Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Paranormal Activity - eee nudny w sumie. Ogólnie nie podobał mi się i więcej się naziewałem niż naoglądałem. Dwie ostatnie nagrane noce dają radę, ale reszta to beznadzieja. 4+/10

 

Mimo to i tak w najbliższym czasie wezmę się za drugą część bo liczę na jakieś fajne akcje.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawnik z Lincolna. Panowie, nie zawiodłem się. Dobre kino z nieco zawiłą fabułą. Nie jest jakoś niesamowicie wymagający od widza, aczkolwiek ogląda się przyjemnie. Opinie na temat, że typ nie rusza się z samochodu są grubo przesadzone i nie powinno się brać ich pod uwagę. Reszty opowiadał nie będę. Film pozytywnie mnie zaskoczył.

 

 

Paranormal Activity - eee nudny w sumie. Ogólnie nie podobał mi się i więcej się naziewałem niż naoglądałem. Dwie ostatnie nagrane noce dają radę, ale reszta to beznadzieja. 4+/10

 

Mimo to i tak w najbliższym czasie wezmę się za drugą część bo liczę na jakieś fajne akcje.

Generalnie o to chodzi właśnie, żeby uśpić widza i nagle bum! Przecież bardziej schematycznego kina nie było. Teraz powinni grać trzecią część, przy czym- nie znając zapowiedzi ani fabuły 3 odsłony- laska, która zabijała będzie pewnie pokazana od strony dziecięcej, czyli jej okres dorastania i wywoływania duchów z siostrą. Czysta spekulacja z mojej strony.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

1920 Bitwa warszawska - jakoś nie wiem, za dużo uśmiechów w tym filmie, batalie są ok, są wrzaski, ryk agonii itd., ale kolejność zdarzeń jakoś chaotyczna mi się wydawała. Na końcu brakowało mi również pisanego podsumowania co gdzie i jak. Wątek miłosny zupełnie niepotrzebny, pierwsza część filmu to musical. Bez oceny.

Odnośnik do komentarza

Batman Początek - jak to mówią lepiej późno niż później. Żeby było śmieszniej Mrocznego Rycerza widziałem już parę razy... no ale do rzeczy. "Początek" to najlepszy film o Batmanie jaki widziałem, absolutnie nic nie mam do Dark Knighta (drugi najlepszy film o Batmanie). Ale Begins zwyczajnie podobał mi się bardziej, był ciekawszy. Jedynie do czego bym się przyczepił to do mega ch,ujowych walk. No ale to już wizytówka Nolana. 8+/10

Odnośnik do komentarza

attack the block - inwazja obcych na londyńskie projekty. dzieciarnia jeżdżąca na skuterach i bmx'ach z maczetami, bejzbolami i katanami za pazuchą radośnie siecząca kosmiczne ścierwo poprawiając wszystko petardami (rzecz dzieje się w sylwestra). do tego nick frost w roli lokalnego pot-heada, a wszystko w reżyserii podopiecznego edgara wright'a. solidna rozrywka na wieczór z browarkiem. 7/10.

Odnośnik do komentarza

Star Wars: Revenge of the Sith - mówta co chceta, ale ta część jest prześwietna. Nie pamiętam bym tak dobrze bawił się przy tej części za pierwszym razem. Podobało mi się w zasadzie wszystko, od

przemiany głównego bohatera, jego walki z mentorem

aż po najmniejszą duperelę. Film z patosem (który mi tak nie przeszkadzał jak zwykle), mrokiem, dobrą sieczką i początkiem końca tego co w Gwiezdnych Wojnach najlepsze. 9/10

Odnośnik do komentarza

Atak Klonów jak już się ogląda któryś raz, beż żadnego hajpu, napinki. Też wcale nie jest taki zły w zasadzie to tylko Mroczne Widmo za każdym razem jest ch,ujowe. Choć swoje momenty też ma.

 

Imo akurat przemiana Anakina niestety słabo została pokazana. Nie czytając książek a jedynie oglądając sam film można mieć grube wątpliwości czemu przeszedł na dark side.

Odnośnik do komentarza

Fritt Vilt 1 i 2 - Norweskie slaszery. Mroźny klimat na plus. Reszta to przeciętność bez ambicji. Nudne, przewidywalne, morderca używa teleportacji, gore chu,jowe. Trojki juz nie bede ogladal

4/10 dla obu

Kac Vegas 2 - Jedynka byla calkiem zabawna i swieza. Do pewnego momentu, bo pozniej zaczynała meczyc. No ale ogólnie fajny film. Dwojka duzo gorsza. Żałosny humor, zalosny i nieśmieszny brodacz i ten idiotyczny chinczyk. Fabula schematyczna i nudna.

4/10 za sam nie wiem co

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Kac Vegas 2 - Jedynka byla calkiem zabawna i swieza. Do pewnego momentu, bo pozniej zaczynała meczyc. No ale ogólnie fajny film. Dwojka duzo gorsza. Żałosny humor, zalosny i nieśmieszny brodacz i ten idiotyczny chinczyk. Fabula schematyczna i nudna.

4/10 za sam nie wiem co

Kategorycznie się nie zgadzam i uważam, że dwójka jest lepsza, obszerniejsza, z większym rozmachem. IMO 7+/10 w gatunku komedii.

Odnośnik do komentarza

obejrzałem Salę Samobójców i...jestem skonsternowany. Nie może byc inaczej, naczytałem sie samych złych i gorszych rzeczy o tymm filmie a czekało mnie pozytywne zaskoczenie.

 

Zacznę tak: czytałem opinię ludzi, którzy mówili , ze to o jakimś poje.banym emo, ze bzdura , że co to ich obchodzi takie pedalstwo i tym podobne. Ok, ten film jest o emo, to może i prawda.

 

Ale choc na początku nie atakuje magiczne "film oparty na faktach" to smiało można założyc , ze taka historia miała miejsce (oczywiscie z uproszczeniami/ zmiana paru składowych). Bo to film nie o jakimś chłoptasiu z grzywką a przynajmniej nie tylko- na pierwszy plan powinna wkroczyc dyskusja o "pokoleniu zścieciowanym", które nie dosc ,że nie umie zachowac dystansu do sieci to jeszcze przenosi tam wszystkie swe emocje

 

Ze to bajka? Takie rzeczy się dzieją!

 

Ha. Nigdy nie miałem konta na NK, nigdy nie załozyłem konta na "fejsie". Nawet gg nie mam -choc miałem przez pewien czas, dziewczyna mnie zmusiła :D ale pamietam jak pozbywałem sie tego dziadostwa z radoscią. Mam tel- to mi wystarcza. Ktos czegos chce- dzwoni. ja chce sie umówc by pogadac- dzwonie.

 

Nawet smsów nie pisze bo mi sie nie chce- nawet też na nie nie odpisuje

 

Po co to pisze? Bo jestem w mniejszosci jak widzę , mase moich znajomych ciagle mnie nagabywało bym sie zarejestrował na fb, na nk, bym założył gg. Powazni faceci a na fejsie jakies zdjecia w majtkach dawali z wycieczek, emotki , e-reputacja.

 

 

Cyrk. A czasem szło to o wiele dalej.

 

A gdzie to może zajsc - pokazuje film Jak dla mnie WARTO OBEJRZEC

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dystrykt 9 - .... dziwny film, ale ogląda się całkiem przyjemnie, nigeryjczycy jedzący kosmitów - tego jeszcze nie widziałem, fajnie pokazany syfilis brudnego getta, wszechobecny syf, ziomuś jedzący karmę dla kotów, trochę akcji i wątek miłosny, wszystkiego po trochu, film idealny, aż trudno uwierzyć, że przeleżał rok na dysku:)

Odnośnik do komentarza

Amerykański Cyborg aka American Cyborg Steel Warrior :ph34r: 1993 z Knapikiem na stanowisku lektora. Dobry action-postapo-cvlt-movie. Rzecz sie dzieje na zniszczonej po wojnie nuklearnej ziemi. Maszyny przejęły kontrole nad światem, ludzie zdychają, do tego nie rodzą sie dzieci. Do czasu!!! Okazuje sie, ze pewna kobieta okazuje sie być ciąży i musi udać sie nad morze, gdzie bedzie czekal na nią statek, który zabierze ją do Europy gdzie ludzkość się powali odradza. Zeby nie bylo za łatwo, w wędrowce za kobieta podażą morderczy android - Janusz Korwin Mikke. Na szczęście na ratunek przychodzi Austin i razem z laską walczą o przetrwanie i mają rózne przygody. Zle aktorstwo, zle dialogi, zly film, ale ogląda sie dobrze:) Na plus na pewno ciekawie przestawiony świat!

6/10

Odnośnik do komentarza

I.O.U.S.A. - dokument o tym jak Stany pograzaja sie w swoich dlugach i o tym ze nic nie potrafia z tym zrobic. Jezeli wizje z filmu beda mialy pokrycie to w przeciagu najblizych dekad Stany same sie zniszcza i zostany wykupione przez tych ktorzy im kase pozyczaja, tj. Chiny i Japonia. Niestety filmy z 2008 wiec nie ma pokrycia na dzisiaj. Postaram sie dowiedziec czegos wiecej jak to na dzien dzisiejszy wyglada - 5/5

Odnośnik do komentarza

Scott Pilgrim vs The World Niesamowicie pozytwny film, który tak poprawił mi humor, że po seansie zadzwoniłem pogodzić się z byłą... :D

Szkoda, że nie wydano polskiej wersji Blu Ray, ale DVD trzyma poziomi (poza tragicznym poziomem napisów...) . Rozumiem że niektórym może nie spodobać się growa stylistyka i ciągłe łamanie konwencji, jednak ja bawiłem się wyśmienicie wyłapując wszystkie aluzje i nawiązania do świata gier. Jedynym minusem (minusiekiem?) są efekty specjalne, których wykorzystanie marginalnie wpływa na film (np. u Scotta, który cały czas dostaje po mordzie, nie zobaczymy ani jednego siniaka, albo zniszczonego fragmentu odzieży...) .

Z obsady, najlepiej moim zdaniem wypadli Kieran Culkin i Jason Schwartzman, idealnie pasujący do swoich ról (gejowego kumpla i głównego złego hipstera).

 

Polecam wszystkim fanom Growego Hobby i Indy Rocka :music: .

5-/6

 

PS. Morał filmu, zawarty w ostatnim "Power Up" dla Scotta, przydałby się dla większości desperatów piszących w "Wyrywaniu..." na naszym forum. :good:

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...