Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to ZUO, nie graj w nią ;)

popieram :] ta gra powinna lezec w Sevres jako wzorzec "syndromu jeszcze jednej tury" :)

 

popykuje w Mirror's Edge - gdyby nie to, że kolega w to grał to po trailerach nigdy bym sie nia nie zainteresował bo zamiast tego swietnego zapylania jak parkurowiec było tam tylko strzelanie ( a nie oszukujmy sie że ten element troche zassysa w tej grze :/ ) . EA nie potrafi robic trailerow :/

no i ARMA 1 i 2 - genialny nastepca Operacji Flashpoint :] . COD jest dla dzieci :P <trzyma_garde_czekajac_na_atak_fanbojów>

Odnośnik do komentarza

Star Trek Online - teraz non-stop, bardzo fajny mmorpg, walczy się ludzikiem i statkiem wiec jest nie zanudza choć brakuje mi trochę farming/grinding

Left 4 Dead 2 - jak zwykle od czasu do czasu trzeba pozabijać trochę głupich zombie

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Grałem trochę u kolegi i nie podobało mi się zbytnio. Grafika bardzo ładna (+ dżungla, efekty, - modele postaci) Ogólna mechanika rozgrywki taka nudna i budżetowa. Wolał bym więcej skradanki i cichych akcji a nie takiej prostej sieczki. Snajper się nie wychyla a tu jednoosobowa armia ze snajperką do walki szturmowej.

 

Teraz instaluje pożyczone PoP Zapomniane Piaski i Stranglehold :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja kiedys gralem i polecam robic kazdego sejwa na oddzielnym slocie bo gra jest naprawde niedopracowana i sejw sie moze np zepsuc wiec jak masz jeden to lipa. Ja tak mialem po kilkunastu godzinach rozgrywki i pozniej musialem grac od nowa. Pod koniec nie chcial mi takze "wskoczyc" jeden z glownych questow wiec znow musialem wgrac sejwa gdzies sprzed 8 godzin.

Ogolnie zaliczenie tej gierki to spora meczarnia, ale za to klimat zabija i nie pozwala sie od niej oderwac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...