Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

potwory kontra obcy - jak kiedyś widziałem trailer w kinie to wydawało się, że będzie całkiem śmiesznie, jednak pełna wersja zweryfikowała rzeczywistość i nie ma tam nic śmieszneg, ładna animacja, całkiem przyjemna, ale nieśmieszna, albo w ciągu 2 lat moje poczucie humoru się zmieniło. 6/10

Odnośnik do komentarza

Hanna - niewykorzystany potencjał. Reżyser chciał umieścić chyba wszystkie swoje pomysły. Brak konsekwencji w formie i reżyserii, słabe sceny mieszają się z tymi dobrymi. Gra aktorska dobra, zwłaszcza Saoirse Ronan, brakowało za to lepszego wyeksponowania postaci. Muzyka Chemical Brothers robi swoje, ale jedynie w paru momentach należycie wykorzystana podkreślając akcję. Jednakże po trailerach nie spodziewałem się takiego podejścia do tematu, ale zabrakło klamry spinającej to w wszystko w dobry film.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

paranormal activity 3. moim zdaniem udana kolejna część. kilka naprawdę epickich scen

akcja z prześcieradłem, z bloodmary, i w kuchni gdy spada "kuchnia"

jak komuś sie nie podobały poprzednie czesci nie ma czego szukac w trójce. ten sam schemat pierwsze 30 minut "nudów" potem akcja za akcją i kulminacja. moim zdaniem film do obejrzenia tylko w kinie, efekt gdy pojawia się scena nocy wszyscy na sali milkną, nie chrupią , nie piją, tylko czekają na "buu" a po "buu" wrzaski i... śmiech. bezcenne dla takich filmów warto pójsc do kina. btw za bilet normalny w multikinie w złotych szałasach... 30zł goddammit

Odnośnik do komentarza

Sanktuarium 3D

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Horror (w zalozeniu), pod ktorym rezyser podpisal sie jedynie inicjalami, co duzo mowi o jakosci tego filmu. Z tym, ze to nie jest film zly (w sensie nudny). W zadnym wypadku. Po prostu ludzie, ktorzy szukaja powaznego horroru (ktorym ten film mial byc w zalozeniu) niczego tu nie znajda. Jezeli natomiast ktos szuka komediowego filmu grozy o grupie osob zamknietych w jednym miejscu, z fatalna gra aktorska, fatalnymi dziurami w scenariuszu (ale takimi na potegexD), to niech atakuje. Ja sie splakalem ze smiechu.

 

Oczywiscie nie polecam isc do kina, bo generalnie szkoda kasy, ale amatorzy ogladania tego typu filmow rozrywkowych w grupie znajomych, "przy piwku", powinni sobie zapisac ten film w notesie pod rubryka "do obejrzenia po pojawieniu sie w dobrych sklepach internetowych". Ten film jest tak zly, ze az smieszny.

 

 

7/10

 

 

lepszy niz Drive i nowy film Almodovara

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie Tango w Paryżu- klasyk, wiadoma sprawa. Kapitalny Brando, wtedy jeszcze facet w sile wieku.

 

Film opowiada o panu (Brando) który posuwa w odbyt (alepo bożemu tez) pewną kobietę z afro w intymnym miejscu (nie wiem kim jest aktorka grająca tę damę)

 

Co zaskakujące można dopatrzeć sie w tym wszystkim drugiego dna :D

 

A gdy popatrzymy uwazniej- nawet trzeciego.

 

 

Cóz, w latach 70 film wzbudził wiele kontrowersji, dzis takie sceny nie robią już wiekszego wrazenia. Warto zgłebic i to nie dlatego "że klasyka" ale dla samej tresci- w której uważny widz dojrzy wiele....niejednoznaczności.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Renaissance - panowie i panie, coś cudownego, jakże gorąco polecam!

 

 

mamy do czynienia z animacją która jest ucztą wizualną przygotowaną z niesamowitym wyczuciem estetycznym. Mamy Paryż roku 2052 (gdzies tak), jest wiec wizją przyszłosci ale jakże subtelna- Paryż tonie w szkle, nie mamy tu jednak klasycznego cyberpunku, miasto nie jest upackane hologramami, samochody przypominają te obecne aczkolwiek widać lekki tuning spowodowany róznica czasu.

 

No i mamy Noir- ściany padającego deszczu , zasłony sniezycy, sama atmosfera i stylistyka przypomina Maxa Payna (grę bo film to kupka)

 

 

Fabuła? Też ciekawa- mamy tu pytanie o sens niesmiertelnosci- bo moze nie jet to takie oczywiste, że wieczne zycie byłoby zbawienne?

Sam film jest imo nudny mimo wysokich not, animacja przypomina troche te z A Scanner Darkly tyle ze w dwoch kolorach. Mimo to nie dorasta zwierciadlu do piet. Jak dla mnie to zmarnowany czas, albo blednie interpretujesz atmosfere i stylistyke Max Payne'a albo ja to zle robie.

Odnośnik do komentarza

Apollo 18 - słabo. Niby horror. Niby paradokument. Niby fajny temat. Gdyby pociągnięto motyw obserwacji byłby chyba troszkę lepiej. Nie polecam. 3/10

 

+ za motyw z ruskimi

+ za motyw z obserwacją

+ za motyw z taśmą dokumentalną

 

 

Minusów nie rozpiszę, bo mi się nie chce. Wspomnę tylko o

umiejętności startu radzieckim lądownikiem przez uesańczyka czy o rozmowie przez radzieckie radio z szefem misji Apollo po uprzednim odczekaniu 5sekund na reakcję ze strony zdziwionych rosjan XD

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Służące

chciałem zrobić przyjemność żonie, zrobiłem ją też sobie.

Bardzo fajny film, dramat obyczajowy ze szczypta humoru, na tyle na ile pozwałały tamte czasy.

No i Emma Stone.

 

główny motyw filmu to "eat my shit"

Odnośnik do komentarza

Wrong Turn 4 - Kupsztat, ale sa plusy - gore miejscami calkiem niezle, no i cycki tez som. Reszta to syf

3/10

Outland - 1981 - Ojciec Indiany Jonesa jest szeryfem na Tytanie, jednym z księżyców Jowisza. Złe rzeczy sie tam dzieja, ludzie popełniają samobóje, potem odrywa handel dragami, który zwiększa produktywność robotników wydobywających cenny kruszec. Postawawia z tym skonczyc, ale bedzie mial problem, bo pewni ludzie wynajmują na niego hitmanow. Przyjemny scfi

6/10

Odnośnik do komentarza

Kung-Fu Panda 2 - nie ta sama klasa co jedynka, ale nadal bardzo sympatycznie. Względem pierwszej części zabrakło przede wszystkim tej cudownie naiwnej drogi od zera do bohatera rodem z klasyków disneyowskich. Humoru mniej, sceny walk już nie tak koszące i pomysłowe no i rozczarowujący finał. Za to na duży plus o wiele bardziej wyrazisty badguy znakomicie "zagrany" przez Oldmana.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

właśnie wróciłem z Immortals.....niestety porażka, teasery krzyczą film od twórców 300, wsio ok i to widać niestety jednak film jest na maksa przegadany a akcji to uświadczycie tam tyle co i nic, bardzo mi przykro i do 300 to się ten film nawet nie umywa, tak jak wspomniałem wyżej film przeagadany i bez polotu i pomysłu.... :negative:

Odnośnik do komentarza

Pogrzebany - myślałem że film w którym przez 99% czasu siedzimy w trumnie może być nudny. I momentami był, ale tylko momentami. Myślalem że będzie kompletny szit, było średnio. 6+/10

 

Siedem - okrzyknięty historycznym thrillerem duupy nie urwał mi ale całkiem solidne kino. Finał mogli trochę lepiej rozstrzygnąć ale ogólnie film na plus choć widzialem dużo lepszym i więcej się spodziewałem. 8+/10

 

Paranormal Activity 2 (byc moze juz tu pisałem o dwójce) - jedynka byla słaba. Ale dwójka to już jest przegięcie, w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jeden z gorszych filmów które widziałem w życiu, serio. W jedynce przynajmniej ta historia była nowa, a w dwójce? Prawie to samo, zerżnięte dziadostwo z pierwszej części. W jedynce mieliśmy te 2-3 ostatnie noce które jakieś tam emocje wywołały a w dwójce??? NIIIIIIC!!! nie ma (pipi)a, trzeciej części nie oglądam nawet jakby mi płacili za ściągnięcie ripa. 1/10

Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck

death race 2 - film p. andersona czyli scierwo, oglądałem na 2 wieczory, bez ciekawych motywów raczej, rola życia normalnie beana i Liu kang z mortala tam gra., pierwszej części zupełnie nie pamiętam i tej pewnie też nie będę 4/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.