Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna, Lato, Jesień, Zima.. i Wiosna

 

nie dla każdego film, pełen refleksji nad życiem człeka obraz, który cierpiąc na brak szybkiej akcji potrafi zaciekawić i omotać widza do samego końca.

Na przeczyszczenie. Aż można pozazdrościć tych widoków, natury, spokoju.

 

''Wiosna - narodziny i śmierci, lato - miłość i obsesja, jesień - gniew i agonia, zima - pustka i spokój.''

 

bez oceny

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dałem się naciągnąć na pójście do kina na Oszukać przeznaczenie 5(3d). Wiedziałem, że będę żałował, bo tego typu gnioty mnie nie kręcą. No i było tak jak myślałem. Denny scenariusz(coś lepszego niż most może?), sposoby jakimi śmierć zabierała duszyczki bohaterów NUDNE! motyw z laserowym eee... "naprawianiem" oka mogli lepiej wykorzystać. Tak samo w salonie SPA. Fajnie było tylko zobaczyć znajomego czarnu... czarnoskórego mężczyznę z poprzednich części i zakończenie ciekawe. Ale poza tym, szkoda pisać... 20zł w błoto.

NIE POLECAM, na prawdę, szczerze, całym sercem i nogami, odradzam ten film :)

Odnośnik do komentarza

Bracia Kliczko - film dokumentalny o Ukraińskich bokserach wagi ciężkiej, zrealizowany przez ekipę z Niemiec. Bardzo w porządku, film ukazuje głęboką relację między braćmi, ich wspólne życie, drogę na szczyt oraz radzenie sobie z przeciwnościami na ringu jak i poza nim. Wiadomo, film zrobiony troszkę zbyt patetycznie (zważywszy na relację niemcy-kliczko) ale i tak polecam, dla fanów boksu pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza

Source Code/Kod Nieśmiertelności - Moon jeszcze nie widziałem, ale po SC muszę to jak najszybciej nadrobić, Kod to kawał dobrego SF i kilka pomniejszych banałów nie psuje ogólnego wrażenia. 7/10

 

 

obejrzyj koniecznie, jest dobry, polecam zresztą wszystkim. Ten film był zresztą cgyba debiutem reżyserskim wiec podwójne brawa

Odnośnik do komentarza

a touch of zen - podobno klasyk wuxia. Pewno tak, bo film choruje na te same przypadłości co reszta tego gatunku filmowego. Ale są ładne zdjęcia i choreografia walk też ujdzie, zważywszy na rok wyprodukowania. Niestety film sprawia wrażenie nieumiejętnie pociętego. 8-/10.

 

the shadow line - bardzo ciekawy miniserial z krainy plądrujących sklepy murzynów. Dobra fabuła, kunsztownie napisane postacie (Gatehouse, Ratallack), żadnych akcji a'la "zabili go i uciekł" (no prawie), świetne zakończenie, brutalność, czarny humor, mniam. 9/10.

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach - na pewno lepsza od trójki. Mniej przekombinowanych postaci i wątków. Na początku myślałem, że będę się tak samo nudził jednak od sceny z Penelope akcja się rozkręca. Jednak już brakuje tej lekkości, którą miały pierwsza i druga część. Nawet 3D nie pomogło. Do obejrzenia, a na piątkę jakoś specjalnie nie czekam.

 

Kod Nieśmiertelności - nie tak dobry jak Moon, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Po trailerach myślałem, że to będzie takie zwykłe filmidło, jednak jest lepiej. Ciekawy pomysł na główną oś fabularną, ale film ma niewykorzystany potencjał. No, ale i tak jest nieźle.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Sala Samobójców - Po wszystkich komentarzach oczekiwałem czegoś naprawdę kiepskiego a tu... zaskoczenie! Jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat, nie mający startu do takich tuzów jak Dom Zły, ale czuć tu ten potencjał. Film chce być amerykański i wcale nie wychodzi mu to nieudolnie. Jest scenariusz, który czuć iż jest przemyślany i próbuje zaskakiwać przez cały seans. Jest zgrabna reżyseria, w której czuć świeżość i młodą, ambitną rękę. Jest główny bohater któremu wróżę świetlaną przyszłość, bo zagrał naprawdę dobrze. Niektórzy zagrali gorzej, te komentarze na fejsie mnie rozśmieszyły, a i niektóre sceny są przesadzone... Ale mimo wszystko, mi się podobało.

Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam wdawać się w kolejną dyskusję. Scenariusz jest lepszy od większości współczesnych, polskich filmów. Sztywne dialogi, kretyńskie komenty na fejsie, czy głupie "magda, pokaż cycki!" ale scenariusz jest dobry pod względem prowadzenia akcji filmu i rozwijania sytuacji. Być może film mi się spodobał bardziej niż powinien bo oczekiwałem gniota ale danie mu 2/10 (tak jak ktoś ostatnio to zrobił tutaj) jest dla mnie niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza

Thor - Nic specjalnego. Wynudziłem się, nie polecam. Taki X-man : pierwsza klasa bije ten film na głowę. Sympatycznie się oglądało i jak na dosyć długi film akcje były tak rozplanowane, że nie dopadło mnie znużenie i nie spoglądałem co chwilę na zegarek. Więc to dobry plus. Scena z Wolverinem - mistrzowska :D

 

Rango - Obejrzeć. Zapomnieć. Szczerze, spodziewałem się czegoś lepszego. Brak wyrazistych postaci, jakieś to wszystko było miałkie.

Odnośnik do komentarza

Being there - świetna utrzymana w ciepłym tonie tragifarsa o ograniczonym intelektualnie ogrodniku, który z dnia na dzień stał się salonowcem. Subtelna dawka humoru i wzorcowa zagrana rola zakłopotanego, ale jakże sympatycznego Petera Sellersa daje nam absurdalną kroplę nadzieii, że tacy szczęśliwcy naprawdę żyją na świecie. Cudne nadinterpretacje ''niewtajemniczonych (''kochałeś się z facetem?...lubię patrzeć xD) oraz pogoda ducha nolifea to chleb powszedni tego filmu. Gratsy.

 

9=/10

Odnośnik do komentarza

Thor - Nic specjalnego. Wynudziłem się, nie polecam. Taki X-man : pierwsza klasa bije ten film na głowę. Sympatycznie się oglądało i jak na dosyć długi film akcje były tak rozplanowane, że nie dopadło mnie znużenie i nie spoglądałem co chwilę na zegarek. Więc to dobry plus. Scena z Wolverinem - mistrzowska :D

 

Thor był ZNACZNIE lepszy niż pierwsza klasa

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...