Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Odżywki, Gainery itp.

Featured Replies

Opublikowano

Bo każdy z nas jeta inny i lepiej nie sprawdzać czy nam kamienie porobi,zresztą to jest tak ze mono i tak po 8 tygodniach nie czuć,co innego z solami.

  • Odpowiedzi 7,6 tys.
  • Wyświetleń 400,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • to mówiłem do ogóra ty cygańska niedomyta spyerdolino. jak gada z jetim na razie to niech gada. a ty szczym ryj remizowy kmiocie discopolowa podróbo cwela bo nic nie zamykałem tylko odpowiedziałem koc

  • dobra zaczekaj (pipi)o bo obieram ziemniaki i wstawiam wode zaraz ci odpisze

  • Garnier dobra firma, moje włosy po niej zawsze są świetnie odżywone.

Opublikowano

Może dlatego, że organizm się przyzwyczaja i nie działa jak trzeba. Chyba po to są te przerwy.

 

Dobra (pipi)y, biore tą kretę razem z całym tym szajsem dopiero 3 dzień, a już mam efekty, praktyczne i estetyczne. Serio, dzisiaj zayebałem 3h trening, a najlepsze jest to że nie czuję tego zmęczenia które towarzyszyło mi zawsze po ciężkim treningu. Najmocniej odczuwalny efekt, to to, że kiedy robię któreś tam powtórzenie i czuję jakby to było ostatnie albo najwyżej przed ostatnie, to zrobię jeszcze trzy albo nawet cztery. Wiem, że to dziwne, ale forma poszła mi tak , że jestem w szoku. Dobre te proszki :)

Opublikowano

Po to jesz kreatyne by mieć dużo ATP-głównego nośnika energii w naszym organizmie.

Opublikowano

Może dlatego, że organizm się przyzwyczaja i nie działa jak trzeba. Chyba po to są te przerwy.

 

Dobra (pipi)y, biore tą kretę razem z całym tym szajsem dopiero 3 dzień, a już mam efekty, praktyczne i estetyczne. Serio, dzisiaj zayebałem 3h trening, a najlepsze jest to że nie czuję tego zmęczenia które towarzyszyło mi zawsze po ciężkim treningu. Najmocniej odczuwalny efekt, to to, że kiedy robię któreś tam powtórzenie i czuję jakby to było ostatnie albo najwyżej przed ostatnie, to zrobię jeszcze trzy albo nawet cztery. Wiem, że to dziwne, ale forma poszła mi tak , że jestem w szoku. Dobre te proszki :)

To raczej twoja głowa, nastawienie, wiesz o co biega, biorę pierwszy raz kreatynę, czuje moc. Po 3 dniach to raczej nie działa, potrzeba około 2 tygodni.

 

PS. Trening 3h? Nie przesadzasz? Ile robisz partii mięśni i po ile serii?

Opublikowano

Raczej wątpię żebym sobie mógł wmówić taką zwyżkę formy, np. z tymi dodatkowymi repami to wygląda tak, że wiem że wymęczę to, może kolejne z pomocą, a robię jeszcze 3 i każde na maksymalnej pompie, myślę sobie, powinienem się już zesrać ale robię. Tej krety wziąłem dziś 3 raz dawkę 15g (dzielone po 5 w ciągu dnia), do tego WPC 3x dziennie po 40g mieszane z mlekiem (sypię jeszcze 15g glukozy), przed w trakcie i po piję carbo zmieszane z bcaa i 20g glukozy (again :) ) , no i izotonik rozpuszczany z proszku (w idealnej proporcji tak że nie hipertoniczny czy coś), zaraz po treningu białko i kreta (no i carbo z bcca co mi zostało z 2l butelki), łykam kompleks witaminowy i dodatkowo magnez. Pewnie przesadzam, ale czuję się na tyle na siłach że robię. Dzisiaj np. ściąganie drążka z góry (4), przyciąganie poziomo (4), podciąganie na drążku (2), martwy 3 serie a później kilka podejść z maks ciężarem i bicie rekordu (pobity ze 174 na 180), 4 serie na "bramce" (tak że idzie klata i barki), 4 na kaptury do wyczerpania, na triceps 3 francuza 3x szwedki, w międzyczasie i na koniec brzuszki (na ławce z obciążeniem 15kg, luzem i podciąganie kolan do klatki w zwisie). W sumie to sporo czasu zeszło się z martwym i zakładaniem i zdejmowaniem krążków. Najlepsze jest to że nie czułem większego zmęczenia, tak że mogłem robić jeszcze ale spojrzałem na zegarek i pomyślałem że styknie. Wczoraj z kolej niemiłosiernie skatowałem klatę, 15 serii (5 płasko, 5 skos , 5 skos duł i 5 rozpiętki z czego 2 serie hantlami po 25 - dla mnie w hooy ciężar). Jem dobrze, pije dużo czystej wody. Widzę też po sobie, mięsień pełniejszy i skóra bardziej napięta. Pozwalam sobie z tym carbo i glukozą bo nie mam w ogóle tendencji do zalewania się, nigdy nie miałem - może genetyka. A nawet jak się trochę zaleje to nic, będę przynajmniej dzięki temu więcej podnosił, a ze spaleniem tego nie powinno być problemów. Waga pokazała mi dzisiaj 84 z rana, kilo więcej niż przed wczoraj (186 cm). Jak poczuję że przesadzam to przystopuję, na razie zajarałem się jak szczypior na wiosnę :) , to mój pierwszy kontakt ze wspomagaczami.

Edytowane przez Kazub

Opublikowano

Waga oszukuje :P Dzisiaj rano miałem 80,7(wczoraj miałem 80,1)mówię sobie czy to przez te 4 lody z lidla wczoraj :P ? Ale poszedłem wymienić płyn chłodzący i na wagę,a tam...tam tam tam 79,7 :P Jest prosta metoda by sprawdzić czy to mono tak szybko działa,spompój sobie przedramię,zamęcz je na śmierć i ja już nie będziesz miał siły wykonać ani jednego ruchu więcej dotknij łapy,jeżeli będzie pękata jakby zagotowała się w niej woda,to znaczy ze mono działa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie planuję powrót na siłownię we wrześniu i zacznę od cyklu na siłę. Przydałoby się coś do tego zarzucić. Jakiś czas temu miałem Animal Pump i efekty były całkiem niezłe tylko dobijało mnie jedzenie tabletek... Może polecicie jakiś boosterek, najlepiej tani i do rozrobienia z wodą. Czym najlepiej suplementować cykl na siłę?

Edytowane przez szaden

Opublikowano

A jaka to była przerwa (ile czasu) ? Ile wcześniej chodziłeś na siłownie ? Jakie masz wyniki siłowe (przysiad tylni, przysiad przedni, mc, wyciskanie leżąc, wyciskanie stojąc sprzed klatki (lub push press) ? I jaki wzrost i waga ?

Opublikowano

Przerwę zrobiłem sobie na czas wakacji, mój staż na siłowni to już 3 lata( jak ten czas szybko płynie).

 

Przysiad tylni: 80 kg

Przysiad przedni: nigdy nie robiłem

MC: 80 kg

Wyciskanie leżąc: 100 kg

Wyciskanie stojąc: 60 kg

 

185 cm przy 75/ 77 kg wagi.

Opublikowano

Proszę cię powiedz, że żartujesz. Po trzech latach masz takie wyniki ? Przysiad i MC mniej niż klata ? Ty się nie bierz za odżywki tylko zabierz się za porządny trening i dietę. I żadne 'cykle' na siłę. Jak ty trenujesz ? Napisz plan jakim ostatnio ćwiczyłeś.

Opublikowano

Ćwiczę swoim własnym planem, nie zależy mi na wyglądaniu jak Burneika, chodzę na siłownię bo to lubię :P Zgadza się zaniedbuje nogi bo nienawidzę na nie ćwiczyć, a zakwasy przy prawie codziennej grze w kosza i bieganiu to coś strasznego. Za plecy muszę się zabrać na porządnie.

Opublikowano

Jak nie robisz nóg, to nie masz co myśleć o sile. O jakiej ty sile myślałeś ? Chcesz dorzucić 10 kg na klatę ? To nie ma sensu.

Opublikowano

Tak naprawdę liczą się tylko 2 partie mięśni-plecy i nogi,reszta to dodatek,klata w głównej mierze jest na pokaz.Wygląd Bruneiki ci nie grozi,nawet na koksie.

Opublikowano

WPC Protein Plus - dobry wybór, białka i inne wszystkie produkty SFD mają bardzo dobrą jakość przy niewygórowanej cenie. Kiedyś ktoś badał to białko i wyszło więcej niż na opakowaniu białka smile.gif

Bcaa i białko mają naprawdę niezłe.

 

Ostatnio miałem białko hitec, to chyba wolałbym ostrowię wpierdzielać.

Opublikowano

Fitmax BCAA PRO 4200 jeżeli chodzi o czyste BCAA,mają też BCAA + EAA(podobny skład do Nitro),teraz chcą to wypuścić w proszku do picia.

Opublikowano

Litwin jakie białko polecasz? Końćzy się Peak Whey więc może chwycę coś z Fitmaxa. Tylko które. Na masówkę by było dobre.

Opublikowano

Węgle w diecie to nie problem,lepiej kupić czyste białko,ja jem teraz pure american i jest ok(tanie i skład pewny)z droższych wake up lub whey 81 +

Opublikowano

Jest okazja by mieć 4 paczki po 750gram Pure American za 150zł - opłaca się? to jest dokładnie to białko które mi przesłałeś?

Opublikowano

Tak,to jest to białko,cena do zaakceptowania,ja znajomym sprzedaje po 35.

Opublikowano

Litwin, mogę być Twoim znajomym? ;)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.