Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

PES 13 król wrócił chociaż pre order na FIFE 13 złożony. Ściągam też ten Black Mesa mod. Chciałem kupić THPS HD ale jak zobaczyłem, że tam tylko działa pad od X360 (mam Duala 2 na przejściówce) a i tak nie da się ustawić sterowania to niech się całują w te amerykańskie tyłki. Na klawiaturze grał nie będe blinkgif_xhaexeh.gif.

Odnośnik do komentarza

Chciałem kupić THPS HD ale jak zobaczyłem, że tam tylko działa pad od X360 (mam Duala 2 na przejściówce) a i tak nie da się ustawić sterowania to niech się całują w te amerykańskie tyłki. Na klawiaturze grał nie będe blinkgif_xhaexeh.gif.

Gram w THPSa od zawsze na klawiaturze, więc wolę ją od pada z kolei. :P Co nie zmienia faktu, ze najwyraźniej wyszła z tego ostatnia kaszana z gatunku tych, których nawet kraść żal i nie masz czego żałować...

Odnośnik do komentarza

Akurat mi tam nie przeszkadza, że jest 7 czy ileś tam leweli bo dali moje ulubione ale boli mnie te sterowanie. U kumpla za czasów jak wyszedł THPS2 to grałem na klawiaturze ale teraz jednak wole na padzie grać w takie gry:) W szufladzie dalej mam oryginalne THPS 1 i 2 na PSX :) Poczekam może wyjdzie jakiś patch albo sposób żeby zmusić innego pada do działania.

Odnośnik do komentarza

Still, nazwa głupia ;p

 

Jak już o tym mowa - są kable które przedłużą kabel od DS3/Sixaxisa z PS3? Czy jak go używać na PC to trza się (pipi) z tym metrowym gównem? :/ Bo to ma dziwne wejście jakieś. Z jednej strony jest to usb, ale z drugiej nie jest to chyba nic standardowego... tbh nie przypominam sobie nigdzie indziej takiego kształtu wtyczki.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

<Kazuun>"Eeee, czemu w topicu o grach gadacie o padach? kinda confusing, nie? O.o"</Kazuun>

 

Ad. topic, nałogowo Star Trek Online (choć ostatnio tylko logowanie na kilkanaście minut celem zrobienia paru daily). Do tego FTL, Torchlight i popierdółki indie. Ys oba mi zostały do skończenia, ale zniechęciłem się przy ostatnim bossie Oath.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...