Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że organizm się przyzwyczaja i nie działa jak trzeba. Chyba po to są te przerwy.

 

Dobra (pipi)y, biore tą kretę razem z całym tym szajsem dopiero 3 dzień, a już mam efekty, praktyczne i estetyczne. Serio, dzisiaj zayebałem 3h trening, a najlepsze jest to że nie czuję tego zmęczenia które towarzyszyło mi zawsze po ciężkim treningu. Najmocniej odczuwalny efekt, to to, że kiedy robię któreś tam powtórzenie i czuję jakby to było ostatnie albo najwyżej przed ostatnie, to zrobię jeszcze trzy albo nawet cztery. Wiem, że to dziwne, ale forma poszła mi tak , że jestem w szoku. Dobre te proszki :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że organizm się przyzwyczaja i nie działa jak trzeba. Chyba po to są te przerwy.

 

Dobra (pipi)y, biore tą kretę razem z całym tym szajsem dopiero 3 dzień, a już mam efekty, praktyczne i estetyczne. Serio, dzisiaj zayebałem 3h trening, a najlepsze jest to że nie czuję tego zmęczenia które towarzyszyło mi zawsze po ciężkim treningu. Najmocniej odczuwalny efekt, to to, że kiedy robię któreś tam powtórzenie i czuję jakby to było ostatnie albo najwyżej przed ostatnie, to zrobię jeszcze trzy albo nawet cztery. Wiem, że to dziwne, ale forma poszła mi tak , że jestem w szoku. Dobre te proszki :)

To raczej twoja głowa, nastawienie, wiesz o co biega, biorę pierwszy raz kreatynę, czuje moc. Po 3 dniach to raczej nie działa, potrzeba około 2 tygodni.

 

PS. Trening 3h? Nie przesadzasz? Ile robisz partii mięśni i po ile serii?

Odnośnik do komentarza

Raczej wątpię żebym sobie mógł wmówić taką zwyżkę formy, np. z tymi dodatkowymi repami to wygląda tak, że wiem że wymęczę to, może kolejne z pomocą, a robię jeszcze 3 i każde na maksymalnej pompie, myślę sobie, powinienem się już zesrać ale robię. Tej krety wziąłem dziś 3 raz dawkę 15g (dzielone po 5 w ciągu dnia), do tego WPC 3x dziennie po 40g mieszane z mlekiem (sypię jeszcze 15g glukozy), przed w trakcie i po piję carbo zmieszane z bcaa i 20g glukozy (again :) ) , no i izotonik rozpuszczany z proszku (w idealnej proporcji tak że nie hipertoniczny czy coś), zaraz po treningu białko i kreta (no i carbo z bcca co mi zostało z 2l butelki), łykam kompleks witaminowy i dodatkowo magnez. Pewnie przesadzam, ale czuję się na tyle na siłach że robię. Dzisiaj np. ściąganie drążka z góry (4), przyciąganie poziomo (4), podciąganie na drążku (2), martwy 3 serie a później kilka podejść z maks ciężarem i bicie rekordu (pobity ze 174 na 180), 4 serie na "bramce" (tak że idzie klata i barki), 4 na kaptury do wyczerpania, na triceps 3 francuza 3x szwedki, w międzyczasie i na koniec brzuszki (na ławce z obciążeniem 15kg, luzem i podciąganie kolan do klatki w zwisie). W sumie to sporo czasu zeszło się z martwym i zakładaniem i zdejmowaniem krążków. Najlepsze jest to że nie czułem większego zmęczenia, tak że mogłem robić jeszcze ale spojrzałem na zegarek i pomyślałem że styknie. Wczoraj z kolej niemiłosiernie skatowałem klatę, 15 serii (5 płasko, 5 skos , 5 skos duł i 5 rozpiętki z czego 2 serie hantlami po 25 - dla mnie w hooy ciężar). Jem dobrze, pije dużo czystej wody. Widzę też po sobie, mięsień pełniejszy i skóra bardziej napięta. Pozwalam sobie z tym carbo i glukozą bo nie mam w ogóle tendencji do zalewania się, nigdy nie miałem - może genetyka. A nawet jak się trochę zaleje to nic, będę przynajmniej dzięki temu więcej podnosił, a ze spaleniem tego nie powinno być problemów. Waga pokazała mi dzisiaj 84 z rana, kilo więcej niż przed wczoraj (186 cm). Jak poczuję że przesadzam to przystopuję, na razie zajarałem się jak szczypior na wiosnę :) , to mój pierwszy kontakt ze wspomagaczami.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Waga oszukuje :P Dzisiaj rano miałem 80,7(wczoraj miałem 80,1)mówię sobie czy to przez te 4 lody z lidla wczoraj :P ? Ale poszedłem wymienić płyn chłodzący i na wagę,a tam...tam tam tam 79,7 :P Jest prosta metoda by sprawdzić czy to mono tak szybko działa,spompój sobie przedramię,zamęcz je na śmierć i ja już nie będziesz miał siły wykonać ani jednego ruchu więcej dotknij łapy,jeżeli będzie pękata jakby zagotowała się w niej woda,to znaczy ze mono działa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie planuję powrót na siłownię we wrześniu i zacznę od cyklu na siłę. Przydałoby się coś do tego zarzucić. Jakiś czas temu miałem Animal Pump i efekty były całkiem niezłe tylko dobijało mnie jedzenie tabletek... Może polecicie jakiś boosterek, najlepiej tani i do rozrobienia z wodą. Czym najlepiej suplementować cykl na siłę?

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

WPC Protein Plus - dobry wybór, białka i inne wszystkie produkty SFD mają bardzo dobrą jakość przy niewygórowanej cenie. Kiedyś ktoś badał to białko i wyszło więcej niż na opakowaniu białka smile.gif

Bcaa i białko mają naprawdę niezłe.

 

Ostatnio miałem białko hitec, to chyba wolałbym ostrowię wpierdzielać.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...