Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja się jarałem jak dowiedziałem się o EW, ale przestałem się jarać gdy okazało się, że nie jest to osobna kampania a wątek wpleciony w podstawową wersję gry = trzeba od nowa całą grę przechodzić...

Odnośnik do komentarza

Dziś:

Assassin’s Creed: Liberation HD – 34.99 zł

Call of Duty Black Ops 2 – 109.50 zł

Plants vs Zombies: Garden Warfare – 66.33 zł

Red Faction: Armageddon – 50.59 zł

TES IV: Oblivion – 14.99 zł

 

PvZ coś warte? To jest tylko multi co? Czy jest jakieś single lub coop? Poza tym raczej nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Nic mnie z tych promocji nie rusza, kiedyś myślałem nad Bastionem, ale po zagraniu w demo odpuściłem, za bardzo powtarzalna rozgrywka (chociaż muszę przyznać, że bardzo ładna).

 

potem sporo się zmienia bo dochodzą nowe bronie, planety etc

 

No NG 2 to chyba każdy już ograł (albo przynajmniej zagrał - tak jak ja hehe, kilka lat temu nie miałem nerwów na to)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Nic mnie z tych promocji nie rusza, kiedyś myślałem nad Bastionem, ale po zagraniu w demo odpuściłem, za bardzo powtarzalna rozgrywka (chociaż muszę przyznać, że bardzo ładna).

 

potem sporo się zmienia bo dochodzą nowe bronie, planety etc

 

No NG 2 to chyba każdy już ograł (albo przynajmniej zagrał - tak jak ja hehe, kilka lat temu nie miałem nerwów na to)

 

 

Ja się wyłamałem dopiero na ostatnim bossie. Niestety gra też trochę "oszukuje", bo jest tak skonstruowana, że masz walkę z bossem, wyprztykasz się ze wszystkiego co masz, a tu się nagle okazuje, że to był pierwszy boss w tym starciu i jest jeszcze drugi 2x gorszy.

Odnośnik do komentarza

Bastiona za 13 złotych to grzech nie wziąć jedna z najlepszych gier z marketplace. Szkoda, że Transistora już nie wydali na x360/XO. Ja się wkurzyłem bo miałem kod na 5$ z tej promocji i chciałem kupić New Vegas, ale ma region locka ;/ a inne gierki za 5 albo miałem albo też mają RL a nie chce mi się z vpn bawić.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Zmieniłem region konsoli xone na USA. W sklepie są dostępne gry, dodatki itd. w dolarach. Moje konto xbox live jest z kolei zarejestrowane na Polskę.

 

Pytanie 1: Czy jak wpłacę hajs w PLN na PayPal to mogę tym spokojnie płacić za rzeczy z amerykańskiego sklepu ? Nie ma żadnych problemów z przeliczaniem walut ?

 

Pytanie 2: Czy dodatki do gier, np.: season pass do TitanFall działa normalnie z europejskimi wydaniami gry? Czy pełne wersje gier kupione z amerykańskiego sklepu będą działały ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Bastiona za 13 złotych to grzech nie wziąć jedna z najlepszych gier z marketplace. Szkoda, że Transistora już nie wydali na x360/XO. Ja się wkurzyłem bo miałem kod na 5$ z tej promocji i chciałem kupić New Vegas, ale ma region locka ;/ a inne gierki za 5 albo miałem albo też mają RL a nie chce mi się z vpn bawić.

Ten Bastion ładny ale to chyba RPG których nie lubię. Zobaczę demko i spróbuje sie przekonać? Skąd info że F:NV ma regionlocka?

Tu niby wersja us działa z systemami pal

http://m.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-t.html#list

 

Gdzie najlepiej sprawdzić przed kupnem czy gra nie ma regionlocka? Gry arcade nie mają ale GoD już czesto tak. Dlatego kupilem World Cupa za resztę kasy na moim pl koncie.

Edit: BTW jutro na przecenie bedzie SouthPark kijek prawdy.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

 

Bastiona za 13 złotych to grzech nie wziąć jedna z najlepszych gier z marketplace. Szkoda, że Transistora już nie wydali na x360/XO. Ja się wkurzyłem bo miałem kod na 5$ z tej promocji i chciałem kupić New Vegas, ale ma region locka ;/ a inne gierki za 5 albo miałem albo też mają RL a nie chce mi się z vpn bawić.

Ten Bastion ładny ale to chyba RPG których nie lubię. Zobaczę demko i spróbuje sie przekonać? Skąd info że F:NV ma regionlocka?

Tu niby wersja us działa z systemami pal

http://m.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-t.html#list

 

 

Próbowałem kupić NV i mi jakiś bląd wyskakiwał, ale kij z tym wykorzystałem kod na ostatni odcinek Wolf Among Us - dzięki ms :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem region konsoli xone na USA. W sklepie są dostępne gry, dodatki itd. w dolarach. Moje konto xbox live jest z kolei zarejestrowane na Polskę.

 

Pytanie 1: Czy jak wpłacę hajs w PLN na PayPal to mogę tym spokojnie płacić za rzeczy z amerykańskiego sklepu ? Nie ma żadnych problemów z przeliczaniem walut ?

 

Pytanie 2: Czy dodatki do gier, np.: season pass do TitanFall działa normalnie z europejskimi wydaniami gry? Czy pełne wersje gier kupione z amerykańskiego sklepu będą działały ?

Nie ten dział, ale odpowiem:

1. Tutaj nie wiem, z PayPala nie korzystam. Możesz jednak spokojnie kupować zdrapki na dolary (nie ma znaczenia, że masz konto na Polskę), a przy mniejszych płatnościach płacić polską kartą płatniczą. Pamiętaj, by wpisać dane bilingowe ze stanu bez podatku żeby było taniej.

2. Zarówno gry, jak i DLC są region free na Xbox One. Możesz spokojnie kupować wszystko w US Store.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Próbowałem kupić NV i mi jakiś bląd wyskakiwał, ale kij z tym wykorzystałem kod na ostatni odcinek Wolf Among Us - dzięki ms :thumbsup:

Czyli nie straciłeś kasy bo Ci nawet nie pozwolił kupić? Niech mnie ktoś poprawi ale myślałem, że US Marketplace puszcza jak coś ma regionlocka tylko pod koniec ściągania czy nawet po ściągnięciu dopiero zaczynają się jaja bo gra nie odpala? Czy jednak nie pozwoli umorzyć kasy? Jeśli tak byłoby ekstra, bo ja się bałem tak stracić kasę na WC2014 - dlatego z konta pl kupiłem.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...