Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze słyszałeś,na 1,5 h przed treningiem spożywa się tylko węgle złożone by mieć moc na treningu,dodanie białka spowoduje zamulenie,bo część energii pójdzie na jego przyswojenie.Czyli jak np. masz trening na 15 to o 12 jesz normalny posiłek z węglami,warzywami i białkiem a na 1,5 h przed zapodajesz same węgle,np. makaron razowy.Na redukcji ja tak robię tylko przed ciężkimi treningami.

Odnośnik do komentarza

Dobrze słyszałeś,na 1,5 h przed treningiem spożywa się tylko węgle złożone by mieć moc na treningu,dodanie białka spowoduje zamulenie,bo część energii pójdzie na jego przyswojenie.Czyli jak np. masz trening na 15 to o 12 jesz normalny posiłek z węglami,warzywami i białkiem a na 1,5 h przed zapodajesz same węgle,np. makaron razowy.Na redukcji ja tak robię tylko przed ciężkimi treningami.

Jakies zrodlo?

Odnośnik do komentarza

 

Dobrze słyszałeś,na 1,5 h przed treningiem spożywa się tylko węgle złożone by mieć moc na treningu,dodanie białka spowoduje zamulenie,bo część energii pójdzie na jego przyswojenie.Czyli jak np. masz trening na 15 to o 12 jesz normalny posiłek z węglami,warzywami i białkiem a na 1,5 h przed zapodajesz same węgle,np. makaron razowy.Na redukcji ja tak robię tylko przed ciężkimi treningami.

Jakies zrodlo?

 

Piotrek Głuchowski-kilkukrotny mistrz Polski,Mistrz Europy i Świata.

 

Szarku możliwe że szybko przepalasz,ja takim rozkładem posiłku chcę spowodować by treść nie zalegała na kichach z powodu jej zbyt dużej objętości i nie utrudniała treningów,szczególnie nóg,gdzie idzie spory nacisk na żołądek.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

No czyli ch.uj nie zrodlo. To oczywiste ze jak zjem na pol godziny przed treningiem to mnie szlag trafi. Bez wielkiego znaczenia co.

Ja uwazam ze dobrze zjesc bialko przed treningiem, max godzine przed. Co by aminokwasy juz ladnie krazyly, co powinno byc pomocne przy redukcji tak?

Zrodlo, Arnold, mistrz swiata i okolic. Niejednokrotny!!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

potwierdzam.

raz zjadlem omleta 40 minut przed nogami i nie dosc ze prawie zwymiotowalem to jeszcze mialem ciemno przed oczami.

ale przy innych partiach jak zjem obiad godzine przed treningiem to nawet mi służy.

 

Raczej przez tłuszcz tak miales nie białko.

Kurczak przed treningiem? Słyszałem, że białka przed treningiem nie powinno się zapodawać bo trawienie samo w sobie obciąża organizm a do tego jeszcze trening? Myślałem, że bardziej chodzi o jakieś węgle, żeby nie opaść z sił zbyt szybko.

 

Wiesz to zalezy , nie napisałes kiedy chcesz to zjesc. 15 minut przed treningiem czy godzine ;) , bo jesli chodzi o posilek przedtreningowy to oczywiste ze wegle plus białko lepiej bedą chronic twoje miesnie niz same wegle. Bardziej unikałbym tłuszczy w przedtreningowym

Odnośnik do komentarza

No czyli ch.uj nie zrodlo. To oczywiste ze jak zjem na pol godziny przed treningiem to mnie szlag trafi. Bez wielkiego znaczenia co.

Ja uwazam ze dobrze zjesc bialko przed treningiem, max godzine przed. Co by aminokwasy juz ladnie krazyly, co powinno byc pomocne przy redukcji tak?

Zrodlo, Arnold, mistrz swiata i okolic. Niejednokrotny!!!

No fakt,jesteś nie byle kto by podważać jego wersję ;) Gdybym wiedział to bym nagrał jego wypowiedzi specjalnie dla ciebie. Aminokwasy od 12 do 15 i tak będą krążyć,w końcu mięso długo się trawi.

 

 

Po omlecie tez mnie dlawi hehe. Nawet jak treningu nie robie :sorcerer:

Jak robie trening o 3 to o 12 mam obiad, a okolo 13.30-14.00 wypijam troszke bialka.

Musisz popijać wodą strukturyzowaną objawy ustąpią.

 

Tobie nawet w połączeniu z grzybkiem nie pomoże.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Wez juz mnie nie wku.rwiaj kolego.

Sam kiedys sie przywaliles nietrybie jak byla mowa o martwym ciagu na prostych nogach, gdy pokazywalem ze Yates robi tak a nie inaczej. Powiedziales wtedy ze nie ma sie co nimi przejmowac bo i tak nie zrobie takiego samego treningu, ze nie nalezy do normalnych (zwyklych) ludzi. Teraz nagle opinia jakiegos koksa jest juz wazna bo ty tak mowisz? Bez jaj gosciu.

 

 

Aminokwasy od 12 do 15 i tak będą krążyć,w końcu mięso długo się trawi.

A wegle to wyparuja? Hipokryta.

 

I ja nigdy nie wozilem sie tu jak malolaty po galerii, w przeciwienstwie do ciebie . Zrozum ze nie masz licencji na pisanie tylko jedynej prawdy i skoncz kazdego pouczac bo juz sie to robi meczace.

 

edit Nie chce mi sie robic tu smietnika, ty nie rozumiesz slowa pisanego :( eot

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ok ;) Nie spinaj pośladów,napisałem jak ja robię i typ który mnie szkolił,nigdzie nie napisałem że to jedyna prawda.Galeria jest by dawać fotki,więc daję,rozwiń wozić się w niej?Co do węgli to ich cześć idzie by przyswoić białko,dlatego zasadnym jest spożyć pewną ich porcję na 1,5 h przed treningiem.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemka! Witam wszystkich użytkowników tej grupy... Mam następujący problem, a mianowicie miałem pewne problemy zdrowotne i mnie trochę wykręciło z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Nie ruszam się praktycznie od roku , przytyłem waga 115kg wzrost 193cm , teraz jak już wszystko jest "Ok" (w sensie ,że mogę ćwiczyć) chcę zacząć uprawiać sport ,  nałogów nie mam żadnych alkohol i papierosy rzucone , kondycja niestety jest w tak fatalnym stanie  ,że nawet mały spacer sprawia mi trudności  , ale mam dużo czasu na sporty tylko nie wiem od czego zacząć ? I tu moje pytanie , co mam zacząć robić ? Bieganie , pływanie , siłownia ? Mam bieżnie w domu do biegania i tak myślałem żeby od niej zacząć  . Najbardziej mi zależy żeby do września osiągnąć wynik podobny do tego pana : http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Togcqk6GhRJ2teDnYKZli4wNHSKkDRcv.jpg , wiecie może w jaki sposób tzn. jaka dieta jakie ćwiecznia mogą dać taki efekt jak na zdjeciu ? Ile razy dziennie ćwiczyć ?  Jakieś plany diety itp?  Jeżeli jest tu ktoś kto mógłby mnie jakoś poprowadzić bardzo proszę o kontakt , bądź odpowiedź! Trzymajcie się!

Edytowane przez andy2107
Odnośnik do komentarza

Co do odżywiania , no to ciężko tu napisać jakieś konkrety nie miałem praktycznie żadnej diety , jadłem to co jest w lodówce ,  nieregularnie o rożnych porach ,ciężko tutaj napisać co dokładnie , bo dosłownie "to co było" (ser żółty, białe pieczywo , różnego rodzaju wędliny)  , no właśnie z tą bieżnią tak jest ,że próbowałem i nie daje rady. Dlatego faktycznie najlepiej od spacerów byłoby zacząć. Jak na młody wiek trochę się zajechałem jeżeli chodzi o używki alkohol i papierosy ,ale od półtora roku ani kropli nie miałem w ustach , a papierosy jak na razie 2 tygodnie.   Słuchaj ja nie myślę ,że będę tak wyglądał , właśnie o to chodzi ,że chciałbym się chociaż zbliżyć do takiego wyglądu , właśnie nic ten gościu nie napisał o tej swojej transformacji dokładnie to jest taki raper z Trzeciego Wymiaru (przypadkowo trafiłem , rapem się obecnie nie interesuje , więc nic więcej na temat ekipy nie napisze) , właśnie są gdzieś informacje kto mu to poukładał za taki efekt byłbym wstanie zapłacić za taki plan , tylko teraz nie mogę znaleźć tego linku do tych nazwisk , dlatego pytam was obcykanych macie jakieś linki tabele , z których korzystacie (Maciucha jakąś dietę byś polecał - rozpiskę czy coś , bo tak samemu ciężko znaleźć)? Jakbym do września ze 115 kg spadł na 100 to bym był mega ucieszony i zadowolony. Dobra mam ten koleś co ułożył ten plan temu z Trzeciego wymiaru to :  Trener personalny: Bartosz Guran (dieta + treningi + motywacja) – dziękuje mistrzu!.

Edytowane przez andy2107
Odnośnik do komentarza

no na sam początek dobrze byłoby wywalic z diety ta cole, szczegolnie ze pijesz jej duzo

nie musisz koniecznie pic samej wody, ja sobie czesto robie herbate/zielona herbate na zimno (liscie do dzbanka, zalac zwykla woda i do lodowki na 2h, oczywiscie bez cukru)

jak wrzucisz jakas cole zero raz na jakis czas to tez ci sie krzywda nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra to ten miesiąc poświęcę na przygotowania , tylko nie wiem jak długo mam łazić zrobić sobie próg jakichś kilometrów czy coś ,że norma dzienna np 4 km, następnego 20% więcej itd itd ? Powiedz mi jak możesz co mam dokładnie robić?  Do września mam praktycznie wolne cały czas więc , mogę naprawdę sporo poświęcić jeżeli chodzi o te ćwiczenia, na internecie szukałem kontaktu do tego trenera ,ale nie mogę znaleźć ciekawe ile by chciał za taki plan ćwiczeń do 1k mógłbym spokojnie zapłacić ... Może warto iść pod oko specjalistów , tylko jakoś tak głupio mi trochę wyjść do ludzi , z taką słabą formą nie chciałbym się na razie na salonach pokazywać typu siłka itp. w domu mam ławkę prostą ,ławkę do brzuszków, bieżnie , hantle . Serio na internecie nie ma nigdzie napisane jak "zacząć" po ludzku  ,naprawiać formę ...  Jakby mi "wyszło" i przeszedł bym taką transformacje , zrobiłbym poradnik dla innych ,żeby mięli konkretne info co i jak ...  Szkoda ,że temu gościowi się nie chciało... 

Odnośnik do komentarza

https://m.youtube.com/playlist?list=PLWRkps5HTEJmriTQvN7bGe2V1oqrObd0B

ogladnij od poczatku cykl z Mateuszem R i powyciagaj troche wniosków ;)

 

 

nie no jak bedziesz sobie dokladal 20% za kazdym razem to szybko ci sie sensowne liczby skończą

pamietaj ze oprocz manipulowania dlugoscia, warto tez manipulowac intensywnoscia, czyli naprzyklad jednego dnie spacerujesz te powiedzmy 4km normalnym tempem, nastepnego szybki chód, a trzeciego jesli dasz rade to mozesz postarac sie nawet o lekki trucht

potem dokladasz powiedzmy kilometr i powtarzasz ten sam schemat

 

to oczywiscie na sam poczatek, zebys na nowo przyzwyczail organizm do aktywnosci fizycznej i nie zszedl od razu na zawal na biezni ;)

Odnośnik do komentarza

Siemka! Witam wszystkich użytkowników tej grupy... Mam następujący problem, a mianowicie miałem pewne problemy zdrowotne i mnie trochę wykręciło z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Nie ruszam się praktycznie od roku , przytyłem waga 115kg wzrost 193cm , teraz jak już wszystko jest "Ok" (w sensie ,że mogę ćwiczyć) chcę zacząć uprawiać sport ,  nałogów nie mam żadnych alkohol i papierosy rzucone , kondycja niestety jest w tak fatalnym stanie  ,że nawet mały spacer sprawia mi trudności  , ale mam dużo czasu na sporty tylko nie wiem od czego zacząć ? I tu moje pytanie , co mam zacząć robić ? Bieganie , pływanie , siłownia ? Mam bieżnie w domu do biegania i tak myślałem żeby od niej zacząć  . Najbardziej mi zależy żeby do września osiągnąć wynik podobny do tego pana : http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Togcqk6GhRJ2teDnYKZli4wNHSKkDRcv.jpg , wiecie może w jaki sposób tzn. jaka dieta jakie ćwiecznia mogą dać taki efekt jak na zdjeciu ? Ile razy dziennie ćwiczyć ?  Jakieś plany diety itp?  Jeżeli jest tu ktoś kto mógłby mnie jakoś poprowadzić bardzo proszę o kontakt , bądź odpowiedź! Trzymajcie się!

 

Liti, pomoz koledze i rozpisz mu soczek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...