Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę z all nutrition za 45zł. Żarcie też biorę najtańsze. Jak idę do auchana i mam do wyboru zwykły ryż auchan za 1,50, jakiś tam kupca za 3,50 i uncle bens za 6,50 to nawet się nie zastanawiam i biorę z 10 paczek tego po 1,50. Nie widzę powodu żeby z białkiem robić inaczej.

 

Efekty? Mr Spartacus FPE 2016.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Porownywac zebranie ryzu i zapakowanie w paczuszke do wyprodukowania w laboratorium serwatki i porownywanie kosztow xD

 

Bialko za 40zl to chyba w garazu wytworzone.

Juz chyba bym wolal pasze dla konia jesc

Ostatnio wymienialem klocki w alfie, wzialem broka zamiast trw, wiecie dlaczego? Bo jak ide do auchan widze paczuszke ryzu auchan za 1,50 i uncle bens za 6, 50 to nie zastanawiam sie tylko biore 10 paczek tego ryzu za 1,50. Nie widze zadnych powodow zeby z klockami hamulcowymi robic inaczej

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No podobnie z jedzeniem robią, zabawkami itp. Jak się trafi na taką firmę i suple nie działają to się zmienia firmę. Z 2 strony takiemu Cyberowi od Revange od lat zarzucają, że mu czarnuchy robią brudnymi palcami kapsy i syf + malaria a gdzie chociaż 1 osoba co miała kłopoty po jego suplach? Nie wspominam o gościach co walą stack z 3 ph bez osłonek czy odbloku a potem są w szpitalu na wątrobe bo to normalne u kretynów.

Odnośnik do komentarza

Jakis dobry izotonik w prochu? Z dobra osmolalnoscia.

 

Czy zwykle carbo bardziej rozwodnione ?

A nie lepiej robic samemu, domowym sposobem, bez niepotrzebnej chemii?

Ja biore 0,7 litra wody, sok ze swiezo wycisnietej cytryny, duza lyzka dobrego miodu, szczypta soli i gotowe.

Edytowane przez Atos
Odnośnik do komentarza

 

Jakis dobry izotonik w prochu? Z dobra osmolalnoscia.

Czy zwykle carbo bardziej rozwodnione ?

 

A nie lepiej robic samemu, domowym sposobem, bez niepotrzebnej chemii?

Ja biore 0,7 litra wody, sok ze swiezo wycisnietej cytryny, duza lyzka dobrego miodu, szczypta soli i gotowe.

I wtedy wzrasta osmolalnosc wody po dodaniu tych magicznych skladnikow? Pytam powaznie bo akurat na tym sie nie znam.

Odnośnik do komentarza

Izotonik to nic innego jak napoj, zawierający elektrolity i mineraly, które tracimy razem z potem podczas treningu. Definicja mowi, ze:

 

Napoje izotoniczne w swoim składzie powinny zawierać:

  • odpowiednią kaloryczność tzn.  80kcal/1000ml do 350 kcal/1000ml
  • 75% energi powinna pochodzić z cukrów o wysokim indeksie glikemicznym
  • powinny zawierać 460mg/l do 1150mg/l sodu
  • ogólna osmolalność powinna mieścić się w przedziale 270 – 330 mOsm/kg (300 mOsm/kg +/- 10%)

 

Jezeli zrobisz napój sam, na bazie miodu, cytryny i soli himalajskiej, to nie bedzie on w niczym odbiegal od tego napakowanego sztuczna chemia.Dla przykladu przeczytaj i porownaj sklad jednego z popularnych izotonikow sprzedawanych w Polsce :

 

woda, dekstroza, maltodekstryna, regulatory kwasowości:, – kwas cytrynowy, – cytrynian sodu, – cytrynian potasu, aromaty, stabilizatory:, – guma arabska, – ester glicerolu i żywicy roślinnej, substancje słodzące:, – aspartam, – acesulfam-K, barwnik:, – błękit brylantowy FCF, zawiera źródło fenyloalaniny

Edytowane przez Atos
Odnośnik do komentarza

Kupiłem 2 kg all nutrition wpc 80 o smaku banan/truskawka, robi to KFD. Ich białeczko zawsze szanowałem bo fajna rozpuszczalność i łatwo się mieszało. All Nutrition smak ma dobry ale rozrobienie 30 g prochu w sugerowanych 150 ml to często lepkie grudy, które niby pije się duszkiem i przechodzą łatwo ale nie powinno tak być. Sensacji żołądkowych nie uświadczyłem ani żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Raz rozrobiłem z mlekiem ale kibel przyszedł szybko i rewolucja ale rozpuszczalność ta sama. 2 kg za 109 zł więc pewnie w środku sam syf jak mówi Yaczes ale do placków owsianych jak znalazł. :lapka:

 

@Litwin - słyszałeś o Sci Labs? To brand Cybera pod inną marką. Dostałem od przyjaciela ostatnio kilogram tego bo dostał gratis do zamówienia powyżej 5000 zł

 

Scilabs-crea-shock-2015.jpg

 

creashock-panel.png

 

Warto włączyć to do suplemntacji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...