Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że na każdego zadziała innaczej.Ale amok to moim zdaniem pomyłka . Brałem podwójną dawkę i dalej nic nie czułem , zdecydowanie kawa mocniej kopie.Geranium zostało zbanowane tylko w EU?Z USA bez problemowo kupowałem przed treningówki z geranium.

Odnośnik do komentarza

Super sprawa przed treningowa,wydolność mocno w górę,w składzie nie ma ćpalni,same środki zwiększające poziom energii ATP,astragin - zwiększa wchłanialność środków z suplementu,lekkie stymulanty(kofeina,tyrozyna,tauryna),BCAA,MCT-tłuszcz wykorzystywany szybko na energię,cholina na szybszy przesył informacji,beta alanina,adaptogeny.

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj mi przyszedł Amok ciekawe co to jest,dam znać

Zamówiłeś i nie wiesz co? :P Dla mnie skład bez szału,ale i cena niska.

Wiadome że wiem,to była przenośnia w sensie czy coś wogole bedzie dawał.

 

Wiadomo że na każdego zadziała innaczej.Ale amok to moim zdaniem pomyłka . Brałem podwójną dawkę i dalej nic nie czułem , zdecydowanie kawa mocniej kopie.Geranium zostało zbanowane tylko w EU?Z USA bez problemowo kupowałem przed treningówki z geranium.

Czyli mówisz ze lipa w sumie wziałem tylko dlatego że cena niska i kumplowi zamawiałem pare rzeczy to przy okazji wziąłem tego amoka, w piątek wezme pierwszy raz akurat przed sparingami to sam sie przekonam tyle że ja kawy wogole prawie nie pije to może jednak coś tam da

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Czyli Litwin dajesz znak jakości i zielone światło? :P Prawdopodobnie i tak bym kupił, ale miło słyszeć pozytywne opinie jeszcze ;)

Ja miałem tylko próbki ale byłem mega zadowolony.Olimp jest związany naszymi przepisami,więc nic co zarejestrują w tym kraju nie będzie miało dobrego składu.Wyjątkiem są suplementy pro zdrowotne,omega,czosnek,ester witaminy c,dla mnie są dobrej jakości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wziąłem jednego capsa przed treningiem tego amoka i w sumie po za tym że mi sie troche rece trzęsły bardziej niz zwykłe to faktycznie nie było nic ciekawego,chociaż w sumie dobrze mi sie dzisiaj trenowało i sparing byl też ok ale to chyba bardziej dlatego,że odpocząłem po świetach. Następnym razem wezme 2 capsy przed treningiem chociaż wiadome że na cuda nie liczyłem za tą kase,bardziej ciekawość tak jak wczesniej pisałem

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...