Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bastiona za 13 złotych to grzech nie wziąć jedna z najlepszych gier z marketplace. Szkoda, że Transistora już nie wydali na x360/XO. Ja się wkurzyłem bo miałem kod na 5$ z tej promocji i chciałem kupić New Vegas, ale ma region locka ;/ a inne gierki za 5 albo miałem albo też mają RL a nie chce mi się z vpn bawić.

Ten Bastion ładny ale to chyba RPG których nie lubię. Zobaczę demko i spróbuje sie przekonać? Skąd info że F:NV ma regionlocka?

Tu niby wersja us działa z systemami pal

http://m.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-t.html#list

 

Gdzie najlepiej sprawdzić przed kupnem czy gra nie ma regionlocka? Gry arcade nie mają ale GoD już czesto tak. Dlatego kupilem World Cupa za resztę kasy na moim pl koncie.

Edit: BTW jutro na przecenie bedzie SouthPark kijek prawdy.

 

Czekam na tą jutrzejszą przecenę Kijka Prawdy,ale wątpię żeby było więcej niż 33%

Odnośnik do komentarza

Ja trochę tego kupiłem: WC2014, FNC, Ducktales i dziś epizody II-V do TWD. Warto dobrać jeszcze te The 400 Days?

W DwG jest season pass dwójki ale bez pierwszego epizodu. Kurcze trochę mi żal wydać w sumie 20$ na tyle epow w ciemno. Trzyma to jakiś poziom w drugim sezonie?

Odnośnik do komentarza

Marbel - ja kupuje na bieżąco i nie żałuję, zwłaszcza pierwszy odcinek wrzuca ciężki klimat w The Walking Dead Season Two, następne dwa odcinki nieco obniżają loty, ale i tak mają kilka mocnych momentów. Jeśli nie grałeś do tej pory w TWD to łykaj bo promocja bardzo fajna, a na dniach wyjdzie czwarty odcinek 2giego sezonu, więc będzie pewnie masakrowanie gracza cliffhangerem przed samym finałem :)

 

Moje pytanie natomiast brzmi, grają ludzie w Gears of War 3?

 

Bo myślę nad Season Passem, a sama gra była wczoraj na Live za 17,25!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja trochę tego kupiłem: WC2014, FNC, Ducktales i dziś epizody II-V do TWD. Warto dobrać jeszcze te The 400 Days?

W DwG jest season pass dwójki ale bez pierwszego epizodu. Kurcze trochę mi żal wydać w sumie 20$ na tyle epow w ciemno. Trzyma to jakiś poziom w drugim sezonie?

 

the 400 days nie warto, drugi sezon jak najbardziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O dzięki za opinie. To odpuszczę te 400 dni a może kupię SP. Rozumiem, że the 400 Days nie ma za bardzo związku z niczym tylko poboczna to historia?

Co do wyprzedaży to IMO super. Po taniości gierki zawszę przyjmę a że miałem ciśnienie na WC2014 to tym bardziej, choć tu tanio nie było. Jednak Trialsy, Portal2, TWD, Gearsy, dziś Bioshock. Za dolara gierek nie ma ale całkiem fajnie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...