Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ragus napisał:

Dokument jest słaby między innymi dlatego, że nIc nowego nie przedstawił, a moich wątpliwości nie rozwijał 

No o to głównie chodzi. Nic nie potwierdził, nic nie odkrył, a wywołał takie boom, że radia na całym świecie rezygnują z puszczania piosenek Jacksona, bo nagle się głośno zrobiło. Ciekawe, ile szumu potrafi zrobić dobry PR wokół takiego szrota.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
20 minut temu, Figaro napisał:

OJ Simpsons też był niewinny, przecież tak orzekł sąd. Rękawiczka nie pasowała.

 

Normalny wyrok nie żaden odmieniec. Nie wina (hehe) oskarżonego że był sądzony w debilnym systemie sądowym, gdzie dupy dała zarówno prokuratora jak i sędzia pozwalający na wszystko obronie.

 

Jeżeli to kogoś ukoi, w Polsce w tej sprawie byłyby pozdrowienia do więzienia 

Odnośnik do komentarza

Gdyby okazało się, że wasz sąsiad mieścił w swoim domu dużo cudzych dzieci, spał z nimi w sypialni, często w tym samym łóżku, kupował 13 latkowi obrączkę ślubną (the list goes on), to rozumiem mielibyście taką samą reakcję.

 

No ale MJ zrobił Thiller i ma dużo pieniążków, także nieważne. I to krupka ciągłe światłe "dopiero teraz im się przypomniało, heh" - zarzuty przeciw Jacksonowi sięgają 1993 roku. No ale rozumiem  pieniądze ugodowe, które musiał płacić latami, to też za niewinność. W końcu to robi niewinny człowiek. 

 

No ale nie, lepiej, tak jak w sytuacji wyśmiewanego ruchu #metoo, winę przenieść na ofiarę. Zawsze najwazniejszym tematem jest "czemu teraz jej się przypomniało", "oczywiście obwinia bogatego", a nie długa lista obciążających historii dot. zarzucanego przestępstwa.

 

Cristiano Ronaldo został oskarżony o gwałt analny - caly internet warczy, że kobieta oczywiście chce złapać biednego piłkarza i wydoić go z pieniążków. Oczywiście każdy ignoruje fakt, że sam Ronaldo od początku przyznawał się do winy. No ale FIFA usuwa go z okładki, jest prasowa nagonka i od razu cały internet płacze o poprawności politycznej, lewackiej propagandzie no bo gościu jest popularny, bogaty, więc oczywiste jest, że ktoś chce go wydoić z kasy. Zawsze ta sama reakcja - victim blaming. 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figaro napisał:

Gdyby okazało się, że wasz sąsiad mieścił w swoim domu dużo cudzych dzieci, spał z nimi w sypialni, często w tym samym łóżku, kupował 13 latkowi obrączkę ślubną (the list goes on)

Biorąc pod uwagę, jakim człowiekiem był Jackson, nie jest to dla mnie jakoś szczególnie zaskakujące, dla większości jednak jest. Dziwne, że akurat dla niektórych tutaj jest to dziwne, skoro są tak bardzo za tolerancją dla  każdego człowieka, a w tym przypadku MJ jest dla nich pedofilem. Przecież ten człowiek był na świeczniku FBI przez parę lat i nigdy nic mu konkretnego nie udowodniono. Był bardzo dziwny pod wieloma względami i to go pogrążało w tej sprawie. Płacił pieniądze ugodowe dla świętego spokoju i nie mieszania się w te brudy, żeby bardziej w to nie brnięto. Cała ta afera go doszczętnie zniszczyła.

 

Polecam poczytać o aferach z wrabianiem w gwałt i ciąże zawodników w NBA i NFL. Bardzo ciekawe jest to, do czego są zdolni ludzie dla pieniędzy.

3 minuty temu, _Be_ napisał:

oho kolejna #światopoglądowa z krupkiem xdddddddddddddddddddddddddddddddddddd już widze dokąd to idzie 

Zawsze odpadasz i się gotujesz, potem wychodzi wjeżdżanie i brak racjonalnych argumentów, a po czasie hipokryzja. Nie tylko ja to zauważyłem.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę fakt, że był człowiekiem o dużych zaburzeniach osobowości i psychiki, ponad przeciętnej wrażliwości, która w dużej mierze wpłynęła na jego twórczość i sukces muzyczny, poczuwał się jako dziecko i miał problem z komunikacją z dorosłymi, to śmiem twierdzić, że jednak nikogo nie wykorzystywał seksualnie. Może się mylę i jestem naiwny, ale skoro nigdy fizycznie mu tego nie udowodniono to dziś trochę beka, że ktoś to próbuje rozgrzebywać. O to mi głównie chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krupek napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że był człowiekiem o dużych zaburzeniach osobowości i psychiki, ponad przeciętnej wrażliwości, która w dużej mierze wpłynęła na jego twórczość i sukces muzyczny, poczuwał się jako dziecko i miał problem z komunikacją z dorosłymi, to śmiem twierdzić, że jednak nikogo nie wykorzystywał seksualnie. Może się mylę i jestem naiwny, ale skoro nigdy fizycznie mu tego nie udowodniono to dziś trochę beka, że ktoś to próbuje rozgrzebywać. O to mi głównie chodzi.

 

 

typ pewnie wierzysz też, że jan paweł drugi żadnego dziecka nie ruszył 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krupek napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że był człowiekiem o dużych zaburzeniach osobowości i psychiki, ponad przeciętnej wrażliwości, która w dużej mierze wpłynęła na jego twórczość i sukces muzyczny, poczuwał się jako dziecko i miał problem z komunikacją z dorosłymi, to śmiem twierdzić, że jednak nikogo nie wykorzystywał seksualnie. Może się mylę i jestem naiwny, ale skoro nigdy fizycznie mu tego nie udowodniono to dziś trochę beka, że ktoś to próbuje rozgrzebywać. O to mi głównie chodzi.

 

 

No ja już za dużo w życiu widziałem, żeby wierzyć w takie opowiastki :reggie: 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Figaro napisał:

Gdyby okazało się, że wasz sąsiad mieścił w swoim domu dużo cudzych dzieci, spał z nimi w sypialni, często w tym samym łóżku, kupował 13 latkowi obrączkę ślubną (the list goes on), to rozumiem mielibyście taką samą reakcję

 

 

Coś żeś pokićkał. Sam sobie zadaj pytanie czy jakbyś się dowiedział takich rzeczy o sąsiedzie to nagle byś bo przestał znać, auto, które od niego kupiłeś byś zezłomował, a grilla, którego ci pomógł postawić byś rozburzył, tak? 

 

Mnie tam średnio grzeje co on robił poza życiem twórczym. Jak łamał prawo to niech go dojadą do spodu nawet zza grobu, ale co to zmieni, jego muzyka pozostanie ponadczasowa. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rudiok napisał:

Coś żeś pokićkał. Sam sobie zadaj pytanie czy jakbyś się dowiedział takich rzeczy o sąsiedzie to nagle byś bo przestał znać, auto, które od niego kupiłeś byś zezłomował, a grilla, którego ci pomógł postawić byś rozburzył, tak? 

 

 

Nic nie pokićkałem bo nie jestem za tym by usuwać jego muzyki z radiów itd. Ba, uważam to za głupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...