Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie struktura tylko stan skupienia debilu

Ręce kufa opadają,a czym jest stan skupienia?Oddaj świadectwo głąbie ;)

 

Stan skupienia, forma występowania danej substancji określająca jej podstawowe cechy fizyczne. Tradycyjnie wyróżniano trzy stany skupienia: ciało stałe, ciecz, gaz, w XX w. dodano do nich dwa nowe: plazmęi kondensat Bosego-Einsteina nazywany płynną plazmą.

 

Bardziej precyzyjne jest pojęcie stanu fazowego, określające strukturę mikrocząstkową (atomową) materii. Wyróżnia się stany: krystaliczny (tzw. uporządkowanie dalekie cząsteczek), bezpostaciowy (uporządkowanie cząstek bliskich sobie, charakteryzuje on zarówno niektóre ciała stałe, np. ciała szkliste czy polimery, jak i ciecze) oraz gazowy (brak uporządkowania).

 

 

Woda srukturalna + energia piramid oraz moc homeopatii zapewni litwinowi wieczna mlodosc, a wy sie smiejecie ignoranci.

Może dzięki temu mam zdrowe jelita jaczes?Jak to jest?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

Ku....jak ktokolwiek majacy chemię w podstawówce może wierzyć,że po zamrożeniu ,a nastepnym rozmrożeniu wody otrzymujemy inna strukturę...

Drugi łoś,to czemu woda jest gęstsza po zamrożeniu niż przed?Bo zmienia się jej struktura.

 

Po zamrożeniu gęstość wody się nie zwiększa, a  zmniejsza-ale skoro nawet tego nie wiesz to nie dziwie się,że wierzysz w wodę strukturalną :)

No i taki mały szczegół-po rozmrozeniu  gęstość wody powraca do poprzedniej wartości, czyli przed zamrozeniem.

Odnośnik do komentarza

czyli co, cała ta dyskusja jest o tym, że woda pod wpływem niskiej temperatury  zamienia się w lód a pod wpływem wysokiej spowrotem w wodę? opatentowałeś? weź ty się (pipi)nij

 

 

ile jest wody w wodzie instruktorze?

Też masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego?Napisałem że taka woda lepiej nawadnia,tylko tyle i aż tyle.

 

 

 

 

Ku....jak ktokolwiek majacy chemię w podstawówce może wierzyć,że po zamrożeniu ,a nastepnym rozmrożeniu wody otrzymujemy inna strukturę...

Drugi łoś,to czemu woda jest gęstsza po zamrożeniu niż przed?Bo zmienia się jej struktura.

 

Po zamrożeniu gęstość wody się nie zwiększa, a  zmniejsza-ale skoro nawet tego nie wiesz to nie dziwie się,że wierzysz w wodę strukturalną :)

No i taki mały szczegół-po rozmrozeniu  gęstość wody powraca do poprzedniej wartości, czyli przed zamrozeniem.

 

 No i to jest dyskusja z wami :confused: Śpieszyłem się by oświecić ciemnotę i taki błąd.Oczywiście chodziło mi że objętość lodu jest większa niż tworzącej go wody.Różnica jest taka że po rozmrożeniu struktura jest bardziej uporządkowana,dzięki czemu organizm łatwiej ją absorbuje nie zużywając energii na ten cel.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

 

czyli co, cała ta dyskusja jest o tym, że woda pod wpływem niskiej temperatury  zamienia się w lód a pod wpływem wysokiej spowrotem w wodę? opatentowałeś? weź ty się (pipi)nij

 

 

ile jest wody w wodzie instruktorze?

Też masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego?Napisałem że taka woda lepiej nawadnia,tylko tyle i aż tyle.

 

 

 

 

Ku....jak ktokolwiek majacy chemię w podstawówce może wierzyć,że po zamrożeniu ,a nastepnym rozmrożeniu wody otrzymujemy inna strukturę...

Drugi łoś,to czemu woda jest gęstsza po zamrożeniu niż przed?Bo zmienia się jej struktura.

 

Po zamrożeniu gęstość wody się nie zwiększa, a  zmniejsza-ale skoro nawet tego nie wiesz to nie dziwie się,że wierzysz w wodę strukturalną :)

No i taki mały szczegół-po rozmrozeniu  gęstość wody powraca do poprzedniej wartości, czyli przed zamrozeniem.

 

 No i to jest dyskusja z wami :confused: Śpieszyłem się by oświecić ciemnotę i taki błąd.Oczywiście chodziło mi że objętość lodu jest większa niż tworzącej go wody.Różnica jest taka że po rozmrożeniu struktura jest bardziej uporządkowana,dzięki czemu organizm łatwiej ją absorbuje nie zużywając energii na ten cel.

 

Wg naukowców nie jest bardziej uporządkowana.

Wg pseudonaukowców jest bardziej uporządkowana.

Masz wybór :)

Odnośnik do komentarza

 

Nie struktura tylko stan skupienia debilu

Ręce kufa opadają,a czym jest stan skupienia?Oddaj świadectwo głąbie ;)

 

Stan skupienia, forma występowania danej substancji określająca jej podstawowe cechy fizyczne. Tradycyjnie wyróżniano trzy stany skupienia: ciało stałe, ciecz, gaz, w XX w. dodano do nich dwa nowe: plazmęi kondensat Bosego-Einsteina nazywany płynną plazmą.

 

Bardziej precyzyjne jest pojęcie stanu fazowego, określające strukturę mikrocząstkową (atomową) materii. Wyróżnia się stany: krystaliczny (tzw. uporządkowanie dalekie cząsteczek), bezpostaciowy (uporządkowanie cząstek bliskich sobie, charakteryzuje on zarówno niektóre ciała stałe, np. ciała szkliste czy polimery, jak i ciecze) oraz gazowy (brak uporządkowania).

 

 

Woda srukturalna + energia piramid oraz moc homeopatii zapewni litwinowi wieczna mlodosc, a wy sie smiejecie ignoranci.

Może dzięki temu mam zdrowe jelita jaczes?Jak to jest?

 

lepiej mieć chore jelita niż chory mozg ;)

Odnośnik do komentarza
 

Ja nie używam maszyn,tylko zamrażam i rozmrażam,woda smakuje inaczej,zresztą usłyszałem o tym od poważnej osoby,którą nie wydaje się naiwna.

no ja bardzo chętnie o tym poczytam, gdzie są te badania? ups, nie ma, on tylko "napisał co o tym sądzi". za bardzo zapędził się w dyskusję, bo kolega El Choko i adi zwrócili mu uwagę, słusznie zresztą, a litwin zawsze musi postawić na swoim, bo pan instruktor wie najlepiej. to o czym napisał w cytacie wyżej się jakoś nazywa fachowo chyba. ciekawe, czy zanim "poważna osoba" mu o tym powiedziała czuł, że taka woda smakuje inaczej.

 

a woda strukturalna to nie jest tylko mit?Naczytałem się tego jakiś czas temu bo było o tym głośno jak naciagacze sprzedawali urzadzenia do strukturyzacj wody.

Było pełno porównań mikroskopowych wody zwykłej i strukturalnej i pseudonaukowych wywodów....tyle tylko że jak zapytano prawdziwych naukowców i dietetyków to załamali rece nad naiwnością ludzką.

nie zamierzam się wymądrzać, bo się na tym nie znam, ale jakoś bardziej prawdopodobne wydaje mi się powyższe. także to raczej litwin zgrywa się na profesora.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja nie używam maszyn,tylko zamrażam i rozmrażam,woda smakuje inaczej,zresztą usłyszałem o tym od poważnej osoby,którą nie wydaje się naiwna.

 bo pan instruktor wie najlepiej. to o czym napisał w cytacie wyżej się jakoś nazywa fachowo

Wcześniej nie wiedziałem że taka woda istnieje,wiedziałem tylko że są 4 formy tlenu:

 

-nadtlenek wodoru-woda utleniona(super do płukania jamy ustnej i przy problemach z gardłem)

-ozon

-wolne rodniki

-tlen singletowy

 

Nie musisz wszędzie pisać o mnie pan instruktor,bo nie wiem czy to hejt,zazdrość czy szacunek.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

piszę tak żeby podtrzymać twoje ego w optymalnej formie

 

 

a tego co napisałem nie zrozumiałeś. chodziło mi o to, że u ciebie to działa na zasadzie: przychodzi do mnie wróżka, macha rękami nad głową i ja czuję, (pipi)a czuję, jak opuszczają mnie złe duchy. bo wróżka mi tak powiedziała.

Odnośnik do komentarza

kanabis masz jakąś wiedze w tym temacie, czy tak tylko wpadłeś pohejtować litwina, bo go nie lubisz ? 

 

bo napisać, że bzdura, ty głupi a ja mądry, to każdy umie.  tak samo jaczes i pawlo. jakąkolwiek dyskusje widzę tylko u adiego.  

 

To tak jakby dyskutowac o homeopatii, latajacych dywanach, astrologii i smokach.

Odnośnik do komentarza

piszę tak żeby podtrzymać twoje ego w optymalnej formie

 

 

Nie musisz,nic mu nie dolega.

 

 

a tego co napisałem nie zrozumiałeś. chodziło mi o to, że u ciebie to działa na zasadzie: przychodzi do mnie wróżka, macha rękami nad głową i ja czuję, (pipi)a czuję, jak opuszczają mnie złe duchy. bo wróżka mi tak powiedziała.

Żadna wróżka,stosuję to już jakiś czas i uważam że lepiej nawadnia.Nie muszę ci wszystkiego tłumaczyć,to tak jakby tłumaczyć że izotoniki lepiej nawadniają niż zwykła woda.

 

Gdyby jaczes więcej czytał to by znalazł sposób na syndrom jelita drażliwego i nie próbowałby na siłę ośmieszać ludzi :)

Odnośnik do komentarza

izotoniki izotonikami, a dyskusja dotyczyła wody w różnych stanach skupienia/o różnej "strukturze". znowu to robisz - naginasz fakty na swoją korzyść (tak samo dyskusję na temat kwasu mlekowego sprowadziłeś do dyskusji o wodzie). jeśli nie chcesz tłumaczyć, to w ogóle nie pisz już na ten temat i nie zaśmiecaj wątku swoimi wydumanymi, niczym nie podpartymi badaniami, bo wprowadzasz innych w błąd.

Odnośnik do komentarza

 

piszę tak żeby podtrzymać twoje ego w optymalnej formie

 

 

Nie musisz,nic mu nie dolega.

 

 

a tego co napisałem nie zrozumiałeś. chodziło mi o to, że u ciebie to działa na zasadzie: przychodzi do mnie wróżka, macha rękami nad głową i ja czuję, (pipi)a czuję, jak opuszczają mnie złe duchy. bo wróżka mi tak powiedziała.

Żadna wróżka,stosuję to już jakiś czas i uważam że lepiej nawadnia.Nie muszę ci wszystkiego tłumaczyć,to tak jakby tłumaczyć że izotoniki lepiej nawadniają niż zwykła woda.

 

Gdyby jaczes więcej czytał to by znalazł sposób na syndrom jelita drażliwego i nie próbowałby na siłę ośmieszać ludzi :)

 

 

niech zgadne... woda strukturyzowana?

Odnośnik do komentarza

Czytałem kiedyś w Men's Health i Focusie o tym zamrażaniu i rozmrażaniu wody. Do końca nie stwierdzono nowych właściwości, które woda nabiera w tym procesie, ale z tego, co pamiętam to było coś z tą energią podczas absorpcji organizmu, więc Litwin jakiś tam bzdur nie gada. Czytałem o tym może 2 lata temu i wtedy badania jeszcze były w toku.

 

Trochę niesłusznie niektórzy próbują tu być zabawni, przy czym mają ewidentny problem z czytaniem ze zrozumieniem postów ludzi, z którymi starają się dyskutować. Palcem nie będę pokazywał, każdy random wie, że się o nim mówi.

Odnośnik do komentarza
 

Do końca nie stwierdzono nowych właściwości, z tego, co pamiętam to było coś z tą energią podczas absorpcji organizmu, czytałem o tym może 2 lata temu i wtedy badania jeszcze były w toku.

no to jak już te badania skończą to do tego wrócimy. bozia istnieje, badania w toku, stay tuned. Izotoniki nawadniają lepiej, bo "jest coś z tą energią", a dokładniej zawierają cukier i trochę sodu - to przyspiesza wchłanianie i nawadnianie.

Odnośnik do komentarza

 

Izotoniki nawadniają lepiej, bo "jest coś z tą energią", a dokładniej zawierają cukier i trochę sodu - to przyspiesza wchłanianie i nawadnianie.

 

lol nie. izotoniczność to równowaga z ludzkim osoczem, czyli odpowiednie ciśnienie osmotyczne i poziom elektrolitów. nie wszystkie izotoniki zawierają sód, a cukier ma uzupełniać utracone węglowodany, a nie "przyspieszać wchłanianie", bo nie szybkość tu chodzi.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...