Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Fast Five - 7/10, lepsza od poprzedniej części, ale do pierwszych dwóch dużo brakuje, mam wrażenie że scenarzyście/scenarzystom zabrakło pomysłu czy nadal robić filmy o wyścigach ulicznych czy też tworzyć przyjemny filmik sensacyjny z gonitwami na dachu, dużą ilością ołowiu i ociekających krwią ciał :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

"Chrzest" - mówiąc skrótowo i w uproszczeniu, to taki "Dług" tylko z gorszym aktorstwem, gorsza reżyserią i wszelkimi przywarami budżetowości (np fatalny dźwiek). Najgorsza jednak manierą , jaka zaserwował rezyser jest niespojny koncept gry aktorskiej - momentami jest przerysowana, nienaturalna by za moment wrócic na poważne tory. Na plus - zakonczenie.

 

Warto zobaczyc , jednak trzeba miec na uwadze, ze wszelkie peany ("najlepszy polski film od daaawna" )są mocno przesadzone

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

up - pixar jak zwykle, czyli bardzo dobrze 9/10

 

dead man - film, który wprost zabija atmosferą. Genialnie dopasowana muzyka. Przyjemna podróż przez ludzki umysł.

 

+ za scenę oddającą dosadnie podłość świata, ci co oglądali więdzą o którą mi chodzi

 

Some are born... :]

 

epizodyczna rola Iggy`iego potrafi zaskoczyć

"zaszaleję" i postawię 10/10

Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck

Paranormal Activity 2- no więc pierwsza część była spoko, bałem się i nie oglądałem sam, nawet póxniej troszkę myślałem o tym filmie, druga natomiast zupełnie mnie nie wciągła i nawet rozśmieszyła np. ten wychodzący z basenu odkurzacz, zdaję sobie sprawę, że to to samo tylo inaczej, ale wystarczyło by jeden raz, więc sequel/prequel zbędny. 5/10

Odnośnik do komentarza

Tucker and Dale vs Evil

noo kuuuurde :D

w końcu doczekałem się normalnej wersji i jestem zachwycony :) przezayebista komedia która nie zawiodła moich oczekiwań.

Dwóch bogu ducha winnych rednecków kontra banda durnych dzieciaków z koledżu. Polecam!

Jak ktoś nie wie o co kaman to niech nie ogląda trailera (dużo spoiluje) tylko ściąga i ogląda.

9/10

Odnośnik do komentarza

Siekierezada - co tu dużo gadać, dobra, rzemieślnicza robota w typowo polskim, psychologicznym wydaniu. Niektóre teksty kasują połowę polskich komedii [co w sumie jest niespodzianką, bo film daleki jest od komedii]. Tak czy srak, jak nie macie co oglądać, to warto sprawdzić. 7/10

Odnośnik do komentarza

THOR 3D- jak dla mnie bardzo dobra ekranizacja komiksu.NIe za głupia,nie przeładowana nadto akcją.Efekty super ,Lodowe Olbrzymy robią mega wrażenia i warto zaobaczyc w 3D.Pełen reset mózgownicy,polecam każdemu.

 

Dzisiaj byłem i bawiłem się całkiem dobrze. Dla mnie poziom Iron Manów. Było parę zabawnych motywów, no i zawsze miło popatrzeć na Portman. Za wiele o tym filmie nie słyszałem, toteż doznałem małego szoku, jak zobaczyłem Hopkinsa w roli Odyna.

 

 

Siekierezada - co tu dużo gadać, dobra, rzemieślnicza robota w typowo polskim, psychologicznym wydaniu. Niektóre teksty kasują połowę polskich komedii [co w sumie jest niespodzianką, bo film daleki jest od komedii]. Tak czy srak, jak nie macie co oglądać, to warto sprawdzić. 7/10

 

Dla mnie bardzo ważny film z polskiej kinematografii, widziałem go pierwszy raz jakieś 3 lata temu i w sumie już tak bardzo nie pamiętam wszystkich cytatów. Wrażenie zrobiła na mnie rozmowa z Bartoszkiem, który opowiadał czym jest droga. 'Się idzie, się rozmawia, się...'. Żałuje że nie przeczytałem jeszcze utworu Stachury. No i piosenka na końcu, zapada w pamięć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...