Skocz do zawartości

6 Weidera


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

odrazu mowie ze kulturysto nie jestem i na silke nie chodze :) a zanim zaczalem robic 6w robilem zwykle brzuszki i to pare miechow.6w tez do konca nie zrobilem,skonczylem chyba na jakims 25 dniu :D wymieklem no wymieklem ;) skonczylem robic chyba cos okolo sylwestra i potem znowu brzuszki+ 5 cwiczenie z 6w i tak do dzis. Te foty sa chyba z przed miesiaca moze troche ponad. A od 1 kwietnia znowu jade z 6w i tez planuje jakies 20 dni zrobic i znowu brzuszki :D

Edytowane przez Damian312
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

robilem abs 8 min, i niczego mi nie dal, no moze troche twardszy sie zrobil i lekko wytrzymalosc podskoczyla a tak to slanboo, brzuszki zwykle robilem i tez nic spejalnego, teraz zaczalem robic a6w, jestem na 6dniu iz dnia na dzien obserwuje lepsza kondycje brzucha, chociaz efekty narazie widze naczczo z rana, bedac odchudzonym z nocnego glikogenu ;D

Odnośnik do komentarza

w kwestii brzucha najwazniejsze jest nie posiadanie na nim zadnej warstwy tluszczu, ktora mimo wysilku potrafi spier,dolic caly efekt. pare lat temu na brzuch nie wykonywalem prawie zadnych cwiczen, efekt mniej wiecej taki (nie lać ze zdjęcia, wakacyjne;o):

obrazek2hd1.png

w116.png

Teraz mimo, ze brzuch moge katowac codziennie, to miesien piwny i tak zaslania wszystko ; ).

Odnośnik do komentarza

 

ok, tez mam troche tluszczu an brzuchu + lekko roziwniety miesien piwny, za chu,ja tego pozbyc sie nie moge

 

mowicie ze duzo aerowob, ale to chyab an ogolne spalanie ebdzie i strace 'miescie' ktore ciwcze teraz na silowni ?

 

czy teraz wlasnie jak cwicze na mase na silce to olac brzuch ? sam juz sie pogubilem ;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...