Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałem, że obejrzałem s01e01, a wy się prujecie jak mama krupka na cygańskim taborze. Ja rozumiem, że inne epy mogą być kozackie, bo już na wikipedii sprawdziłem, że reżyserują je inni goście, no ale (pipi)a za te bronienie tego chłamu od tego dauna phila aldena robinsona to wam powinienem pięściami wytłumaczyć wasze ubytki w mózgu.

Serio, jak wy to oglądaliście 10 lat temu, to polecam odświeżyć ten ep w weekend. Dawno takiego kału nie oglądałem, poziom pitbulla nowe porządki (pipi)a tfu

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

No to tym bardziej jesteś dałnem...

Nie wiem, Ty się chyba zatrzymałeś rozwojowo jak 3 razy powtarzałeś drugą klasę w gimnazjum. Obojętnie w jaki temat by z Tobą nie wejść, kończy się tak samo. Od sportu w Spartakusie, przez jazdę autem i infrastrukturę, aż po filmy. Całe szczęście, że w Console Wars się nie udzielam, bo tam to się dopiero musi dziać.

Odnośnik do komentarza

ciekawe co powiesz o ostatnim odcinku.  Tam to jest spadek tempa i nic ciekawego... 

A kto czytał książkę? Serial to praktycznie 1:1 oddane co tam jest. 

 

A oceniać można. Można też powiedzieć że Ojciec Chrzestny to kiepski film i poziom Papryka Vegi a dr. House to to samo co Botoks. Staniesz się debilem w oczach ludzi na poziomie, ale możesz tak powiedzieć. Nikt ci nie zabroni i to jest piękne w życiu:)

 

Swoją drogą ludzie się nie zgadzają jakoby pierwszy ep był słaby na tle reszty: https://www.imdb.com/title/tt0185906/episodes?ref_=tt_ep_epl

Edytowane przez qraq_pk
błendy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Yakubu napisał:

Może oglądając na premierę jak mieliście te 7-13 lat, to wam wystarczało, że typy biegają z karabinkami i do siebie strzelają. Spoko, jak byłem mały to też myślałem, że taka Troja była dobrym filmem (xd). 

Chyba dawno żeście tego nie oglądali. Te całe szkolenie żołnierzy (no full metal jacket to to nie jest xd), albo ta scenka jak Ross z przyjaciół traci oddział. I do tego ta trzęsącą się kamerka, (pipi)owo poucinane sceny, te samoloty w locie. No (pipi)a, przecież to się telefonem da lepiej nagrać xd Dziwne trochę, bo taki Szeregowiec Ryan powstał wcześniej, a łyka i wysrywa ten śmieszny serial. No, ale ponoć następne epy są lepsze. Wierzę, mam nadzieję, że po prostu nakręcił je ktoś inny, bo na razie tak jak wcześniej wspominałem, troszkę lmao.

Ej ale wiesz, że to jest serial z 2001 roku i technicznie może odstawać od tego co tam ogladasz akutalnie na netflixie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Be_ napisał:

Ej ale wiesz, że to jest serial z 2001 roku i technicznie może odstawać od tego co tam ogladasz akutalnie na netflixie.

To jest tak nagrane i poucinane jak te filmy Bóg nie umarł. Jedyny wyjątek to to, że widzisz znanych aktorów i się zastanawiasz nad tym co oni robią w takim czymś xd 

Lmao, no ale jak tak się spinacie o ten pierwszy ep, to zaczynam się obawiać o kolejne czy aby też nie kasztany. Wierzę, że nie.

Odnośnik do komentarza

Tutaj nikt się nie spina raczej chodzi o to, że twój autyzm poraża xD zwłaszcza porównanie jednego odcinka do Szeregowca Ryana, którego budżet na 2h film wynosił 70 mln a jeden odcinek Kompanii 12,5$ no trochę rożnica jest ( a i tak Kompania to był w swoim czasie najdroższy serial kiedykolwiek wyprodukowany). Nie wiem odpal sobie odyseje kosmiczną i też narzekaj, że efekty są kiepskie i nakręcone gorzej niż grawitacja, rzeczywiscie ma to sens xD 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wybaczcie Kubie, wakacje są, publiczne przedszkola zamknięte to się denerwuje.

A tak serio, to można oceniać jeden odcinek w aspekcie tego jednego odcinka ale nie całego serialu. Obsadzenie Schwimmera w roli dramatycznej roli to dziwny zabieg zwłaszcza, że wtedy był kojarzony tylko z Friends i po prostu dla wielu nie pasował tam. Był też Hardy, Fassbender, drugi Wahlberg, McAvoy, Pegg, Cooper i wielu innych. Ale cała reszta? Świetne połączenie dramatu wojny (czy raczej wstępu do niej w pierwszym epizodzie) i zwykłych ludzkich relacji, które zmieniają się z biegiem czasu. Narracja, zdjęcia, wykonanie... Wszystko elegancko ze sobą współgra. I ta muzyka :banderas:

Yakubu, obejrzyj wszystkie 10 odcinków, oceń, a potem bierz się za Pacyfik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...