Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nie ma znaczenia, status ma byc gold i tyle. 

Mam golda, ale jak wciskam pobierz, to: 

 You have no valid payment options on file.

I moge zamienic platnosc na paypala albo kod wpisac. 

 

 

EDIt

 

Ok, mam. 

jak wyskakuje te info, to sa dwie opcje, zmiana formy platnosci albo platnosc pkt, wybieramy pkt i wtedy mamy nowe okno gdzie jest nasza aktualna ilosc pkt i cena gry-0pkt i pobieramy. 

Edytowane przez luck1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Deal of the Week (tylko dla kont Gold)
Mortal Kombat – 49.99 zł
Season Pass – 600 MSP
Freddy Krueger DLC – 200 MSP
Rain DLC – 200 MSP
Warrior Kenshi DLC – 200 MSP
Mortal Kombat Arcade Kollection – 400 MSP

 

Wyprzedaż gier Capcomu (dla wszystkich)
Super Street Fighter IV: Arcade Edition – 59.99 zł
Dark Void – 24.99 zł

Odnośnik do komentarza

wlasnie prubuje i lipa wchodze na gre  i nie ma opcji zeby pobrac  a jak zmieniam opcje platnosci na microsoft points to cena 1920 trzeba dodac karte kredytowa zeby pobrac?

Jeśli ktoś miał betę nowego dash'a to pobrał bez problemów. Betę zamknięto 12go lipca niestety, więc pozostaje kombinacja z kartą kredytową.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Próbowałem ktoś ściągać AC2? Mi coś nie idzie .

Nie ma znaczenia czy masz golda na miesiac czy na rok. Nie zossasz jezeli nie masz dodanej zadnej formy platnosci. Nawet jak jest za frajer.

Czy ktoś probowal ściągać AC2 mając triala golda na 48h lub 2 tyg.? Bo nie wiem jaki najkrótszy abonament brać...

 

 

To nie są triale na Golda tylko na grę w sieci. Wklepując kod na 24h czy na 14 dni =/= konto o statusie Gold. Np. mając taki trial nie możesz korzystać z promocji dla posiadaczy kont Gold (zniżki itp.)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

gry za free (wymagana dodana karta kredytowa)

osoby z betą nowego dasha nie muszą mieć dodanej karty

 

Bulletstorm + online pass - http://marketplace.xbox.com/en-IN/Product/Bulletstorm/66acd000-77fe-1000-9115-d802454108ef

Monopoly Streets - MONOPOLYStreets - Xbox.com
Lost Planet 2 - LOST PLANET 2 - Xbox.com
Hasbro Family Game Night 3 - Hasbro Family Game Night 3 - Xbox.com
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Onlinecenter pisze:

 

 

Jak udało nam się dowiedzieć z wiarygodnego źródła, w przyszłym miesiącu gracze mają otrzymać od Microsoftu dwie „duże” gry w ramach programu Games with Gold: Crackdown oraz Dead Rising 2. Pierwszy tytuł pozwala wcielić się w agenta organizacji, która pilnuje porządku w niespokojnym mieście. Dysponując niezwykłymi zdolnościami należy pozbyć się z ulic kilku gangów. Druga produkcja zabiera nas do Fortune City, gdzie próbujemy rozprawić się z plagą zombie i uratować ocalałych.

Crackdown kosztuje obecnie 59,99zł, a Dead Rising 2 99,99zł na polskim Rynku Xbox Live. Dzięki Games with Gold osoby posiadające złoty abonament usługi pobiorą obie pozycje bez dodatkowych opłat. Gry zostaną udostępnione w dwutygodniowych odstępach, tj. 1-15 i 16-31 sierpnia. Nie mamy jednak pewnej informacji odnośnie kolejności. Do końca lipca w ofercie znajduje się Assassin's Creed II.

Do momentu oficjalnego potwierdzenia przez Microsoft do powyższych doniesień należy podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności.

 

http://www.onlinecenter.pl/11773/Aktualnosci/Przeciek-Crackdown-i-Dead-Rising-2-sierpniowymi-grami-Games-with-Gold.html

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale nie na polskim z tego co wiem.

Ano fakt. Da się odnaleźć za pomocą wyszukiwarki bing te "full wersję" (jak wpisze się shadowrun do wyszukiwarki to znajdzie dwie pozycje i ta po prawej oznaczona jako demo jak się w nią wejdzie, jest opcja pobierz pełną wersję oznaczone jako bezpłatnie), niestety jak się kliknie pobieranie to i tak pobiera się wersja demo :( (tak jest na polskim live, nie wiem jak pozostałe - wiadomość o tym, że jest za darmo dostałem od znajomego z Niemiec)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...