Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś szuka gainera to polecam uns mass shocker. Zero cukru, węgle min. ze skrobi kukurydzianej, jest tam też omega 3 i AAKG. 3400g kosztuje 90zł.

 

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/1140855840/products_name/uns-mass-shocker-3400g.html

 

W opisie jest napisane, że zawiera węglowodany o niskim IG, a w tabeli wartości odżywczych jest tylko białko. O co kaman?

Odnośnik do komentarza

Czy ten dietetyk nie jest przypadkiem jakimś specjalistą z internetu ?

 

A co do gainera, kolejnym argumentem za tym, że jest chuyowy jest fakt, że robi się go z 500 ml mleka. Weź wypij tyle mleka na raz, w dodatku spienionego. Nie da się ruszyć potem.

 

Pisałem o tym gainerze i wszyscy stwierdziliście, że jest (pipi)owy.

Odnośnik do komentarza

Zawsze trzeba patrzeć od pierwszych składników,bo jest ich najwięcej:

 

woskowa skrobia kukurydziana-jest ok,ale jestem ciekaw jakie są % proporcje pomiędzy nią a malto,natomiast największa pula białka to hydrolizowany izolat białka wołowego-czyli kolagen,słabo jakościowo białko,druga jest kazeinian wapnia,czyli też bez szału.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś szuka gainera to polecam uns mass shocker. Zero cukru, węgle min. ze skrobi kukurydzianej, jest tam też omega 3 i AAKG. 3400g kosztuje 90zł.

To jest to cos warte na mase? Nie dam rady jesc tyle dziennie, gainer moge wziac, mam okazje 10 kg tego kupic. Warte to cos serio czy badziew przereklamowany? Jesli nie to, to co zeby bylo sprawdzone i wartosciowe? Na cene mam wyje8ane.

Odnośnik do komentarza

Ja czasem mieszam cole z kawą, w smaku dobre więc nie ma problemów z wypicie. Pobudza, w końcu to sama kofeina i cukier.

To spore uproszczenie,bo cola to syf,fosforany żrą kichy,wywalają wapń z organizmu,no i słodzona jest sacharozą,którą organizm gorzej wykorzystuje niż glukozę.Jeżeli cena nie jest ważna to najlepszy gainer to Up your mass z MHP.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

Ja czasem mieszam cole z kawą, w smaku dobre więc nie ma problemów z wypicie. Pobudza, w końcu to sama kofeina i cukier.

To spore uproszczenie,bo cola to syf,fosforany żrą kichy,wywalają wapń z organizmu,no i słodzona jest sacharozą,którą organizm gorzej wykorzystuje niż glukozę.Jeżeli cena nie jest ważna to najlepszy gainer to Up your mass z MHP.

 

Wiem, że cola to syf, ale jeszcze nikt nie umarł od 150ml co jakiś czas, poza tym powiedz to Karolowi Małeckiemu, który pije pepsi podczas treningu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...