Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Sprobuje jak bede mial okazje :D siostrzeniec wzial teraz ciastko karnawalowe i jest tez bardzo dobre. Cos jak lod waniliowe ze swiezym wafelkiem. Myslalem, ze bedzie to jakis cynamonowy shit, ale jak dal posmakowac to lepsze chyba od mojego ulubionego kokosu. Co do kokosu w niebieskiej torbie to cos zmienili bo juz nie smakuje tak jak kiedys no i lekko gorzej sie rozpuszcza. Jak wzialem do roboty to po paru godzinach od rozrobienia mialem wrazenie, ze pije wode z mąką. Nie nadaje siedo przetrzymywania rozrobionego.

Odnośnik do komentarza

Mi ich bialka nie podchodza totalnie w smaku. Albo tak ch...owo trafiam albo wyczulony bo wala chemia w cholere. Za to maselko orzechowe maja na prawde porzadne. Kupilem tez z ciekawosci magnez od nich i jablczan w kapsach bo cenowo spoko.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem jakiś spalacz, nie mam pojęcia czy takie rzeczy dają efekty, ale nawet jak placebo miałoby zadziałać to spoko. Często jak biorę suple to nawet właśnie psychicznie jest mi prościej dietę trzymać, ciężko ćwiczyć i w ogóle. 

 

Ten spalacz to hi tech stimerex. Piszo, żeby 3 tabsy w ciągu dnia brać, ale nie do iluś tam godzin przed snem. Więc w sumie wszystkie tabsy zjadłem do około 16. To (pipi) jest chyba na pseudoefedrynie bo chodzę jak naćpany, bez kitu. Na treningu jak mi tętno skoczyło to myślałem, że (pipi)nę na cyce, długie przerwy momentami musiałęm robić, żeby trochę uspokoić organizm. Ale sam trening wyszedł za(pipi)iście, spuchłem jakby mnie 100 szerszeni użądliło. Czy polecam jeszcze nie wiem, chyba 3 dzień biorę dopiero takze... 

Odnośnik do komentarza

Litwin odezwij się na pw jak chcesz coś od Cybera stestować bo ostatnie zamówienia mam w niższej cenie a potem takie podwyżki, że szkoda gadać. Ja czekam na paczkę z psychodrine i jestem strasznie ciekaw.

 

psychodrine_154.jpg

 

A ty jak chcesz preworkout to tylko chain albo mój ulubiony iron kick. :)

Odnośnik do komentarza

Śmiech to zdrowie. Twoja studencka wiedza o paracetamolu już tutaj furorę zrobiła swego czasu w budowaniu autorytetu znawcy leków. Jakbym ci napisał jakie środki testowałem i co widziałem to byś poszedł płakać do mamy. XD

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

No twoje ograniczone pojęcie z mądrych książek nie daję Ci pełnego obrazu. Rozumiem to, nie wdaje się w wojenki. Napojów energetycznych i preworkout możne używać do wielu innych czynności a same środki mogą dawać ciekawe odczucia. Pokój Maciuszka spinaczu zaczepiaczu. :)

 

Ps. Żaden ze mnie znawca tylko praktyk, którego substancję psychoaktywne od zawsze przyciągają. Jakbyś miał kiedyś ochotę na konstruktywną dyskusję popartą stosowaniem to zapraszam.

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...