Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyły mi się witaminy i wziąłbym coś nowego. Miałem vitamin sport olimpa i sikałem za pierwszym razem na seledynowo czyli classic przy tych witaminach. Myślałem, żeby kupić kordyceps z ciekawości, podobno zwiększa wydolność a to by mi się przydało przy wytrzymałościówkach na karate. Co myślicie? Ewentualnie znowu wezme jakieś zwykłe witaminy choć już nie tego olimpa :P

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pewien z małolatów co startował do 18 lat w kulturystyce słyszałem jak opowiadał na czym jedzie. Szacunek Litwin że w ogóle wtedy wylazłeś na scenę i jakoś specjalnie nie odstawałeś. Jak małolaci już od 16 roku życia przeładowują się teściem i trenem.

Odnośnik do komentarza

Litwin podaj mi kontakt bo nie mam Ciebie w znajomych a nie moge Ci PMki poslac:)

Walduś mnie ma ;) Mateusz Trzaskowski

A czy to nie jest deko poj.ebane dokładać teścia w okresie kiedy organizm sam go produkuje najwiecej w całym życiu?

Jop ale nawet młody organizm produkuje do 50-80 mg teścia tygodniowo a niektórzy walą po 1 gram!!!plus dodatki.Ja się śmiałem że jakby zrobili testy na debiutach to tylko ja i jeszcze ze 2 osoby by je przeszły ;) Co drugi miał całe plecy w syfach a co lepsi plecy i ramiona,ale e był bronzer to się to w oczy nie rzucało.

Odnośnik do komentarza

Pewnie testosteron ma wiele do tego i uwarunkowanie genetyczne . Bierę już z 1.5 miesiąca i zarost robi się gęsty jak cholera , wcześniej goliłem się raz na tydzień teraz co 3 dzień ale chociaż dość równo rośnie więc nie wygląda to źle. Ale za to wachania nastroju jak baba z miesiączką . Sztajmesy z pod monopolowego jak mnie widzą to się chowają jak ich ostatnio pogoniłem . Ale jeszcze jakoś panuje nad tym (pewnie kwestia małych dawek) bo na siłowni to słyszę nie za ciekawie w głowach się robi po teściu.

Odnośnik do komentarza

DAWKOWANIE

1-3 porcji dziennie – pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed i po treningu. 1 porcję (80 g – 180 jednostek = 5,5 miarki lub 9 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w °100 ml wody. ° Ilość sugerowana przez Olimp. W zależności od preferencji, rozpuścić w ilości 100-200 ml wody.

---

Rozumiem to tak, że jem to 3 x dziennie, niezależnie, czy dzień treningowy, czy nie. I aż 9 płaskich, dużych łyżek stołowych rozpuszczam w połowie szklanki z wodą(?). To wziąłem 2 x 1 kg i chyba w dwa tygodnie będzie po odżywce.

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej coś przybić? Enana nie polecam , cypio <3 24/7 błogi stan , chęć ciągłego działania. Potrafię wstać rano ogarnąć chałupę , psa , żarcie na cały dzień , odpukać 3-4 h roboty potem trening 2h a na koniec dnia spokojnie wymyć auto i zakupy porobić gdzie normalnie sypiałem 3 razy dziennie i nie chciało mi się kury gotować :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...