Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

No niby smakowe było. Ale ze smakiem to miało niewiele wspólnego :)

 

Ja obecnie po treningu wale te białeczko. Niedrogie a dobre, no i smak kokos świetny.

peak-delicious-whey-bagjpg34471.jpg

 

hej, no to kupiłbym takie, ale patrze - 1kg,na ile to starcza? 

w dawkowaniu 3x dziennie po 30g, wychodzi niecałe 12 dni o.o

 

sa tez bundle 3x 1000g za 200 zł, może to lepiej kupić?

Odnośnik do komentarza

Kurwa dzisiaj mam takie sranie i nabieg do kibla, ze nie wiem co sie dzieje. W ogole od kiedy ja pije raz/dwa dziennie to mam takie bulgoty w kichach i gazy (hehe), ze moge zamiast na skrzypcach grac na zwieraczu symfonie. Moze po tej odzywce, albo fakt, ze moje kichy w ogole w roku mleka nie dostaja, moze do kawy raz w tygodniu. Huh. Napisalbym wam wiecej ale ide do kibla, mam nadzieje, ze za jakis czas sie przyzwyczaje.

 

BTW. jakbym zamiast mleka lal wode do tego gainera mogloby byc lepiej z brzuchem?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

chyba już tu o to pytałem ale nie mam czasu przekopywac się przez tone postów

jestem ostatnio zajechany na maxa - żadnego dnia wolnego w tygodniu, nauka po 5/6h dziennie do 1/2 w nocy i co za tym idzie ~5h snu (optymalnie czuje się po 10h snu :confused:)

nietrudno się domyślec że szukam czegoś na pobudzenie i lepszą koncentrację (w ciągu dnia, na treningach jest spoko)

pewnie jakiś żartowniś napisze że amfetamina, ale liczę na to że ktoś zarzuci jakąś pomocną radą ;)

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

@maciucha - organizmu nie oszukasz i chocbys jechal na najlepszym prochu albo mecie (u nas nieosiagalna) to w pewnym momencie kumulacja cie zje nie wspominajac o powaznych zmianach w glowie, nastawieniu do swiata czy samej silowni. Zalecam przetrwac ciezki okres i spac jak najwiecej, ewentualnie w koncu twoj organizm sie przestawi ale chocbys pompowal efedre albo siarczany czy pseudoefedre to i tak bledne kolo. Nie ma dobrego srodka na zastapienie snu i zmeczenia.

Odnośnik do komentarza

w takim trybie jade już 3 miesiąc, a jeszcze 2 przede mną i szukam czegoś co pozwoli mi efektywniej wykorzystac czas, bo miewam ostatnio często tak że podczas nauki dostaje 'freeza' i po jakiś 20 minutach orientuję się że bezczynnie gapię się w ściane (nie myśląc o niczym konkretnym) zamiast czytac.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...