Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja mysle, ze najgorszy rodzaj uzytkownika to uzytkownik raportujacy. yano raportuje na innych, wiedzieliscie?

ahahaa raz zaraportowalem ciecia za jawne złamanie regulaminu i do dzisiaj go dupa boli, gdybym wiedział że to będzie miało taki efekt to bym go cały czas raportował

 

Idź waść wstydu oszczędź,zaniżasz i tak już niski poziom tej gadki.

Odnośnik do komentarza

yano ale wez mi powiedz co ty tu (pipi)a robisz?

no serio wyjazd do hajd parku, bo wprowadzasz beke ujemną i niedlugo zaczniesz nam pisac że komunia jest kaloryczna i na redukcji bronboże

 

spokojnie, nie kręci mnie robienie bica, jeszcze dziś przed wieczorem się stąd zmyje

 

 

dwa razy tchorzu.

 

haha nadal go dupencja boli, żałuje że nie raportowałem więcej vigor ty leszczu

 

kurde co tu w ogole robi vigor?

sądząc po fotce jaką kiedyś dał w pokaż twarz to o ćwiczeniach fizycznych to on nawet nie słyszał piąte przez dziesiąte

 

 

Zabawny jesteś <hahaha>może tez byłbym takim krezusem jak ty,gdybym miał swoja romską pakę i okradał Polaków.

 

hehe pojazd na litwina biedaka zawsze w cenie, nadal go to rusza xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

vigor ale postaraj sie bardziej

tu dzisiaj szły takie panczlajny że "tepaku, głupia dupo" brzmi niemal jak komplement

 

proponuje np. 'ty kutasiarzu bez duszy, co go organista zapinał na dobranoc, wez wypyerdalaj w podskokach i tylko spróbuj mnie zaraportowac to wrzuce twoją krzywą i rudą jak jaja lisa morde na mazowieckich konfidentów na fejsbuku i jeszcze mi (pipi)a wtedy zaśpiewasz Ave Maria przed snem jak sobie (pipi)a zażycze'

Edytowane przez maciucha
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

no to weź sie edukuj, bo mi w sumie yano nic nie zrobił, żeby zasłużył na taką poniewierke.

 

yano zrobil swiatu wielka szkode, urodzil sie i ma opinie. drugiej takiej okazji zbluzgania tego bezrefleksyjnego idioty nie bede mial ale po prostu przytloczyl mnie ogrom roznych mozliwosci nabluzgania mu jakim jest kretynem.

Edytowane przez Vigor
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...