Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Dirt 3 i zacząłem Bioshock Infinite. suteq miał rację, są te paskudne zwiechy i aż odechciewa się grać (chociaż gra jest prześliczna i zapowiada się świetnie!). No nic, znalazłem już jakieś niby fixy w necie, może pomoże.

 

xD Masz za swoje. Ostrzegaliśmy. Mnie fixy nie pomogły i tak ; d Dla pocieszenia raven ci napiszę , że co się później z tym wyrabia gdy walki jest okropnie dużo to przechodzi ludzkie pojęcia xD Sprzedaj to lepiej szybko xD

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

 

Icewind dale II. Może wreszcie tym razem przejdę ;]

Kuźwa, zabierałem się za tę grę chyba z 6 razy w swoim życiu - tez nigdy jakoś nie ukończyłem. Nie wiem czemu, prawdę mówiąc. Jedynka zdawała mi się kapitalna.... no i fakt tworzenia wszystkich 6 ludków był imba!

 

 

Heh, ja mam swoje trzecie czy czwarte podejście ;] I lepiej zrobić 4 postacie - szybciej awansują. Niestety do HOFa biorę tylko czarodzieja z obecnej ekipy. Reszta posysa bo spieprzyłem buildy ;f

Odnośnik do komentarza

Nie no nie jest tak źle, zacina się od czasu do czasu, chociaż jak byłem tak gdzieś w 75% to przez jakąś minutę miałem ścinę za ściną, ale to tylko raz. 

 

Zmiana jednej cyferki w XEngine.ini i dodanie "-ReadTexturePoolFromIni" jako parametr startowy uzdrowiło grę, teraz dwie godziny bez jednej ściny grałem. Gra wygląda prześlicznie w 1080p, coś przepięknego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Udało mi się dobić do 53 sekund na ostatnim poziomie Super Hexagon (Hardestestest). Teraz siedzę jak głupi i kilkam te strzałki słysząc średnio co 5 sekund "game over" ze złudną nadzieją, że uda mi się to dziadostwo przejść...

 

Genialna gierka ;>

 

EDIT:

Waaaaaaaaaaaa :Dhttp://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=154168336

 

Feels good...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Wiedźmin, robię save pod dwójkę, aby potem zrobić pod 3.

Fenomenalna gra. Wszystko jest świetne, fabuła, klimat, dialogi, świat, walka, postaci, Triss <3 . Kończę 4 akt aktualnie.

A W2 to w ogóle GOTY GOTG KRUL 11/10 na PC. 

Odnośnik do komentarza

Jestem oszukiwany przez FTL :(

Loteria FTL jest niczym na tle XCOMa...

http://cloud-2.steampowered.com/ugc/615021602273330495/B3C39E3508BC1EB3D46E85A383FCA1D7811F8DEF/

 

70-80% szans trafienia przy odległości 1-2 metrów i... pudło... zaskakująco często...

 

To też w kontekście tematu - dorwałem XCOMa i męczę od wczoraj. Frustrujące co prawda, ale mimo tego naprawdę świetne odświeżenie klasyka. Z jednej strony gra się zupełnie inaczej, a z drugiej zachowano praktycznie wszystkie elementy oryginału, co najwyżej w zmienionej formie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...