Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobne cos. Stalo sie to podczas negatywnej fazy ruchu, gdy bylem juz blisko ziemi na mocno ugietych kolanach. Takie cos ala kolano skoczka. Do dzis (a stalo mi sie to ponad 16 miesiecy temu) odczuwam tego skutki czasem. Rehabilitacja polegala na cwiczeniu na lekkich ciezarach w rezimie ekscentrycznym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem dzisiaj na siłownię po 3 miesiącach przerwy. W styczniu wypadł mi dysk i dzisiaj czuję lekko plecy w tym miejscu, dolne kręgi. Polećcie jakiś pas, żebym sobie kupił i wspierał kręgosłup, bo się nie znam. Jedni mi mówią, że lepszy skórzany w grubą poduszką, inni żeby był jak najszerszy, by jak największą powierzchnią ochraniał, a grubość i twardość materiału nie ma znaczenia, jeszcze inni mówią, żebym kupił jakiś rehabilitacyjny pas, którym się owija brzuch i plecy i nie wiem kto ma rację.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od  jakoś tygodnia mam straszne bóle głowy , które mijają dopiero po wypiciu kawy/zrobieniu treningu co wydaje mi się spowodowane jest ciśnieniem ale mam też problem z uczuciem ucisku na środku klatki podczas kichania. Wiadomo czym może być to spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Temperatury nie mam.Raczej to sprawa ciśnienia głowa nie boli przy pochylaniu raczej boli przy wstawaniu . Bardziej jest to ból pulsujący i jak mówię na treningu już przestaje boleć bardziej martwi mnie ten ucisk przy kichaniu. Przy mocnym dotknięciu wewnętrznej strony lewej części klatki też coś boli lekko. Boje się że coś z mięśniem nie tak.

Odnośnik do komentarza

Mam 17letniego siostrzeńca, który macha w domu hantlami, podciąga się na drążku z obciążeniem i takie tam. Jak na swój wiek jest nieźle wysportowany i na jego urodziny chciałbym kupić mu jakiś suplement, żeby mu jeszcze bardziej motywacja podskoczyła. Chłopak jara się tym, że piję białko jakby to było nie wiadomo co i też by chciał. Nie jest za młody na odżywki? Jeśli nie to co by mógł popijać po/przed treningiem? Myślałem właśnie nad małą paczką białka, bez żadnych dodatkowych pierdół.

Odnośnik do komentarza

Lepiej zaszczep w młodym naturę. Powiedz mu, co ma jeść, a na prezent kup mu jakąś literaturę, wzbogać domową siłownie jakimś drobnym sprzętem typu gumy, czy coś, albo ubiorem sportowym typu termoamtywny ciuch, czy coś. Ja bym na tak zrobił ;)

 

Szarku, a może to bóle migrenowe? Regularność bóli by na to wskazywała. A z klatką dziwna rzecz, jeśli ostatnio żadnego urazu nie doznałeś. Też swego czasu miałem bóle w klatce, ale to od złej postawy kręgosłupa. Jak zacząłem się pilnować, co do postawy, to bóle w klatce i lędźwiach ustąpiły.

Odnośnik do komentarza

W domu tylko ćwiczy. Teraz od wrześnie będzie jeszcze ze mną chodzić na kyokushin. Siłę to on ma nawet niezłą skoro potrafi robić 3 serie podciągnięć po 10razy z 12kg w plecaku :D

 

No właśnie yaczes też tak się wzbraniam przed tym i chyba kupię jakiś sprzęt mu do domu jak krupek pisze. Nie wiem za bardzo co, bo do hantli ma już dokupione obciążenie, drążek ma, ekspander też ma, ściskacz do dłoni też ma ;) wiem, że z ubioru sportowego raczej by się nie cieszył. No nic jeszcze pomyślę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurde znowu gdy wszystko szło w dobrym kierunku jakaś yebana kontuzja. Panowie wiecie co poradzić na uczucie rwania w bicepsie? Dziś podszedłem do podciągania z obciążeniem jak zwykle i po pierwszym ruchu czułem ból i rwanie w górnej części bicepsa pod barkiem. Musiałem wrzucić triceps bo nie byłem w stanie już potem nic robić. Boli mnie od tygodnia ale dziś jest moment kulminacyjny , nawet przy rozpiętkach wczoraj na klacie odczuwałem duży dyskomfort w tej części bicepsa i te rwanie. Dodam że gdy robiłem biceps chwytem młotkowym jeszcze dawało radę ale gdy robię ze skrętem i wyrzutem lekkim łokcie do przodu tuż to jakaś masakra. Nie wiem czy to zwykłe naciągnięcie i co na to stosować , lekarze na pewno w obecnej chwili odpadają więc muszę coś kombinować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrocilem do treningow kyokushin i teraz pytanie, co powinienem zezrec przed treningiem? W dni wolne od karate cwicze w domu ciezarkami jak zawsze, w sumie wychodzi wszystkiego lacznie 5 treningow w tygodniu. Nie chce stracic/popalic miesni bo troche mnie czasu kosztowaly. Obecnie waze 64kg co dla mnie jest duzo jako ekto. Nie ludze sie ze przytyje wiecej cwiczac tyle razy w tygodniu i lazac do pracy.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...