Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez cały listopad i grudzień brałem bcaa, popijałem carbo i zjadałem 2,5 kg gainerka. Przytyłem 2kg, co jest wynikiem słabym, ale moja wina, bo nie pilnowałem diety w 100%. Mogę być zadowolony z siły, która poszła mi znacznie do góry, ale to głownie dzięki systematycznemu i ciężkiemu treningowi. Obecnie 90kg, cel na wakacje 95kg. Od lutego nowy cykl, tym razem do carbo i bcaa dołożę białko i mocno zastanawiam się nad dobrą kreatyną. Plus dużo ryżu, kaszy, kury i rybek, a i bym zapomniał o najważniejszym, od czasu do czasu op.ier.doli się jakąś krowę. Siła! ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja od miesiąca wpier.dalam krowy i kury. Fakt, masa rośnie, ale trzeba się pilnować od rana do ostatniej godziny przed snem. Ektomorfik ma przeje.bane, jeden dzień bez kilku stejków i makaronu, bądź jakaś imprezka i trzeba zaczynać od nowa. Na wadze mi pokazuje 82kg, ale wizualnie tylko minimalne zmiany. Nie poddaję się, próbuję dalej.

Odnośnik do komentarza

prawie każdy słyszał o dobrym i tanim białku WPC 80 od sfd. Jakiś czas temu pojawiła się tańsza wersja, która od normalnej miała się różnić tylko gorszą rozpuszczalnością. tak to wygląda

 

 

http://sfd2.static-sfd.pl/sklep/aspx/GetImage.ashx?produkt=26459&xy=400x400

 

 

Chcę was moje drogie koksy przestrzec przed tym gównem. Strasznie niedobre, mam smak czekoladowy, już przy pierwszym łyku wyczułem gorzkawy smak i za(pipi)iście dużo soi :/ (nie, nie jest wege), do tego "mączysta" konsystencja. Wolę dołożyć dychę i kupić normalne wpc tak jak wcześniej, przy tym ryj się wykręca jak przy denaturacie. Nie polecam

Odnośnik do komentarza

Najczesciej jem 3 razy kasze, 3 razy ryz, 3 razy kurak, raz tunczyk, jajka, jeden posilek bez bialka + warzywa owoce. Teraz bede zarl woła z cebula, mniam. To oczywiscie i tak lepiej niz dieta przecietnego czlowieka oparta na bialej smierci, czyli mace, cukrze i soli.

Odnośnik do komentarza

Stosowal ktos Amped Nos?

 

Dostalem w prezencie od Amera min. takiego pumpera. Amer (dzieki) ma dluzsza przerwe w pakowaniu wiec przetrawiam jego apteke.

Niby odlotu nie ma ale leje sie ze mnie znacznie bardziej niz normalnie. Do tego po przerwie miesiecznej minelo kilka dni rozruchu i rzucam sie na ciezary kilkanascie % wieksze niz wczesniejsze maksy. Tyle, ze pod koniec treningu, po 1,5h opadam juz tak, ze trzymac sie musze czasem sciany. Moze to kwestia posilku przedtreningowego (albo jego braku). Ktos mial stycznosc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...