dopiero o 4 rano ^^, wiec ja tez. udzielila mi sie nieco jej panika i final na mnie zrobil wrazenie nawet. Polecam ogladac tylko w odpowiednich warunkach :P

 

Egzorcysta początek - lol jakis indiana jones z egzorcyzmami, żenada a pląsy Skorupko nie są fajne jak pisali w recce w PE, szkoda czasu

 

Niezniszczalni - w ogole nie wiedzialem o co chodzi w tym filmie, fajnie sie postrzelali a poza tym tylko dwóch pakerów gralo pierwsze skrxzypce, przez co sie zawiodlem, siekanka do obiadu.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Mikes, chyba nie załapałeś do końca-

w pierwotnej linii czasowej nauczyciel był martwy, przecież nie przejmował jego ciała tylko przenosił się do ostatnich 8 minut. A że udało mu się wytworzyć alternatywny wszechświat, gdzie pociąg nie wybuchł to już inna sprawa.

 

 

PS. a porównanie z Moon jest z dupy, bo to całkowicie co innego.

Chyba nie załapałeś, co napiałem. Nie tłumacz mi filmu, bo rozumiem, że to alternatywna rzeczywistość, i to JEST przejęcie ciała, bo fakt faktem w tej nowej rzeczywistości on przeżył jako nauczyciel (nawet tak wygląda, co pokazane było jakoś z początku), więc fakt, że został tam z tą kobietą, co ona zaobserwowała jako "lekką zmianę charakteru" jest trochę "creepy". Nie mówię, że to błąd, czy nieścisłość, tylko po prostu coś, co dało się zrobić lepiej.

 

I dlaczego nie mogę go porównywać z moon? Po prostu stwierdzam, który film z dorobku reżysera bardziej mi się podoba

 

Co do SC to w sumie masz rację, ale to można jeszcze rozumieć tak, że

pierwotnie Colter trafił do wspomnienia ciała Seana, a potem go zastąpił w sumie nie wiadomo jak.

 

 

Co do reszty Twojej odpowiedzi, to nie wiedziałem, że to film gościa od Moon, więc ekskjuzemła thumbsup.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mikes, chyba nie załapałeś do końca-

w pierwotnej linii czasowej nauczyciel był martwy, przecież nie przejmował jego ciała tylko przenosił się do ostatnich 8 minut. A że udało mu się wytworzyć alternatywny wszechświat, gdzie pociąg nie wybuchł to już inna sprawa.

 

 

PS. a porównanie z Moon jest z dupy, bo to całkowicie co innego.

Chyba nie załapałeś, co napiałem. Nie tłumacz mi filmu, bo rozumiem, że to alternatywna rzeczywistość, i to JEST przejęcie ciała, bo fakt faktem w tej nowej rzeczywistości on przeżył jako nauczyciel (nawet tak wygląda, co pokazane było jakoś z początku), więc fakt, że został tam z tą kobietą, co ona zaobserwowała jako "lekką zmianę charakteru" jest trochę "creepy". Nie mówię, że to błąd, czy nieścisłość, tylko po prostu coś, co dało się zrobić lepiej.

 

I dlaczego nie mogę go porównywać z moon? Po prostu stwierdzam, który film z dorobku reżysera bardziej mi się podoba

 

Co do SC to w sumie masz rację, ale to można jeszcze rozumieć tak, że

pierwotnie Colter trafił do wspomnienia ciała Seana, a potem go zastąpił w sumie nie wiadomo jak.

 

 

Co do reszty Twojej odpowiedzi, to nie wiedziałem, że to film gościa od Moon, więc ekskjuzemła thumbsup.gif

No właśnie to "nie wiadomo jak" jest takie naciągane. Film zaskakująco trzyma się kupy (tematyka jest trudna do sfilmowania, łatwo przegiąć, ale ten jeden fakt jest właśnie niedopracowany (pomijając szlachetność tego ich związku, to jest jednak nieświadome życie z zupełnie inną osobą, która się za kogoś podszywa)

 

Nie wiem czemu tak dużo o tym pisze, to tylko film.

 

 

*

 

Nie ma sprawy

Odnośnik do komentarza

Kung-Fu Panda 2 - wczoraj byłem w kinie (oczywiście na seansie 2D), coby odreagować traumę po tym koszmarnym Hangoverze. Film totalny. Śmiałem się, płakałem, miałem dreszcze. Byłem sam na sali kinowej, więc mogłem się w pełni delektować tym kapitalnym obrazem. Sequel jest lepszy niż pierwsza część. Dalekowschodnie klimaty i energia płynąca z tego filmu wgniatają w fotel. Najlepsza rzecz w polskich kinach od czasu Enter the Void. Jak na razie film roku. Jedynie Auta 2 mogą zagrozić Pandzie, ale będzie ciężko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja przed chwilą pierwszy raz zobaczyłem Amelię ... to jest dopiero film kompletny, nie dostrzegłem wad a za to ujrzałem ... no brak słów - jeden z piękniejszych rzeczy jakie widziałem 9/10. Lata świetlne w dół migota mi gdzieś Sucker punch, który oprócz "dup", efektów nie ma nic do zaoferowania(4/10) oraz już o wiele lepsze Nędzne psy, które to miały być ultra brutalne(czytałem teksty o mocniejszym kopie w ryj niż np "Nieodwracalne" O_O) a okazały się owszem filmem ciekawym jednak dla mnie jedynie lekko kontrowersyjnym(6+/10). Obok przemknął, także grecki Kieł - zryty, typowo europejski, oryginalny, może zmęczyć(7-/10) .

 

Snejk - tak mowa o tym filmie ... ahh ten filmweb.Ciekawe jak wypadnie remake ...

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Super 8- dokładnie to czego się spodziewałem, czyli przygodowy film dla nastolatków na dobrym poziomie; czuć mocno inspirację Goonies; warto się wybrać do kina, jak ktoś chce sobie przypomnieć czasy, kiedy jeszcze kręcono takie filmy 7/10

Odnośnik do komentarza

Generalnie to nie interesują mnie oceny na serwisach filmowych, ale jak zobaczyłem, że Kung-Fu Panda 2 ma tam wysoką notę to trochę zaniepokoiłem się. No ale później z ciekawości sprawdziłem ocenę Hangover i 79% całkowicie zdyskredytowało ten serwis.

Tak więc sprawa jest w dalszym ciągu otwarta, aczkolwiek tak jak wspomniałem - będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza

Sucker Punch- tak w porywach ocena dochodziła, do 5/10, ale jak panie przestawały tylko wyglądać, a zaczynały się ruszać i co gorsze mówić, to ocena wracała do normy. 4/10, tak na pocieszenie wszystkim, którzy za to zapłacili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...