Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Kreatyna to uniwersalny suplement,wpływa na produkcję ATP-czyli adezyno-trój-foforanu,głównego paliwa w komórkach naszego organizmu,jak spożytkujesz tą energię to twoja sprawa,czy na budowanie masy na dodatnim bilansie kcal czy na redukcji by mieć więcej energii i robić cięższe treningi.Spalacz to tylko dodatek,też da ci pobudzenie i energię,ale inną niż kreatyna,do tego zwiększy zużycie kalorii poza treningiem.Nie zapomnij z racji większej potliwości o magnezie i cynku,najlepiej w chelatach.

Odnośnik do komentarza

Dzieki filmom instruktazowym Muay Thai/Kick Boxingu moge zalapac jakies podstawy tych sztuk walki?

 

edyta: tak, wiem, ze najlepiej by bylo gdybym zapisal sie na treningi, jednak mysle, ze na razie nie jestem zbyt dobrze rozciagniety.

 

Coś tam na pewno załapiesz, chociaż głównie teorii. Możesz naśladować demonstracje z filmików przed lustrem, na worku wathever, jednak zawsze dobrze, jeżeli ktoś doświadczony będzie przy Tobie stał i korygował błędy, żebyś uniknął nabierania złych nawyków (potem ciężko się ich oduczyć).Z filmikami na YT też różnie bywa, bo niektóre uczą po prostu źle. Nie musisz się obawiać, że jesteś nie wytrenowany, rozciąganie też masz na treningach, szczególnie muai thai. Spokojnie możesz się zapisać na treningi do grupy początkujących bo trening pod okiem trenera to zupełnie inna, bajka, będziesz trenował stopniowo, nikt nie rzuci Cię od razu na głęboką wodę, bo żebyś nauczył się biegać, najpierw uczysz się chodzić :) . Jednak licz się z tym, że na muai thai nie ma lekko i musisz być przygotowany na intensywne wydolnościówki. I być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza

problemik, coś mi sie z łokciem stało... no jak chcę wyprostować rękę , to taki dziwny, aczkolwiek porażający ból w łokciu czuje :{{{{{{{

to moze przejdz sie do lekarza?

 

albo nadwyrezyles, albo z(pipi)ales staw lokciowy

 

 

coż..

smarowałem maścią, przeszło, parę dni odpoczynku, wczoraj dosyć lajtowy trenning (pompki, brzuch, drążek) i pod koniec juz znowu coś tam rwało -_-' pomocy.

Odnośnik do komentarza

Takie coś na wykopie dziś znalazłem:

http://www.wykop.pl/...abolizm-to-mit/

 

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

 

Dlatego w dupie zazwyczaj mam wszelkie porady ze coś TRZEBA robić tak a nie inaczej.Zawsze kieruję się tym co mi podpowiada własny organizm, bo jak bym miał słuchać każdego to bym zupełnie już zgłupiał.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z mostkiem,treningiem siłowym i hst,czułem ze to właściwe,nie miałem jednak dowodów.Co do l-karnityny to ona działa,tylko nie w tej materii co ją reklamują :P jako suplement prozdrowotny i produkujący energię jest jak dla mnie super,a w połączeniu z q10 i kreatyną jest kompletna.

Odnośnik do komentarza

Takie coś na wykopie dziś znalazłem:

http://www.wykop.pl/...abolizm-to-mit/

 

http://www.body-fact...read.php?t=7862

 

Dlatego w dupie zazwyczaj mam wszelkie porady ze coś TRZEBA robić tak a nie inaczej.Zawsze kieruję się tym co mi podpowiada własny organizm, bo jak bym miał słuchać każdego to bym zupełnie już zgłupiał.

Ta, tak samo jak te rady ile wody trzeba pic dziennie, jednym slowem kilkunastoletnie teorie kontra miliony lat ewolucji, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam spory problem otóż od 2 tygodni nie mam zapału do treningów.Wcześniej brałem SHOCK THERAPY dopiero właśnie dwa tygodnie temu je odstawiłem może to być jego wina? A może wina tego że codziennie po 10 godzin siedzę w szkolę i zmęczony biegnę na trening.Najgorsze jest to że zupełnie nie czuję tego co wcześniej co mnie pchało aż na trening aż miałem ochotę rzucać ciężary.Ostatnio też mam problemy z żołądkiem.Prosiłbym o pomoc ponieważ chcę znów zacząć ćwiczyć jak szalony .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...