Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Według ciebie endo=grubas?

 

Ja pier.dole jaka napinka bo napisałem że sakerowi bliżej do endo xD

 

Wiadomo że proporcje sie zacierają bo normalne że syn matki endo i ojca full ekto nie będzie albo typowym jednym albo drugim , bosze  -_-


Pier.dolenie z tym ekto endo, nie da sie tego poznac na oko.

Na kogo ci wygląda ten typ: http://www.bodybuilding.com/fun/images/2006/transm89g.jpg pewnie endo?

A tutaj ten sam typ, tylko wyciety: http://www.3dmusclejourney.com/resources/berto%202011%20shredded.jpg?timestamp=1308379224060 już ekto?

 

Aha czyli sugerujesz że jak sie wytnę to będe miał talie osy jak owca a jak pójde w strone masy bede wyglądał jak tyson i budowa endo czy ekto to mit? spoko

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

 

Trochę nie mój typ, ja preferuję sylwetkę Minikoxa.

Tylko, że Mini w porównaniu do Owcy jedzie na koksie, oczywiście przy tym jest dwa razy większy.

Koks to nie odlaczna cecha bodybuildingu. Trzeba tez umiejetnie korzystac z koksu. Sa tacy co biora i wygladaja jak (pipi), gorzej niz taki co nie bierze nic. Sam kiedys wezme.

Odnośnik do komentarza

Mi na szczęście postura takiego Yetiego w zupełności by wystarczyła, skoro osiągnął ją na czysto to dla mnie jest motywacja do nie korzystania z soku. Ale tych co go biora i robią z tego porządny użytek nie neguje. Kazdego osobista sprawa. Choc prócz bycia napakowanym osiłkiem który bije mniejszych moim celem jest tez zdrowotność uprawiania bb więc ja tam nie mysle o koksie 

Odnośnik do komentarza

czym można zastąpic prostowanie ramienia z hantlem w opadzie tułowia?

cwiczylem dzis i już przy pierwszej serii odezwały się mocno dwa złamane za dzieciaka obojczyki uniemożliwiając prawie cwiczenie (nawet przy symbolicznym obciążeniu). 

Pracują te same mięśnie co w prostowaniu ramienia w opadzie, obojczyków nie powinieneś skatować - można robić sztangą

 

WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGIELKI W LEŻENIU:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu-głowy boczne i przyśrodkowe mięśni trójgłowych ramion

-wykonanie-(gif 5.)Uchwyt młotkowy w tym ćwiczeniu pozwala nam na maksymalne zaangażowanie głów bocznych i przyśrodkowych tricepsów. Technika, jak w ćwiczeniu ze sztangą z tą różnicą, że sztangielki opuszczamy nie do czoła, a obok głowy. Ćwiczenie można również wykonywać w różnych pozycjach(na ławce skośnej-głową w dół i do góry- gif 5a.)-wtedy pracują głowy tricepsów, jak w ćwiczeniu ze sztangą.

                   image036.gif                                                   image037.gif

 

                                 (gif 5.)                                                                                   (gif 5a.)

UWAGI: Dodatkowo banalne przypomnienie o dokręceniu zacisków przed każdą serią. Wbrew pozorom jest to częste przeoczenie, które może „zaowocować” nieciekawymi siniakami na twarzy.

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na tym gifie po lewej typ niepotrzebnie prostuje ramie do konta prostego z tułowiem, gubi napięcie

 

canabis 

 

1. gdzie widzisz napine u mnie 

2. spytam znowu, gdzie widzisz cechy endo u sakera

 

tak. btw to chłopaki z warszawskiego koksa są po zawodach. owca drugi, saker trzeci 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Tez tak wlasnie mysle. Jak przegladam dzienniki treningowe to zastanawiam sie jak mozna sie kaleczyc w ten sposob? I to na sucho. Co jeden to takie wyniki wpisuje przy seriach ze czuje sie jak leszczyk. Tylko gdy juz ktos wrzuci filmik to rece opadaja. "Ale ziomus pompka, tyle wyrywam". Hoi ze cale cialo pracuje i blaga o litosc. Wazne ze Burneika powiedzial ze trzeba dzwigac duze ciezary.

Odnośnik do komentarza

Hej, nie wiem czy to odpowiedni temat.

 

Chciałbym jakieś ćwiczenia na kręgosłup, dolny odcinek szczegolnie - czasem po prawie całym dniu spędzonym przy kompie, gdy się w końcu położe spać, to rozrywa mi dół jak cholera przez kilka minut :confused:

Dlatego chcę znaleźć jakieś sposoby, by go troszkę podreperować. Znalazłem taki filmik:

 

http://www.veoh.com/watch/v803584jMmKdfnB

 

wydaje sie całkiem wporzo?

aha, najlepiej ćwiczenia bez sprzetu :)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja dziś poszedłem tym (ciągle udoskonalam plan na brzuch):

-brzuszki z obciążeniem na ławce skośnej30 x3

-twist (ruski, z obciążeniem najlepiej piłka lekarska) 15(na jeden bok) x3

-scyzoryk 20 x3

-wznosy nóg na ławce 20 x3

-drążek (10 podciągnięć prostych nóg i 5 ugiętych) x3

-plank 30s x3

 

spróbuj i wprowadzaj zmiany

 

 

 

no i dieta

 

 

Edytowane przez Grzegorzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...